• rich

    neviete kde by som v prahe mohol zohnat dioptricky klip do RP Ekynox SX? Musi sa objednavat a cakacia doba je min 10 dni.

    0 0
    • Daf  

      Zkus si zavolat do bikeranche.

      0 0
    • Gart  

      a proc ne cocky?

      0 0
      • rich  

        cocky boli v pohode, ale vzdy nejaky problem – bud som ich nejak pretrhol, vypadla do umyvadla, chytil s nie celkom cistou rukou a pri dalsom pouziti oko stipalo ako svina, jednoducho ten komfort nebol nikdy podla mojich predstav a po 4–5 hodinach sa oku dost ulavilo ked som ich vytiahol. Ale nebranim sa im a klip chcem mat prave pre moznost volby – mam ho na stalo a ked sa vratim k cockam bude to dobry zicher ak prave bude vyssie spomenuty problem. Iba je to financne narocne.

        0 0
        • Gart  

          Mam stejnou zkusenost, nesmis se nechat odradit. Jsou to jen zacatecnicke problemy, chce to jen cas a proti ‚sklenenemu‘ reseni maji cocky VSECHNY trumfy. Oko si zvykne i na celodenni noseni. Manipulace chce jen trochu cviku. Umyt si ruce neni problem. Doporucuju zacit s nekterymi jednodennimi cockami, napr Focus Dailies. Jsou velmi drahe, ale pro zacatek vynikajici – po pouziti se vyhodi a mas klid. Pozdeji muzes prejit na ekonomictejsi variantu. Mnoho let jsem jezdil s brylemi a neda se to srovnat.

          0 0
          • rich  

            ja nosim cocky uz dve sezony – a je tie problemy su sposobene len mojou nedbanlivostou :-)) tiez este nemam 100% jasno a bezpochyb to vyjde lacnejsie a budem menej obmedzeny vo vybere bryli. Este sa rozhonem – kazdopadnem ten klip mozem dokupit kedykolvek, preto kupim RP s moznostou vsadenia klipu. Mal som tri druhy cociek a posledne Johnsny boli fajn len zase nepokryvali dostatocnu plochu oka.

            0 0
    • Hanysek  

      Tak se skuz zeptat v Peku ve Vrsovicich. Asi to tam nebude nejlevnejsi, ale od RP tam toho maji dost.

      0 0
    • MARIN  

      Zkus primo distributora v kontaktech na www.rudyproject.cz. Ja to udelal v pripade celych bryli a privezl mi je az domu a za rozumejsi cenu nez na krame. Pravda nejsem z Prahy a tak nevim jak se na to bude tvarit ten tvuj :)

      0 0
    • Bunda  

      Anebo ekonomická varianta: Axon Gear 1 (340,–Kč) + klip (cca 80,–Kč). Nevěřil jsem, že za ty peníze je to použitelný, ale je to nositelný v naprosté pohodě. Samozřejmě Axony s RP nechci srovnávat, ale pokud převálcuju Axony, tak rozhodně brečet nebudu ;-)

      0 0
      • rich  

        alebo nieco medzi – Briko s klipom za 2.200 s tromi sklami priamo v cene.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.