• wbiker

    Ahoj. Chci si kupovat nové letní kra?asy („elas?áky“) na léto, cenově tak do 1500. Zatím mám v seznamu jen Author za 1195. Určitě bych chtěl s laclem. Můžete mi nějak poradit, popřípadě doplnit můj strohý seznam? Díky všem

    0 0
    • widlicka  

      No ja mam Meridy… Su pohodlne trosku kratsie na stehnach vlozka drzi pokope nelupe sa a celkom sa mi pacia a hodia k biku:-)

      0 0
    • Lister  

      Nazdar Wbikere. Vykašli se na Jesenické šopy a koukni na net. U nás nic pořádnýho neseženeš. Já jsem kupoval přez net a sedli mi dobře. Jasně, že je lepší to vyzkoušet, ale u nás není co. Zajeď do většího města a zkus vybrat tam.

      0 0
      • wbiker  

        Oblečwení přes net se docela bojím, bez vyzkoušení předem je to podle mě docela riziko. Brácha si právě ty Authory docela chválí, tak něvím.

        0 0
    • BH  

      tyto autoracke maji dost blbou vlozku- hodne vysokou a mekkou, po 100 km zadni cast hodne dost trpi. take me u nich moc nesedi prilis nizky strih predni casti. Doporucuji neco znackoveho napr. od Adidas, vyborne jsou od Bieme a nebo Gonza. To vse mam odzkousene. Obecne, com vic panelu tim lepe, idealni je lacl ze sitoviny (k vuli potu) a maximalni pozornost je nutno venovat vlozce, mela by byt tak akorat mekka a podajna a v optimalni velikosti.Kvalitni jsou od coolmax a pod.Pozornost je take dobre venovat provedeni svu, idealni jsou ty site naplocho a prosivane. Jsou oproti tem jednoduchym odolnenjsi a take nezpusobuji odreniny.Materiál je u kahot nad 1000 Kc vetsinou kvalitni, ale nemel by byt prilis tenky (napr.File)- velmi brzy dochazi k vytahani elastanu a pak nedrzi dobre tvar.Ty tenke jsou take hodne choulostive na pot, ktery pusobi hodne agresivne na material kalhot.

      0 0
    • JJ  

      Authory radsi ne, dvakrat se mi rozparaly. Co treba Sensory?

      0 0
    • Lister  

      Já jsem koupil ty nejlepší od Kalase a jsem spokojený. Za ty prachy dobrý, ale třeba bráchova prdel jim nemůže přijít ne jméno :-)

      0 0
    • crom  

      ja mam shimana cena byla kolem 1200,–a spokojenost muzu doporucit

      0 0
    • Mata.Lan  

      A co NordWave? vozim je už přes rok a krom toho, že se oloupal nápis, sou v pohodě

      0 0
    • Vrci  

      Zkusil jsem G-sport (dnes Dexter) 6 panelů coolmax šitej po obvodu, ty se rozpáraly a nebyly moc pohodlný (táhly zepředu, vložka se rychle rozseděla). DeMarchi 8 panelů a jednoduchá vložka přišitá po obvodu, nemám jim co vytknou.Nike se sí?ovým laclem se 6 panely vložka přišitá a prošitá ve tvraru sedla. Mě ty švy nevadí, ale někomu by mohly. Boční panely, narozdíl od G, jsou jinak střižený (J tvar proti obdelníku) a tolik netáhnou. Rozdíl v materiálu při jízdě napoznám, ale na DRI FITu mám narozdíl od ostatních vždycky výrazný mapy a fleky od soli. Jestli je to způsobený lepším nebo horším schnutím nebo odvodem nevim, pouze konstatuju.

      0 0
    • rb  

      G-sport nebrat!!!

      0 0
      • Luka  

        Proc ne? Jsou jedini (spolu s 2F) od koho mi plina dobre sedne a nedre nikde, navic staci napsat miry pres e-mail a poslou ti presne sedici velikost. Navic 3/4 s vyztuzenyma kolenama, damskou plinou a zkracenim kshand me vyslo i s postovnym na 663,– … G sport je dobrej.

        0 0
        • rb  

          Jak myslíš.Já sem měl dvoje a u obou se párala vložka po pár měsících používání.Už nechcu!

          0 0
          • Luka  

            Uz je jezdim 3. sezonu a spokojenost, ale asi jsem narazila na vyjimku, ktera je v pohode.

            Ja jednoznacne zatracuju zase CykloScheina.. rozpadlo se mi vsechno co jsem od nej mela. a ani to nesedi strihem, je to divny.

            0 0
    • Volf  

      Sice je mi Author simpatickej, ale oblečení od něj není nic moc. Osobně teď mám Sensory a jsem hodně moc spokojenej. Jsou dobře ušitý, maj hodně dobrou vložku. Jediný na co si musíš dát pozor je velikost. Jsou o něco větší než bývá zvykem u jiných značek. Normálně mám L a od Sensoru M.

      0 0
    • mastihuba  

      Davam hlas DeMarchi, od té doby co je mám tak se mi do čapáků od Sýkory moc nechce. :)

      0 0
      • Jester  

        Ja se pridavam k DeMarchi. Stoji sice trochu vic nez je Tvuj limit, 1590 Kc, ale jsou nejlepsi co jsem kdy mel – vyborna vlozka, silikonovy prouzky, sitovany zada – vyborne sedi. Letos si koupim jeste jedny. Jedina nevyhoda je malo reflexnich prvku – ten jediny, logo, se mi za chvilku odlouplo. Na letosnim modelu uz by to ale melo byt vyreseno jinak. Aspon podle obrazku.

        0 0
        • zbinecek  

          No ja jsem si koupil ga?ata DeMarchi co jsou šité pro GT a musím říct, že jsou nic moc. Kupoval jsem je přes net takže jsem si je nevyzkoušel. Velikostně mi sedí dobře, ale ta vložka je příšerná. Hrozně se shrnuje. Je to asi ten nejnižší model. Teď mám atexy a spokojenost.

          0 0
          • Jester  

            Musis koupit s kvalitni vlozkou. Ja mam taky jedny DeMarchi s obycejnou vlozkou a je to sunt. Tj. koupit bud Race nebo Contour Bibs.

            0 0
            • zbinecek  

              Kdybych věděl, že je ta vložka takový shit tak jdu rovnou do demarchi.Peněžně by to vyšlo skoro stejně. Když mě se ty ga?ata s těma popiskama tak líbily:-)

              0 0
    • RomanH  

      Na kratasech nesetri, at Ti spatny strih nebo material nezkazi pozitek z jizdy. Nejlepsi kratase, co jsem kdy mel, jsou od DeMarchi model Contour Bib short http://www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

      0 0
      • Vrci  

        Jo to jsou ty o kterejch mluvim. Mám ale nějaký starší provedení s normálním laclem.

        0 0
      • civetta  

        Souhlas – mam celkem ctvery (2× Kalas + Nema) a tyhle jsou jednoznacne nejlepsi.

        0 0
    • Petr 1  

      Loňskou sezonu jsem jezdil v kra?asech s laclem Rock Machine-Kalas/1160 Kč,–/plná spokojenost.Vlož­ka,materiál bez problémů.Vykrojení dobrý pro kvalitní vymočení bez svlíkání a navíc jsem patriot na značku RM. Barevně jsou taky dobrý,jsem totiž estetický puňta/.

      Čau Petr

      0 0
    • Daf  

      Ja mam rad Kalase. Jsou levne, obycejne ale sedi mi podstatne lip nez treba 2× drazsi Adidas.

      0 0
    • grafik  

      poohlidni se po zn. DRAPS

      0 0
    • kungpao  

      Výborné skúsenosti mám s kra?asmi Pell´s, neviem kto ich vyrába ale sú skutočne veľmi dobré, Ypsilonová vložka, veľa panelov, nepárajú sa… Vynikajúce sú aj kra?asy od MyBiku, dvoje mám a sú stále OK. Dobré skúsenosti mám ale aj so značkou Castelli, kra?asy od nich som ale nemal.

      0 0
    • vlk  

      a co říkáte na atexy-je tam jakási modrá vícedílná vložka.Myslím, že o nich psali kdysi ve velu.Máte někdo nějaké zkušenosti?

      0 0
    • Rolei  

      Mám nějaké od SUGOI a nestěžuju si, nejsou zrovna nejlevnější, ale nějak nevím co jim vytknout.

      0 0
    • Krutor  

      Tak s Authorem jsem skončil, loni sem si je koupil (bezlaclový), nechával si jen na delší štreky, aby prdel tolik netrpěla, takže vložka je jak nová. A začaly se párat v místě prošití ke vložce. Zjevně španej materiál. Mně stačí jedna špatná zkušenost a jdu od toho.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.