• Cllaude

    Nazdarek,

    chtel bych se zeptat: co ten banner dropnzone tady na bikeforu? Znamena to vstup tohohle shopu na ceskej trh? ceny Foxin jsou tam skvely a taky tady pred casem nekdo vychvaloval ze to posilaj na slovensko (tusim) jako gift. Ja tam osobne psal 2× a vzdycky na me hodili bobek.

    C

    0 0
    • admin  

      Znamena to vstup tohohle shopu na ceskej trh?

      ne ale poslou ti to pres UPS nebo FedeX po chvaleni jeho shopu tady na B-F se mu zvetsila poptavka ze CR a SR tak tu zkusil dat banner.

      0 0
      • wroum  

        a jak se to dozvedel ze ho tady nekdo chvalil? ze by B-F bylo popularni i za hranicema nasi kotliny?

        0 0
    • rich  

      neznamena to vstup na cesky trh :-) skus mail allen@dropnzone.com (inak odpoveda velmi promptne vzhladom na casovy posun –9h) najlepsie byt na nete po 18h00

      chvalil som to ja osobne – a poslat som si to nechal do CR cez USPS, kde postovne nikdy neprekrocilo 40USD.

      na zaklade toho, ze som ten shop par krat pozitivne spomenul v diskusiach, mal niekolko mailov z CR/SR. vtedy ma oslovil, ci som jeho shop niekde uviedol a ci mu mozem zistit podmienky inzercie a popisat stranky kde sa objavil link. a vysledkom je ten banner. da sa s nim dohodnut na forme poslania, aby si nemal zbytocne poplatky na cle a dph.

      0 0
    • tradic  

      Ceny tam teda maji hodne dobry, polovicni co maji tady u nas. Hayes HF9 za nejakejch 3000 nasich Fox F100 RLT za 14000 a naky drobny, ze bych si prece jen dal rict a neco postavil? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.