• kolombo

    V Kalifornii bicyklista jel po soumraku bez světla a vrazil do automobilu. Zažaloval výrobce svého kola za nedostatečné upozornění, že za tmy bývá tma. V televizi jeho advokát Ken Berkowitz vehementně obhajoval správnost rozhodnutí poroty, jež jeho klientovi přiznala náhradu škody ve výši sedmi milionů dolarů.

    0 0
    • Volf  

      V Americe je možný úlně všechno. Na piksle z barvou je napsáno, že není určena k jídlu, nějaká baba vysoudila spoustu peněz za to, že strčila kočku do mikrovlnky a v návodu nebylo uvedeno, že není určena k sušení koček. Dokonce jsem teď nedávno četl, že existuje snad nějaký zákon v Kalifornii, který upřesňuje, že kalhotky od plavek použitých na veřejné pláži musí zakrývat minimálně 70 % zadku, mám dojem, že v některých státech je snad trestný i orální sex atd. Amerika je prostě úplně vymatlaná v některejch věcech.

      0 0
    • fousek  

      Ja bejt v emerice vyrobce cehokoliv, tak to tam zabalim a jedu treba do Ciny. Tohle je vysmech zdravymu rozumu

      0 0
    • rock  

      … a co myslíš, z jakého důvodu se na kelímcích na kafe u McD objevilo upozornění na horký obsah :-) ?

      0 0
    • SavaH  

      Amerika je krásná země!!! Ale žít bych tam nechtěla. 7 měsíců mi tam bohatě stačilo. Když nám přivezli novou pračku a sušičku, tak tam bylo velkym písmem napsáno: Není určeno pro sušení/praní dětí a živých zvířat!!! to bylo doplněno obrázkem. To samý bylo i na mikrovlnce a troubě. Ale 7 melounů bych si nechala líbit ;o)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co bylo na tech melounech? ;) No ono je to i v ceskych navodech na mrkvovlnky. Prece se nebudou delat s dvouma navodama. Oni staci odlisnosti vznikle prekladem :)

        0 0
        • Otto  

          Firma , která vyrábí vařiče VAR, má něco podobného na svých návodech s dodatkem, že si rozhodně nemyslí, že by jejich zákazníci byli idioti, ale že vyváží i do USA…

          0 0
    • náčelník  

      Ono je to dáno podmínkami. Narozdíl od nás, když v USA když prohraješ soud, tak vůbec nic neplatíš. Proto se lidi soudí i kvůli takovýmto nesmyslům a proto je tam tak vysoká koncentrace právníků.

      0 0
      • Seveřan  

        V Evropě se počítá s tím, že člověk je vybaven určitou itelgencí, v americe je brán jako totální máčo a od toho se také odvíjí veškeré soudnictví tam a tady :O)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já užjsem si udělal o američanech obrázek dávno. V podstatě všechno co se o nich z medií dozvím, je nějakým způsobem negativní. Věřím, že takoví nejsou všichni američané, ale reprezentace je reprezentace.

          0 0
        • náčelník  

          Já bych Evropany nepřeceňoval. Kdybychom nemuseli platit prohraný soud jako v USA, tak se soudíme o stejné nesmysly jako oni.

          0 0
          • cabbage  

            tezko, pri rychlosti nasich soudu. navic by je takovy zaloby jeste vic pretizily…

            0 0
    • mosquito  

      presne kvuli tomu miluju USA :)))) asi si tam pojedu taky vysoudit nejakej melounek :)

      0 0
    • fousek  

      A cim se zivite vy? Ja se soudim. :-)

      0 0
    • filda  

      V Americe se dokonce každoročně předává Cena Stelly, což je žena, co z McDonald's vy­soudila ty peníze za horký kafe…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.