• karboflex

    Chtel jsem se zeptat na jakou cenu byste typli takoveto ojete kolo: ram:Turner Nitrous, vidle: Fox Vanilla RLC po repasi, tlumic Fox Float, razeni LX, presmyk STX Rc, prehazka XTR, kliky Truvativ Fived,hlav. sl. FSA Orbit, kola jsou na nabach Onyx s rigida rafkama, pak nejaky no name vecka a sedlovka! bez pedalu a sedla. vsechno je to asi tri roky stary a ram je prestrikanej!

    0 0
    • well  

      tak 15 t. max

      0 0
    • Darkson  

      žel, starší kolo prodáš tak za 1/2 jeho skutečné ceny. můžeš si podat inzerát s vyšší cenou a čekat, zda bude nějaký ohlas

      0 0
      • karboflex  

        to ani nemyslim ja nechci prodavat ale premyslim nad koupi!!a treba na netu jsem nasel ze ten ram sice 2005 se prodava za docela slusnou cenu 2000USD

        0 0
      • hanz  

        za 1/2 prodáš možná tak rok starý ale za tři roky starý je uspěch 40% z pc. Proto se nevyplatí kupovat kolo starší jak rok protože když se dobře koukáš tak se tu a tam za ty samé prachy sežene mladší a lepší.

        0 0
        • karboflex  

          asi mas pravdu ja spis myslel treba jen vyuzit nejake dily a treba neco prodat ale bal bych se aby mi to doma nelezelo a neprodelal jsem!

          0 0
          • hanz  

            já vždycky mám kolo co je mix komponentů srdcových(těch se prostě nezbavuju), starých a nových. Prostě vždycky něco prodám a koupím a skládám a rozebírám a tak furt dokolečka…tu a tam mi něco zbyde ale vždycky jsem časem pro to našel uplatnění, nebo se našel kupec. To že prodělám at dělám co dělám už beru jako krutou dan za střídání komponentů.

            0 0
            • McBlacky  

              přesně tak, akorát že já většinou jetý komponenty posílám dál na kola rodině :)

              0 0
    • blue  

      jen tak mimo diskuzi o cene by me ze zvedavosti docela zajimalo, kolik Turneru v Cechach jezdi

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To by me taky zajimalo. Klidne je mozny, ze je to lopata. Je to nejaky divne poskladany. Si z toho uz nekdo komponenty vzal a ted posila dal snadno identifikovany veci + svoje stary komponenty.

        0 0
        • hanz  

          přesně…kombinace fived+xtr+stx rc+vanila je celkem ulet.

          0 0
          • blue  

            ja bych to zas tak tragicky nevidel, proste si nekdo vymenil ram a na nej nahazel, co doma nasel, takhle „divne“ namixovanejch kol jezdej mraky

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Muze byt, proc ne. Jen nastinuji jednu z pravdepodobnych moznosti. Pak je na tom tri roky jety nejmladsi komponent? :)

              0 0
      • karboflex  

        nevim po CR jich asi prave moc nebude!ale hlavne proc by ten dotycny prestrikal ram!myslim ze jinak maj celkem v poho design!

        0 0
        • McBlacky  

          asi proto že je to lopata, to není nic neobvyklýho

          0 0
          • karboflex  

            to ale asi nejak sam nezjisim ze jo?muselo by to byt jedine v nejakym registru odcizenych kol se seriovym cislem ramu!pokud by to na nem vubec bylo!!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A to nejspis v mezinarodnim registru, protoze sem se ptal u nas v samosce kolik prodali letos Turneru a prej krome par placek Tiny zadny:)

              0 0
    • wroum  

      podle stavu. ale cca 25, max 30 000, ale to by muselo bejt v dost dobrym stavu.

      0 0
      • karboflex  

        hm takze bych mozna do toho i sel!muzu to mit celkem o dost min:-) a lopata to snad tedy neni aspon doufam!!jinak bych do toho nesel!!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak podle ceny spis skoro jiste je :)))

          0 0
          • McBlacky  

            taky;bych řekl. je to divně složený, spíš jako složenina z víc lopat, jak se to běžně dělá. Koupit to celý a rám zahodit :) protože ostatní se nepozná

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A ted bych jako pionyr mel rict, ale fuj. Takhle podporujes zlodeje a i tobe se muze ztratit kolo jen proto, ze na nem mas odrazku co se dobre prodava.

              0 0
              • McBlacky  

                já nikoho nepodporuju, jenom si nedělám iluze o trhu s jetejma kolama. Třikrát jsem se zajímal o kolo cena okolo 20tkč a nikdy mi nebyl schopen prodávající doložit původ hlavních komponentů, účty od spotřebáku mě nezajímaj, ale vidli, rám a kola bych rád věděl odkud jsou…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.