smutny pribeh idiota aneb jak me okradli pres i-velo inzerat

99 nepřečtených
  • Cllaude

    tak si poslechnete jak jsem jako idiot naletel skze svou duverivost na inzerat na i-velu. Nejakej clovek tam nabizel nejaky komponenty a mezi nimi i predstavec morati-i rekl jsem ha, to je ono, co potrebuju na sve kolo. odepsal jsem a behem chvilky mi prisla odpoved, ze je predstavec jako novy, ale ze je z brna a ze mi posle fotku at se rozhodnu. Rekl jsem si nu dobra tedy a rozhodl se ze si udelam radost. Pote mi dotycny ( na zpatecni adrese je uveden Robert Novotny z Brna) jeste napsal, ze byl sluzebne v Mostu a proto bude podaci posta tam. A to me asi melo trknout, ale necekal jsem svinarnu. Vcera kdyz mi prisel uhledne zabaleny balicek jsem se malem vzteky neudrzel-vytahl jsem z nej bezceny smejd (sice to byl predstavec) ale tak z nejakeho suprmarketoveho kola. Ja vim asi sie mi budete smat, ale pres ruzny bazary uz jsem toho takhle nakoupil vic a tohle se mi stalo poprve. Nejde ani tak o ty prachy, jako spis ze jsem skutecne chtel ten Morati :) ale hlavne ze uz nikdy nebudu nikomu verit na bike net-bazaru a iluze ze by mohla fungovat slusnost je pryc. Az dosud jsem mel pocit, ze kdyz po nekom z druhyho konce rep. budu chtit, tak mi to posle tak jak deklaruje a ja se nebudu muset jezdit na kazdou ptakovinu kouknout, a naopak -ALE NE! Tolik moje vcerejsi zazitky C

    0 0
    • Lance  

      Smat se Ti nebudu,nemam duvod,ale proto bych NIKDY PODOTYKAM NIKDY nic takoveho nekoupil, procento zmrdu je asi mensi nez normalnich lidi,ale neminim natrefit na toho nepraveho zrovna ja. A v dnesni dobe neverim nikomu!!!

      0 0
    • Beeda  

      Tak mu prvne napis, ze se asi spletl, a pokud ne tak se obrat na polici nebo rusaky. Nenech si to libit! B.

      0 0
      • Cllaude  

        vazne uvazuju o podani trestniho oznameni…

        0 0
        • cubas  

          Rozhodne to udelej – ja jsem takhle pres trest. oznameni dostal prachy nazpatek.

          0 0
        • jose  

          souhlas s cubasem,taky se mi to stalo,dostali jsme to zpět,ale jen díky tomu,že ten blbec uváděl svou skutečnou adresu…musís zkusit sehnat ještě někoho,at je škoda co největší.příště přeji štěstí…kupuj jen od osvědčených:-))

          0 0
        • DaveBury  

          Pokud jsi mu za predstavec nezaplatil nad 5 000Kc, tak na trestni oznameni muzes zapomenout…

          0 0
          • ivaneck  

            zrejme myslel oznameni o prestupku, ale proc ho chytat za slovo, ze..

            0 0
            • DaveBury  

              ehm a proc chytas za slovo ty me ?

              Navic tendle topic je uz mizerne stary, nechapu, jak jsem se tu dostal :D

              0 0
              • ivaneck  

                Chtel jsem tim poukazal na to, ze to, ze nepoda trestni oznameni, neznamena, ze to nenahlasi. Vetsina lidi si mysli, ze nahlasit neco na policii == podat trestni oznameni. Neni to mireno proti tobe, je to pro dobro sveta ;)

                0 0
                • Vilík  

                  Souhlasím....­......nahlásit jako přestupek.....Občas stačí zazvonit u dveří a oznámit dotyčnému že je na něj podáno oznámení o přestupku a už se bude kroutit!!!!

                  0 0
          • cubas  

            neni pravda. Skutecne, pokud by si byl sam, tak je tr. cin od 5 tisic, ale pokud se na nej tehle oznameni sejde vic, je to hned jina liga. Takhle sme to resili s Josem – kazdyho podvedl o cca 3 tisice, ale potkali sme se 3 a ejhle – rodice toho spratka radi vratili penize nez aby resili jeho trestni stihani.

            0 0
            • DaveBury  

              Ano, to je pravda. To je vseobecne znama vec, taky jsem nepsal ze neni.. Je to to same, jako kdyz krades v obchode, tak se ti hodnoty prestupku scitaji..

              Ovsem kdo resil neco s nasi policii, tak vi… Napise se nejake to hlaseni, kde byli vyslechnuti udajni svedci, kteri ani vyslechnuti nebyli :)

              0 0
    • xstefi  

      muhehe, na sluzebni ceste v Moste a vozi s sebou tunu komponentu :) to je dobra absurdita.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Asi mas zkreslene predstavy o vahach komponentu Morati :)

        0 0
        • blue  

          treba jezdi s kamionem :-)

          0 0
          • xstefi  

            nebo je to takovej ten typek, kterej ma pod kabatem priveseny ruzny veci…asi vod morati :)

            0 0
      • Cllaude  

        …ja vim, ale mel mit jen ten predstavec a ne vsechno, pochopitelne. Ja bejt zaneprazdnenej, tak to tak taky klidne udelam..... Ted to vypada pochopitelne vsechno pruhlednejc…ale co, vsechno zle se vrati, tomu verim

        0 0
    • jihra  

      Já řeším nákupy „na dálku“ třeba následovně. Odpovím na nějaký inzerát (třeba z Brna). Tomu prodávajícímu řeknu, že jsem sice z Ostravy, ale že sloužím u kriminální policie a momentálně budu nějaký čas vyšetřovat případ v Brně, takže si tu věc u něj vyzvednu osobně. Pokud s tím prodávající bez problému souhlasí, tak asi bude ten inzerát v pořádku a třeba druhý den tomu prodávajícímu sdělím, že se situace změnila, do Brna nejedu a a? mi to tedy pošle dobírkou. Pokud se ale nějak vymlouvá a nechce mi tu věc předat osobně, tak od toho dávám ruce pryč. Na prodávajícího má „kladný vliv“ i informace, že pracuji u kriminálky. Na inzerát jsem koupil již dost věcí a prozatím jsem žádný problém nikdy neměl. Teď by mi měla zase přijít nějaká tiskárna, tak jsem zvědav.

      0 0
      • Vymi  

        dost dobry!!!! :-)))))

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak proto si pripadam jak zasobovac kriminalky. Jsem si rikal, ze co policajt to biker. Taky mi bylo divny, ze je nase vesnice plna zlocinu jak Los Angeles, ale v novinach o tom nic nepisou :)

        0 0
        • misj  

          vo zlocinu nic nepsal… Jen o kriminalce.. joo takle ze u vas furt neco vysetruje…dobry…

          0 0
      • Jerzy  

        Pekna finta

        0 0
    • Rolei  

      No je to blbé, protože si peníze za „Morati“ představec musel vyzvednout na občanku, která byla tedy asi kradená, ale stejně bych s tím šel na policajty…

      0 0
      • Cllaude  

        asi pudu, resp. trestni oznameni se da podat i postou, pisemne, takze to udelam

        0 0
    • MARIN  

      Pred casem se tu resil podobny problem s klikama a odesilatel byl z Litvinova. Ani bych se nedivil kdyby to byl ten samej z..d. Posli mi na mail jeho adresu.

      0 0
    • sis  

      tak to jsem mel kliku. Od tohohle cloveka jsem chtel koupit prestavec roox…kopil jsem jinde a klaplo to super.

      0 0
    • RapMan  

      koukam sem – archiv google http://64.233.183.104/search?…

      a je tu i kontakt na nej

      MAGURA LUISE-2500,SEDLOVKA+PRED­STAVEC ROOX-1500,KLIKY SHIMANO DEORE+OSA OCTALING-1500,KLIKY RACEFACE BEZ PREVODNIKU-3000,PREDSTAVEC MORATI-1000

      cena: 0 kontakt: 723 650 618 e-mail: B.K.S@CENTRUM.CZ

      0 0
      • Cllaude  

        ano je tam telefon, ale predstav si nemuzu se mu dovolat, a to pro nej mam tolik vrelych slov

        0 0
    • BH  

      na nic necekej a podej trestni oznameni. Ovsem bacha az skoda nad 5 tis, je trestny cin a atak s emuze stat, ze to odlozi a nebudou se tim vubec zabyvat.pak by bylo vhodne najit vic takto postizenych ( pravdepodobe jich vic bude) a resit to spolecne. No ,zadelal sis na problem,je to vzdy riziko takto na inzerat a na dalku neco kupovat. Bohuzel normalni clovek nema vubec paru, kolik gauneru se tu funguje na jeho ucet, az kdyz do nejakeho takove h… slapne

      0 0
      • Cllaude  

        ja vim, ale podam ho i tak, opravdu jde predevsim o princip, protoze bez urcityho stupne duvery ty bazarovy nakupy fungovat nemuzou

        0 0
      • Cllaude  

        kdyby nekdo mel podobnou zkusenost tak to oznameni podejte taky… …a mel bych prosbu muj telefon si patrne zablokoval, zkuste mu nekdo zavolat, jen tak pro info co je to za šmejda

        0 0
        • Lance  

          hlasi mi to,ze ten **** je docasne nedostupny

          0 0
          • Cllaude  

            :) dik za ochotu… me to tipnul este z jinyho telefonu a pak uz nic

            0 0
        • OCG  

          docasne nedostupny. Ale mam pocit, ze nekdo podobny se resil tak pred cca pul rokem rokem na ivelo.cz, taky sever cech…

          0 0
      • Corbett  

        Opravím tě,škoda nemusí být vyšší jak 5 tisíc, pokud věc získáš lstí, podvodem, léčkou nebo tak nějak podobně. Musí se ale prokázat úmysl.

        0 0
    • Nikdo  

      A kam jsi mu posilal penize ? Na adresu nebo ucet ?

      0 0
    • pos3k  

      hele nejaka podivna smecka se tu resila s klikama tusim a ten hajzlik byl prej z Litvinova, mozna se jedna o toho sameho (dal tam misto novych nejake stare smejdy…bvy vypovidalo ze se muze jednat o toho sameho…furt muze uhrat ze poslal kliky, predstavec atd misto cihly)

      ja bych to dal do pracek policie

      0 0
    • Veeteck  

      Ahoj Cllaude! Psal jsem ti maila, ale nedorucilo se to. Jestli jsi na toho hajzlika jseste neprisel, mam jeho adresu. Vic na mailu…

      0 0
      • Pekáček  

        Pak hlavně napište jak to dopadlo!

        0 0
      • jakub  

        tak ji normalne zeverejni at si priste dame bacha… na hajzla, nebo se mame na koho obratit… natvrdo, a podejte to oznameni… dyz mate adresu…

        0 0
        • Veeteck  

          S timhle nemam nic spolecnyho, nerad bych se dostal do problemu. Posilal jsem mu taky nejaky bazarovky, v baliku mel sice to, co chtel, ale stejne si to nevyzved. To me docela nasralo…

          0 0
      • Cllaude  

        Ahoj ten muj mail je nefunkcni, ale napsal jsem Ti z jineho…uz jsem na to skoro zapomel – ale od ty doby jsem si uz na dobirku nic nekoupil.

        0 0
    • tomPY  

      Nebud smutný.Prestavec Morati je len imidžovka. Jeden mám zavesený v garáži a na Moratke vozím Pells- je lahší a možno aj tuhší.

      0 0
    • panacea1  

      tohle je svinstvo…pak si něco kupte po netu na dobírku…já takhle nakupuju dost často, ale musim zaklepat tohle se mi nestalo. jak tu někdo psal, TČ je od 5tis. vejš, tohle je přestupek za předpokladu, že ten dotyčnej již dříve nebyl za podobný přestupek řešen anebo se nedopustil těchto přestupků více aby to celkem dalo 5tis. a vejš… musel na poště předložit OP, pokuid nebyla pošťačka pitomá, tak se podívala na fotku a musela by vidět, že něco nesedí…pokud šel se svojí OP tak na policie si ho předvolá a pak je to v důkazním řízení, máš svědka žes to otevřel a bylo tam něco jinýho nebo jsi to otevřel sám? Nejlepší je to otevřít hnedka na poště před úřednicí a máš nezaujatýho svědka ! podej oznámení v každym případě, policie to musí řešit!!! do 1 měsíce tě musej vyrozuměť pokud o to požádáš /v případě přestupku/, u TČ je to samozřejmostí. A kdybych ho někdy potkal, rozbít mu držku a pořádně zmalovat ksicht…

      0 0
    • va-bo  

      Taky jsem se takhle nechal napálit. Nebyl z Mostu, ale z Chomutova , (nebo tak nějak) a jmenoval se Unger. Pokud bude odesílatel ze severu Čech, tak velkýho bacha. Mě to stálo 3 litry. Vašek.

      0 0
    • wlk  

      Já když to tak vezmu,tak jsem teda měl zatím docela štěstí na slušný lidi. Hodně jsem nakoupil i prodal přes bazary a nikdy se mi naštěstí nic podobnýho nestalo a doufám ani nestane..Lidi jsou různí a takovýhle lumpové by si zasloužili pořádnou nakládačku od party bajkerů, jestli bude někdo pořádat hon na toho parchanta, jdu do toho s ním :)

      0 0
    • Jogador  

      Krom toho, jak tenkrát dopadla ta morakta z toho Mníšku?Vrátila se majiteli?

      0 0
    • Jogador  

      Já často kupuji něco přes net, ale už si pro to jezdím sám, po ČR jde krásně dojet všude vlakem, a to půldení cestování je pěkná vyjíždka, pro Toru jsem si takhle jel do Poděbrad:) Samozřejmě ne pro všechno, někdy se to nevyplatí, ale u věcí přes tisíc se to už vyplatí…

      0 0
    • kolouš  

      Hej chlape ja se taky napalil – ten clovek si nejdriv ocihne odkud jsi ( napise ti ze mu klidne vyhovuje osobni predani = tak mu napises taky odkud jsi ) a pak najednou rekne ze je z druhe sstrany republiky.

      Zaregistroval jsem ho na netu – meni si mobily a le sem tam pozije stary e-mail = tak jsem na nej houknul a ted uz si dava bacha.

      Vim primo jaky vypada ze je z Mostu ( jeho dva mobily=ted ma dalsi ) a nekolik e-mailu a vim na jekem kole jezdi – ale nechce se mi jezdit do Mostu ( ovsem ma slibeno ze ho stejne jednou na nejakem maratonku potkam – A TAM ZAZIJE )

      0 0
      • jaski  

        tak to je hezky:) to se divim ze to dela porad dal.pak ho jednou fakt nekdo potka a bude se divit ale ja mu to preju.

        0 0
        • kolouš  

          Ono to bylo uz v pulce minuleho roku ale na tohle se nazapomina – ale jak rikas jednou ho musim potkat…

          0 0
    • Palba  

      Prover adresu, respektive jmeno na kteres pak posilal penize. Meli by ti to rict na poste. Nenech se zmast spetnou adresou na balicku, ta se muze uvest jakakoliv. Proto je potreba vzit utrzek o zaplaceni a jit na postu a podle nej dohledat kam sli penize, ktere si dal poste.

      Dalsi vec: Kazdy mail ma hlavicku, ze ktere jde vycist tzv. IP adresa z ktere byl mail poslan. Samozrejme ze to de vobechcat, ale proc to neskusit. Podle toho cisla IP zjistis providera a nasledne u providera zjistis, komu dana IP patri. (pokud ma modem apod… kde dostane pres DHCP Ip, tak je potreba to resit s telekomem apod… pokud jde o IP pro sidliste)

      A posledni vec, jestli se ti podari vypatrea kdo to byl dej vedet, treba ho nekdo bude odsad znat a minimalne mu udelame reklamu co to je zac a kdyz mu nekdo da pres usta, aspon si vzpomene za co.

      0 0
    • Vilík  

      Ahoj! Pár postřehů.....­.......právě na takové lidi jsem tu chtěl založit rubriku která by na ně upozorňovala!!Na jejich podvody!!!!!Byl by tu seznam do kterýho by mohl kdokoliv nahlédnout a kdyby tam to jméno objevil,už by ztratil zájem s takovým člověkem obchodovat!Já takhle taky naletěl a stálo mě to 5800,–Kč!Ale podal jsem trestní oznámení a to se zatím šetří.Udělej to samé!Za to nic nedáš! Za druhé......můžu nabídnout pomoc!Jsem z Jirkova a ten je kousek od Mostu.Písni mi adresu toho hajzla a já si zajedu s ním popovídat!

      0 0
    • roud  

      to mě mrzí můžu ti jen doporučit zajeď si do duratec centra v Hradci Králové maj tam dva ramy morati vidlici i řidítka vše tam je nové a nejeté

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak nevim, dneska mi přišlo že si mám na poštu přijít pro sedlo fyzik nisene, doufám že tam bude

      0 0
      • Vilík  

        Jak jsem psal do jiného threadu!!!! Další chudák z našich řad přišel o peníze díky hajzlovi z Ostavy!!!Je na čase s tím už něco dělat!!!!!

        0 0
    • favorit.  

      nechtel jsem zakladat novy thread… Znate prosim nekdo tento mail? specialized_alez@centrum.cz

      Diiik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.