Co snídat, těsně před jízdou?

101 nepřečtených
  • c

    Co posnídat, když potřebuji vyrazit na kole do práce a mám to víc jak 50km, což bez ranního najezení nejde a potřebuji vyrážet tak kolem 5.30hod a abych vstával dřív jak 4.50 hod nemám chu?? PENCO before activity, PELUPU, nic,…?

    0 0
    • wroum  

      mysli!

      0 0
      • wroum  

        teda vlastne musli nebo jak se to cesky pise, proste takovy to zrni a kousky veci co si hodne lidi mysli ze neni k jidlu.

        0 0
        • McBlacky  

          jj musli přelitý horkou vodou s jogurtem

          0 0
          • blue  

            horkou vodu s jogurtem jsem jeste nezkousel, neni to divny? ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              přejiješ to aby to změklo ne, je to jaky bys to měl přes noc namočený v trošce vody, samo že toho tam nesmíš dát tolik aby to teklo…

              0 0
            • RUMcajs  

              Zalezi jake musli to je. Ja zeru nejake s hodne ovocem a orechama a zalevam ho varici vodou. Pro lepsi chut ho predtim ochutim medem. Lenost mi nedovoli otevrit lednicku a snazit se nerozlit mleko :-) P.S. Vody jen tolik, aby se vsechna vsakla.

              0 0
          • Vrci  

            přelitý džusem – ciniminies (nebo nějaký Davo) + pomerančovej

            0 0
    • XCkar  

      Jez to na co si zvyklej!!! Mne treba nedala problem najist se pul hodky pred svihem. Je pravda ze uzeny, klobasy, mliko do me nido pred svihem nedostane, bych mu to asi brzo vratil:-)

      0 0
    • Lance  

      ty jo to je zas nick, kdes k tomu prisel? chleba s nugetou a ten tvuj nick „c“-vitamin

      0 0
      • c  

        totální úspora času při logování :)

        0 0
        • wraftler  

          to by si musel mat password tiez c a to uz by bolo znacne nebezpecne nemyslis?

          0 0
          • c  

            jsou i jiná písmena a navíc o jakém nebezpečí mluvíš, že tu na můj nick někdo spáchá zločin ;-)

            0 0
            • wraftler  

              totalna uspora casu by bola mat nick jedno pismeno a password to iste aby si po tabulatore nemusel presunut prst nad nejaku inu klavesu… cize nick C pasword C :) a nebezpecenstvo, napr take ze niekto bude pisat v tvojom mene popripade ak mas takyto password aj napr do mailovej schranky tak sa ti moze dostat aj tam a pod.

              0 0
    • vas  

      zalezi jakym stylem jezdis, ono kolo je celkem pohodova zalezitost a neda se predpokladat ze do prace pojedes na krev.Hraju i hokej tak muzu z druhe stranky rict ze optimalni je, aby clovek nejedl tak 3h pred samotnym vykonem.Ja to resim kdyz hrajem hned brzo rano tak, ze snim maximalne tak jogurt, vzit si treba rohlik nebo neco podobneho tak to je pak se mnou konec.

      0 0
      • c  

        Cesta do práce=trenink, tedy spíš najíždění objemu než intenzita, ale žádné flákání, taky tam musím dojet v rozumném čase :-)

        0 0
    • BOREK  

      Snidam lehke veci/jakblko, banan, mysliky, jogurty/, ale tak abych se citil nasycen, kazdopadne neco, na lacno me boli bricho jako p***e, toi stejne jako kdyz toho snim moc :)

      0 0
    • Ruprecht  

      Vstávám v 5:15, do práce to mám 30km přes kopce a snídám kaše. Cokoliv hutnějšího mě tlačí v žaludku :-), takže instantní kaše všeho druhu (o jejich výživnosti si ale nedělám iluze) a po příjezdu do práce něco pořádného na zub :-)

      0 0
    • Shamick  

      Fazole,jedině fazole…

      0 0
      • HASKY  

        Hej to potom ale není téning to máš přídavej pohon.

        0 0
    • Pekáček  

      Do práce jsem dojížděl 3 roky a nejdřív to bylo 32 a pak 25km. Snídal jsem až v práci a nakupoval v sámošce kus od rachoty – vždy už řádně prohládlí jsme se tam s bráchou cpali nějakou čokoládovou tyčinkou :o)

      0 0
    • Honzas  

      ja kdyz jim touhle dobou, tak jedine vaclavskou klobasku od stanku cestou z flamu;-) ale pak uz jedu radsi jenom taxikem nebo metrem. takze asi moc neporadim.

      0 0
    • jonti  

      ja mam celkom dobru skusenost s musli s mliekom (co proti mlieku vsetci mate?), alebo si dam zopar sojovych rozkov s maslom a syrom.

      0 0
      • blue  

        no ja mam pocit, ze o mliku se tvrdi, ze se hur v zaludku vztrebava, tak mozna to bude ten problem, proc ne mliko

        dokonce sem nekde cetl, ze zalejvat musli a podobny veci mlikem neni dobra kombinace, ze je lepsi treba caj

        0 0
        • wraftler  

          to mas pravdu, enzym ktory spracovava mlieko je u vas dedkov fakt v mensej miere:) ale ne vazne, je to pekna blbost, mlieko je FAYN! teda myslim ze v 50 uz budes mat problem ho rozlozit ale urcite ti nemoze skodit…

          0 0
          • blue  

            fakt nevim, kde sem tvrdil, ze mliko muze nejak uskodit

            0 0
          • nobody  

            mi osobně třeba mlíko (i mléčné výrobky mimo jogurtů) dost vadí, bolí mě z toho břicho

            0 0
        • Lister  

          Prosííím, prosííím napiš mi kdes to četl.

          Ono obecně se v žaludku věci dost těžko vstřebávají :-) Na co bys pak měl těch zbylých několik metrů střev :-)))

          0 0
      • Vrci  

        Já proti mléku celkem nic, ale mléko asi proti mně, proto ze mne dost rychle upaluje.

        0 0
      • Milenius  

        Dat si po ranu mliko a pak jet na kole, to bych ho po 1km hodin do prikopu, mliko je tezce stravitelny, ja uz jsem ho od lonska v podstate vyloucitl, maximalne piju kefiry a zakysy a nikdy pred nejakym fyzickym vykonu, navic mleko zahlenuje a tim za zatezuje imunitni system, nevim jestli to ma nejaky vlvi, ale kazdy rok mne na podzim a na jare skoli nejaka viroza, loni jsem ale nic nedostal, ale nevim jestli je to tim, uvidim ted na jare, kazdopadne rano jezdim taky do prace 1–2× tydne 30km a davam si caj+babovku nebo podobnou lehce stravitelnou buchtu a zadny problem, jen mi to po ranu nejak neslape, nohy neposlouchaj, tak jedu jak stara babicka :)

        0 0
        • Milenius  

          Jo jeste odkaz: www.zzbrno.cz/…_o_mlece.htm

          0 0
        • RomanH  

          Zalezi, na co jsi zvykly. Ja mam treba studeny mliko strasne rad a piju jej skoro ke vsemu, klidne i na vajicka ci okurky.

          0 0
        • Luka  

          souhlasim. jednou me nenapadlo nic lepsiho nez si dat v sest rano jogurt a za 45minut vyrazit na kolo, na patem kilometru jsem byla tak zahlenena, ze jsem nemohla dychat ani nosem, ani pusou, splachnout to vodou neslo, malem jsem se zadusila. Hruza. Mliko snasim spatne celkove, ale doma proste nebylo nic jinyho. JInak na kratky cesty (treba do prace) se mi vyborne osvedcila Margot. sladky, sojove vyzivny, v pohode dojedu. Na delsi svihy pak snidam rohlik s maslem a salamem. V zime (na prkno v alpach) se osvedcila snidane „od vseho neco“ rohlicek+maslic­ko+medik/marme­lada + musli s trosinkou jogurtu + salamek a rohlicek a maslicko + co prijde pod ruku. Ale vydrzi to na celej den prknareni :)

          0 0
    • Andrzej  

      ja snidam 0,5l nesquika a neco sladkeho s nutellou a nedela mi to problemy, pul hodiny pred vyjetim, ze zacatku dost opatrne, nez se to trochu stravi(asi 20minut…)

      0 0
    • black.horse  

      balíček chipsů, nejlíp paprikových mňam:-) k tomu 4smažený vajíčka s „ďábelskými tousty“ a aspoň půllitru koly nebo jiný chemical brothers limonády a můžu jet:-) jinak na kole mám nejradši hambáče z bufáče nebo smažák v housce:-)

      fakof zdravá výživa:-)))))))))))))­)))))))))))))))))))))))

      0 0
    • jizby  

      odhaduju že problém může spočívat i v tom, že tak brzo ráno nechce žaludek nic brát. Pak je individuální co komu nejlíp sedne. Mě se na to osvědčily banány, protože mají hodně škrobu – pomalé cukry , dále ostaní ovoce,např rozinky ale to jsou rychlé cukry -možno zase pojídat při jízdě.

      0 0
    • Otto  

      Tři vajíčka na anglické slanině, dva krajíce chleba s rajčetem a veliký hrnek čaje Assam OP s cukrem a citronem. Energie na půl dne…jen se nesmí hned do kopce nebo moc zostra…

      0 0
    • Paja  

      Takhle jsem jezdil loni v lete tyden pribl 75km z prace za pritelkou na chalupu a rano z5, odjezd 5.30–6:00, snidal jsem to samy co pred zavodama rohliky s marmeladou a caj, po ceste pak jeste nejaky musli apod. nacpat do sebe neco tak brzo rano slo tezko, ale bez snidane bych na takovou vzdalenost nevyrazil.

      0 0
    • Petr_67  

      Já jsem si zvykl před jízdou na PENCO BA. Ale taky se nemůže jet hned potom, až tak za dvě hodky. Jinak je to dost syté a netíží v žaludku.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Když někdy jedu takhle brzo, snídám večer, než jdu spát. Pohodlně si s tím několik hodin vystačím a pak se normálně najím.

      0 0
    • Trojci  

      nesnídám nic, jen piju – ovocnou šťávu, nejlépe z čerstvých pomerančů

      0 0
    • Fuck8r  

      třeba dva banány nebo musli (Emco, Fitness) s mlíkem, sušenky … no prostě: aby to bylo so nejmenší (nezaplnilo moc žaludek) ale přitom to mělo co nejvíce sacharidů na energii …

      0 0
      • T-Bag  

        kup si auto…

        0 0
        • Fuck8r  

          muhehehe :-D … NIKDY !!! 8-)

          0 0
          • Rychlej turista  

            To neříkej, třeba budeš jednou starej a nemocnej.

            0 0
            • Fuck8r  

              jako silničář 21. století nemám šanci dožít se důchodu … a i když budu jezdit sebeopatrnějc tak mě dříve či později stejně někdo sejme a já s tím počítám … je to prostě tak :-/

              0 0
    • wendak  

      já mám nejradši jemný párečky, džus a kafíčko a ještě mě nikdy předčasně neopustily a ani mi jinak nevadí :))

      0 0
    • game_over  

      vajicka, spek, klobasky a zapit to pivem :)))

      0 0
      • wendak  

        pivko až v půlce cesty :)

        0 0
      • rimka  

        Tohle posnídat a sednout na kolo, tak jedu do práce dvě hodiny s četnýma zastávkama a očima vypoulenýma

        0 0
    • kolda  

      já v létě jezdívám 40 km, vyjíždím v 6h a nejím většinou nic, nebo banán, malej koláček atd.

      ale problém není jízda na kole,ale to, že takhle brzo ráno do sebe skoro nic nedostanu.

      0 0
    • nobody  

      jakým průměrem jezdíte do práce? myslím rychlost. já to moc nehrotím, vystačím si z 20–23km/hod

      0 0
      • Stancek  

        Zalezi na tom jak dlouho spim :-) , nekdy staci tak 23 – 25km/h.. ale rad si pospim, tak kolikrat musim i prez 30, abych zase neprijel pozde… Jednou jsem mel i 45, ale to jsem hned u baraku chytil avii :-)

        0 0
      • brantec  

        ja bych to taky rad nehrotil, jenze doma mam furt dost casu a nakonec nestiham:) vetsinou mam prumer nekde mezi 25–27km/h, vetsi cast je z kopece, takze pohoda

        0 0
    • Čapíno  

      Ty jezdiš do prace 50km, tak to Tě lituji.

      0 0
    • juebox  

      nakou(e) mysli tyčinku(y)

      0 0
    • oxyaction  

      Chutnaj mi vafle,né oplatky,ale ty nadejchaný měký mřížky.Je v nich spoustu dobrejch živin a jsou šetrný k zažívání.Ještě je někdy vylepšim o marmeládu,nebo nutelu.Složení živin podobně jako maj piškoty.

      0 0
    • Jane  

      snídám ovesnou kaši… dám vařit 40g oves. vloček, 110ml polotučného mléka se lžičkou medu – do 10g! a k tomu nakrájím nějaký ovoce (50–60g) – nejčastěji jablko a nebo nejlépe banán. Nakonec posypu skořicí. To je pro mě „the best food“ :) Průměrné nutriční hodnoty této porce: 241 kcal: bílkoviny 14.5 %, sacharidy 69.5 %, tuky 16 % A do hodiny po takovém jídle mohu v pohodě vyrazit…

      0 0
      • Blade  

        Ty to s tím gramařením vážně přeháníš :-)

        0 0
      • pepek  

        Když to umíš tak vědecky, dokázala bys mi spočítat nutriční hodnotu dvojitého chleba se sádlem, hustě posoleného + tyčinka Deli. Je to moje obvyklé palivo, které doplňuju už asi po 30 km jízdy. (Obě složky současně) Dík :-)

        0 0
      • elbi  

        Chybí mi údaj kolik skořice .. stačí 1g ? :))

        0 0
    • Krys  

      Chcel by som len upozornit tych, ktori zalievaju med vracou vodou, pripadne ho priamo varia, ze sa tym nicia vsetky tie uzasne veci, kvoli ktorym sa med konzumuje. Staci aby sa med pridal do prave zaliateho caju a zo vsetkych tych krasnych komplikovanych cukrov, enzymov atd. sa stane brecka ofarbenej sacharozy.

      0 0
    • Martinkaa  

      Ja pred zavodem jim lupinky s jogurtem (klidne i trictvrte hodiny pred startem). A nikdy mi z toho nebylo blbe. Jinak bych asi volila banany, detskou presnidafku, mysli, rohlik s marmeladou… ;-) Z instantnich umelych vyziv a ruznych dietnich doplnku je mi blbe, jen se na to podivam :-P

      0 0
      • pepek  

        JO lupinky s jogurtem jsem objevil na podzim. Dám si tak 2 hoďky před jízdou a pak po jízdě a zdá se, že regenerace probíhá lépe. (=nejsu uplně mrtvej)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Pridavam ovocie, lepsi je banan ale inak co sa najde a ked chcem zvysit vyzivnu hodnotu tak pridam hrozienka. Mozno vylepsit aj pridanim musli. Dojem obleciem sa zbalim a idem. Ziadne problemy.

        0 0
        • pepek  

          Hrozinky sypu i za jízdy, vhodné jsou na to tuby od multivitaminu, tam se hrozinky neslepí a když jo, tak se třískáním o řidítka zase uvolní.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jednou jsme byli na podnikových sport.zimních hrách, to u nás dělal (jako) Franta Šimon (pro mladší – repre lyžoběžec) tak jsem sondoval jak papá před závodem. Prej nejčastěji kaši z ovesných vloček. To jsem ještě po večerech chodil běhat a tak jsem předtím napráskal tou kaší. Mělo to jednu výhodu: ke konci sem furt zrychloval, abych to stihl domů než budu mít pohromu v trenclích !:-) Jó to byly časy, vzpomínám na to rád.

            0 0
            • kolda  

              já jsem si dal jednou ovesnou kaši před Oderskou 50 a v půlce závodu jsem skákal do křoví :)

              jinak zrychlování při běhání je klasika:) s kámošem se předháníme, kdo při běhu zažil prekérnější situaci :)

              0 0
    • Stancek  

      ;-)

      0 0
    • SELMIRA  

      tohle například je má akurátní snídaně před Transbrdama /což bylo tak nějak šedesát km/

      0 0
    • Luma  

      Když mám ranní a jedu na kole do práce tak nesnídám nic jenom kavu(mám problém vůbec stanout mám to 20km a odjíždím v 4:40)jinak snídám většinou jogurt a rohlík s máslem a marmeládou,nebo něco podobného

      0 0
    • marta  

      Tak ja si udelam ‚Lamanku‘ (pohankova krupice) oslazenou medem. Udelam si to do 3/4 litrove zavarovacky. K tomu vypiju 3/4 litru cake a do 15 minut muzu jet, vydrzim tak 2 – 3 hodky fyziske aktivity bez pocitu tezkosti a ke konci hladu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.