Co nejteplejší matroš na návleky?

28 nepřečtených
  • Lister

    Jaký je nejteplejší matroš na návleky na tretry. Teď používám Rouboix, ale pro mě je to moc tenké. Jak teplý je neopren. Je to ten samý matroš co se dává na zadní stavbu pod řetěz?. Potřebuju něco fakt teplého, protože i při včerejších teplotách (2st.C) mi brutálně vymrzli nohy. Hodil by se i tip na konkrétní výrobek.

    0 0
    • Daf  

      Rouboix nejsou navleky s membanou asi. Na tretry potrebujes nejakej neprofuk. Takze neco z NoWindu, nebo ten neopren. Ja mam neoprenovy Uvexy a bracha NoWind Kalase a nohu mu mrznou vic nez me. Nebo di dej pod svy navleky jeste noviny.

      0 0
    • sipka  

      I v neoprénovejch ti bude zima. Ale osvědčili se mi jako nejlepší.

      0 0
    • Floydie  

      Mám návleky od AXONu, je to neoprén, jako jedny z mála maj i podrážku. Při –5C se v tom dá být cca 2hodiny venku.

      0 0
      • Ruprecht  

        UVEX neoprén – maximální spokojenost

        0 0
      • jmanek  

        Mam taky ten AXON s gumovou podrazkou, Senzor silny ponozky a uplne bezproblemu… i po trech hodinach venku, po dvacetiminutovem sjezdu ze Skritku v minusovych teplotach… cena tusim 490,–

        0 0
    • gadzo  

      Mám Axon neoprén, několikrát vyzkoušeno při –10C 3 hoďky na bajku a žádný problém.

      0 0
    • Siddha  

      uvex neopren, v chladu nekolik vrstev novin, nebo jeste jedny tensi…

      0 0
    • RomanH  

      Axon Neopren s podrazkou a pokud je pod –5 stupnu a planuji delsi svih, tak jeste noviny pod vlozku do tretry.

      0 0
      • Lister  

        To budou určitě tyhle: http://www.axonsport.cz/…ek%20MTB.jpg Jak se v tom chodí? Přemýšlím jestli koupit ty a nebo bez podrážky: http://www.axonsport.cz/…%20neopr.jpg

        Je to na MTB tretry.Pokud vyjíždím v návlecích tak se snažím volit trasu abych vůbec nechodil tak i ty bez podrážky by asi vydržely.

        0 0
        • RomanH  

          Jo, mam ty horni s podrazkou. Mam je teprve od podzimu, ale oproti predchozim Atexum bez podrazky maximalni spokojenost (ty Atexy se mi prosekaly behem prvnich par vyjizdek a navic v nich byla zima, na Axonech neni videt opotrebeni)

          To Fousac – musis vice jezdit a mene chodit :o)

          0 0
      • fousac  

        tyhle sem mel a podrazka se se mnou hodne rychle rozloucila… nikdy vice..

        ted mam nejaky BBB neopren (vzadu na zip) a ty sou v pohode.. a prijdou mi teplejsi, nez ty axony..

        0 0
    • quiq  

      V obchode jsem videl i jakesi ponozky z neprofuku, predpokladam ze jde o navleky primo na ponozky… Mate s tim nekdo zkusenost, dokaze to aspon castecne nahradit navleky na tretry?

      0 0
      • martt  

        existuju neoprenove ponozky. Pouzivaju to vodaci. Urcite to ttrocha pomoze.

        0 0
        • quiq  

          tohle nebyl neopren, ale noWind nebo neco takoveho a melo to znacku NorthWave..takze to bylo urceno asi spis opravdu pro cyklisty. Bylo to i celkem tenke, takze i s tlustsi ponozkou by se to dalo do treter obout…Akorat ta cena ;-( tusim neco kolem 500,–

          0 0
    • BB  

      na moje choulostive prsty u nohou existuje jedine reseni, jsou to navleky Chieba. Vnější vrstva je z goretextu, potom jsou duta vlakna (neco jako spacak) a vnitrni latka. Zimni tretra musi byt velka tak, aby se do ni vesly 2 ponozky, jedna letni a navrch termo moira. A jeste musi mit prsty dost mista, aby se mohly volne pohybovat. Pokud je minus pet a vice, tak si jeste spicku boty, pred tim nez dam navlek, zabalim do novin. A muzes bikovat na Aljasce.

      0 0
      • Paja  

        Kolik stoji a kdo to prodava?

        0 0
    • hmi  

      …davam hlas neoprenu (vozim Rexlex), ani pod nulou nemam problem;)

      0 0
    • Lada1  

      tuleni kuze

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce