• Medi

    Fakt mně ti psíčkaři štvou. Včera jsem málem ztratil nervy když synek kličkoval na chodnících mezi lejny.

    0 0
    • Lance  

      soudruhu muzu se na neco zeptat? no? hori hovno?

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        … a prdí taky hadi?

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Neotravuj porad :)

        0 0
        • Lance  

          no velbloudi ano

          0 0
        • Cejlon  

          Na psíčkaře by měl být extra paragraf:-((

          0 0
          • Medi  

            Kamarád má dalmatina a prej to má řešit město z poplatků, které oni hradí za psa. Ještě jsem si to nikde neověřoval, bude to asi v každém městě jinak. Tak či onak mně nepřipadá normální nechat psa vytentovat a nesbrat to.

            0 0
            • MaPa  

              Ale když se jeho pes vys… na chodník před domem který není v majetku města, tak za úklid zodpovídá majitel, který z těch jeho poplatků nevidí ani halíř. Tak mu to laskavě vyřiď.

              0 0
          • Brouk_Pytlik  

            No naštěstí u nás zatim serou jenom psi, psíčkaři to zatim nechávaj doma. I když výjimky se taky najdou :-)

            0 0
    • Luka  

      Taky serou.. navic to kolikrat je spatne videt ted, kdyz je vsude bahno… navic na opatovsky „psikostrade“ alias opatovskem mestskem parku na nas dva coklove vyjeli prestoze s nima sly 4 panicky vedle sebe… jeden me lehce chnapnul po tretre. Kreteni zasr***… my mame taky psa, ale za tohle bych ho zabila kdyby to udelal.

      0 0
    • Smazaný účet  

      No nejlíp to bylo vidět, když slezl sníh z chodníků. To bylo minový pole. Do toho mi ještě na mé oblíbené trase jezděj koně a tomu už se špatně vyhýbá. Když vidim kolik toho vyserou, tak si neumim ani představit kolik toho musej sežrat… :o))

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        od kobyl to ani tak moc nevadí jako když vjedeš v lese do lidskýho který je nastražený uprostřed oblíbený pasáže…

        0 0
    • mike!1  

      mám taky psa a nejvíc mě dokáže ******, když to sbírám a vedle se vysere druhý pes a majitelé dělají jakože nic…

      0 0
      • Pekáček  

        …tak hoď po nich to cos právě sebral :o)))

        0 0
        • hydrant  

          Se flinkáš u netu ? V tu dobu, cos psal příspěvek, jsem se cestou ze švihu potkal s Tvým bratrem najížděčem + Z. Najížděj taky ! Kdo nenajíždí s náma, najíždí proti nám !

          0 0
          • Pekáček  

            Hele já si dneska jel pro vidli na náhradní díly a cestou zpět pích o vlastní sklerózu, já neměl snad 250km na ráfku protiprůrazovou vložku! Se divím že ta duše vydržela tolik. A todle jsem s vidlí udělal – http://www.bike-forum.cz/…25152140.jpg Už máš bajka? :o)

            0 0
        • mike!1  

          no zas nemůžu dělat bezdůvodné rozpory…:-))

          0 0
    • Quake 9.0  

      A co teprve kde si mají děcka ve městech hrát. Každý trávník je zaminovanej, pískoviště (pokud to není rezervace) taky a chodníky… …o těch ani nemluvit. Je opravdu skvostný pohled na to, jak v Kinského zahradě nechají pejskaři vykadit svoje miláčky a potom v tom jezděj děti na sánkách a koulujou se s tím… Co dodat. Snad jen, že jsem to několikrát chytil (naštěstí jen) na drez, však pachový efekt stačil až až. Celou projížďku necejtíte nic jiného. Zlatý koně… PS: nechápu proč musíme omezovat děti rezervacema a né pejskaře…

      0 0
      • Quake 9.0  

        ještě dodatek: Mám takovej pocit, že se z městských parků stávají veřejné záchodky pro psy a né místo kam si můžete jít odpočinout, zabehat atd. Třeba je to ale jen můj dojem.

        0 0
        • alenzo  

          Přesně tak, už mě to fakticky naprosto sere. Mám 6 ti letou holku. Kolo jí teď chytlo. Park, kde se může vyřádit s dětmi za rohem. Jenže těch sraček co je na chodníku a mezitím tak 20–30 dětí. U vchcodu do parku byly cedule se zákazem vstupu bez vodítka. Nová nevydrží den. Pejskaři tam lezou i bez něj.Teď děti kličkují mezi šnůrama a kafrajícíma matkama s kočárkama. (Nic proti ženám jenom fakt nechápu jejich logiku, pošlou dětátko na kolo do parčíku a s přítelkyní s kočárem vytvoří hráz na chodníku).Sice máme cyklostezku, ale není se jak na ní dostat. Dítě mi hajzlové v plechovkách na čtyřech kolech desetkrát sejmou než tam dojedem. Každý rok najíždím na jaře kilometry na silnici, ale co teď v březnu zažívám a to se snažím jet na méně frekventovaných tazích za prasečiny od řidičů to fakt nezná mezí. Fakt bazuku sebou a rovnou to kosit s plechovkáčema a pejskařema.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jo to mas recht…ale já když jedu zase v autě, tak si kolikrát řikám co to na tý silničce šlape za magora… někteří jsou fakt šílenci. Tuhle jsem jel od mostu na Zbraslavi do Modřan a co se jsem uviděl hned v první zatáčce bylo na pěst. Dva žiletkáři vedle sebe!!!!!!! Sebevrazi, taková debilita nezná mezí… Tak, to jen tak abych se zase zastal té druhé strany :o)

            0 0
            • Meesha  

              No, ja jezdim zasedne ve trech vedle sebe! To uz ses sirokej jako auto!

              0 0
            • admxx  

              No jo…ja zase dneska na hlavnim tahu z opavy potkal magora ktery si to hrnul stredem pruhu(ackoli krajnice je tam siroka jak na vagon) a ani trochu ho nezajimalo, ze kolem neho auta fici 90 a vic…takovy je ale sam proti sobe…ani neuhne takze je nutne ho predjizdet ve vedlejsim pruhu …a kdyby ho nekdo srazil tak jde brucet ten ridic. A nedej boze aby ten debil byl prislusikem nejake etnicke mensiny protoze pak by se to zcela jiste dalo povazovat za rasove motivovanou vrazdu.

              0 0
              • mlyny  

                Já Ti dám KRAJNICI! Víš, kolik stojí galusky? Na krajnici je největší bordel. A předjíždění ve vedlejším pruhu by měla být úplná samozřejnost. Je fakt paráda, když jedeš s děckama na trénink a kolem projede v 30cm vzdálenosti kamion. To má co dělat dospělej chlap a ne tak 35kg dítě. No, netvrdím, že seš kamion a že zrovna tam musel jet typek prostředkem, ale jsou řidiči, kteří třeba vůbec nechápou, že ty tu díru chceš objet taky…

                0 0
          • Meesha  

            Asi dost dobre nechapu k cemu sou parky. Do jednoho prazskyho koukam z okna. Kdyz sem byl malej tak sem tam travil kazdy odpoledne – na skejtu, bruslich, na kole nebo hrat fotbal atd… Nedavno tam udelali kostky – takze maj deti po jezdeni na brusich a skejtech. Pak je tam zakaz jezdeni na kolech. Tak k cemu ten park vlastne je? Asi pro duchodce, ktery nahoru na kopec stejne nevylezou a pak pro stovky pejskaru, ktery tam chodej vencit psy – mezi deti. A na hovna kazdej se*re…

            0 0
          • Medi  

            U nás je park hlídaný hlídačem. Se psama tam problém zas tak není, ale spíš ty partyje, které sice nesmí dělat bordel, ale že kydne hovno do keřě to ten hlídač stejně neuhlídá.

            0 0
            • enjoy  

              a ze tam pan hlidac se svyma pravomocema hodne zmuze:-))

              0 0
              • Medi  

                Ten hlídač je opravdu dobrý. Park je po celkové rekonstrukci a je tam narozdíl od minulosti klid. Hlídač má urostlého vlčáka a to už je na pováženou + kamerový systém a policie 500m. Dřív to byl Bronx. Park ve Vsetíně je teď v pohodě, ale všechno samozřejmě neuhlídáš, ale největší brajgl ano.

                0 0
              • Robo  

                By si se divil. Byl jsem očitým svědkem, jak tam parta cigánů dělala výtržnosti. Hlídač zavolal vysílačkou cajty i s vlčákem vletěl mezi ně, z mírumilovného pejska se stala v okamžiku krvelačná bestie, cigáni zbledli a než se zpamatovali, tak tam byly dvě hlídky policie… :-)))

                0 0
    • petik  

      ted když slezl sníh tak to byl fakt hnus byl jsem se projet a málem sem si zamotal ruce jak jsem mezi tím svinstvem musel kličkovat je to fakt grc.můžete se mi postarat o bobíka:-))))

      0 0
      • -b-n-x-  

        no tak to jsme vcera s kamosem zase klickovali mezi zabami. Hustota zab na silnici vsak byla prilis vysoka takze se obcas nedalo zabranit stretu smrticiho mobstera s prostym obojzivelnikem. Pouceni: zabi blato na zadech a na xichte moc nevoni

        0 0
    • Mafička  

      Prosim poradte mi, nevite jak odpudit psy, aby si chodili svoji potrebu vykonavat nekam jinam, nez prede dvere ke stromku? Děkuji Mafička

      0 0
      • Roman  

        Rodičům značkovali psi rožek zděného plotku – koupil jsem a nastříkal na ten rožek spray ze zverexu a prý tam už nechčijou. (spray vypadá jak stopangin a je na něm foto myslím čokla a kočky???)

        0 0
        • mike!1  

          jo je v tom čpavek nebo co a prý to smrdí jak sviňa:-)

          0 0
    • Shamick  

      Založte pes-forum.cz a tam tudle diskusi přesuňte…Tady to nic neudělá…Ale sem sváma.Nedávno sem zjistil,jak u Maxxisu 2.5 funguje ta jejich samočistící schopnost.Najel sem hono a dostal sem ho zezadu na helmu+na celý záda,samozřej­mě…Škoda,že už se nepere v ruce…

      0 0
      • Mafička  

        Hm, to je docela smutny… :o) no prat v ruce bych to fakt nechtela!

        0 0
    • R.1  

      Mam psa, mopse.Hovna po nem sbiram, kdyz to neudela negde mimo lidi. A to me pak 2× tak nasere, gdyz pani venci dogu co ma tolik kilo jak vona sama,vysere hovno jak jeji hlava (te pyce) negde na chodnik a necha to tam!!!! To bych vrazdil. Tu pycu

      0 0
      • Mafička  

        Hm, no to se nedivim, tak mas pani upozornit ze je to nemoralni… :o) a kdyz chce mit cokla tak at si taky po nem uklizi!!!

        0 0
        • R.1  

          Pani,nez ma ten vas pes zozere, mohla by ste za sebou to hovno odpratat? :)

          0 0
    • Robo  

      No už jsem myslel, že tu letos tento příspěvek nikdo nezaloží… :-)) Jinak naprostý souhlas…

      0 0
      • Medi  

        Na Karlovicách to máš v poho nebo snad ne? Všichni psa na zahradě:-))

        0 0
        • Robo  

          To jo, ale i tak se najdou „bytoví psi“, kteří jinam než na chodní nsererou :-)) navíc dělám na Vsetíně a když jsem se šel projít s mladou do parku na „trávníkách“, tak děs a hrůza. Ale lidi jsou možná větší prasata, než Ti psi…

          0 0
          • RomanH  

            Jasne ze lidi. Pes to po sobe sam nezvedne, to by mel udelat jeho majitel. Policajti by to meli vice sledovat a davat citelne pokuty, ktere by sly na zpet do dane mestske casti na udrzbu zelene.

            0 0
            • Robo  

              Tak jsem to nemyslel… Jak slezl sněh, tak odkryl pěkný bordel rozházaný po křoví. PET flašky, papíry, obaly, kalhotky, kondomy, několik bot, inj. stříkačky, starý kočárek atd… :-(

              0 0
              • Medi  

                Park na Trávníkách je fakt katastrofa, hlavně u závor v tom paneláku naproti bych bydlet nechtěl. Nechápu proč tam policie nezasahuje proti těm sociálům.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.