• Vlas?a

    Ahoj.Chtěl bych koupit závodní MTB tretry a po delším výběru se rozhoduju mezi Axon Blade a Specialized COMP MTB.Byl jsem rozhodnutý koupit ty Axony ale vzhledem k tom,že mě v poslední době bolí při delší jízdě koleno mě zaujal ten BODY GEOMETRY patent od Specializedu. Chtěl bych se vás kluci zeptat co ty boty máte(jak ty Axony,nebo Compy),jaké s nima máte zkušenosti,popř. co by ste mě poradili. Ty axony mají nižší váhu a cenu asi o 500.-,jednoduché zapínánbí,odleh­čenou nylon-fiberglass podrážku,přírodní kůži;taková jistá klasika za dobrou cenu. Ty COMPY by ale mohli byt pohodlnější.Pí­šou,že ta jejich technologie stabilizuje chodidlo,působí preventivně proti zranění,netlačí prsty k sobě,líp se prokrvuje noha,zvyšuje výkon,zajiš?uje biomechanickou optimální pozici při šlapání,eliminuje nežádoucí rotační pohyb kolena … Zajímalo by mě jestli to není jenom nějaký reklamní tahák;jestli ta mikropřezka něco vydrží;jak se chová ta podrážka(tuhost atd./nic tam k ní nepíšou);a ta jejich MikroMatrix TM syntetická kůže(přizpůsobuje se noze,jakou to má životnost)? Dík za příspěvky!

    0 0
    • Lister  

      M8m sporty a musím říct, žě mě tedy trochu zklamaly. Pravá noha se mi právě hůř prokrvuje, Zjistil jsem, že na vině je právě ta vložka s podporou klenby, po výměně je to lepší, ale ne ideální. Ale zase spousta jiných lidí je s nima max spokojená, takže záleží jak ti sednou ( já měl pocit, že sedí super). To jak je zvýšená část pod prsty( má je to prý držet dál od sebe a tím pak líp větrají) zase zapříčiňuje, že se v nich hůř chodí, ale pokud je chceš na závoďění tak ti to může být fuk. Ty sporty co mám já jsou skvěle odvětrané, takže v létě je to pohoda, ale ne zimu jsem to za 3 roky ještě nevychytal abych nemrznul.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.