• TinkTink

    No..prave jsem nainstaloval tydle brzdy 515 – kazdej asi vite vo co de…

    No…vsechno pohoda, ale vubec to nebrzdi (a to uz byly jezdeny, takze zajety sou…aspon ta zadni – a ta zadni taky nebrzdi :o))) )

    Tak se chci zeptat vlastniku, jaky desky do tydle brzdy pouzivaj a jak sou spokojeni (rady only Shimano to Shimano si nechte pro sebe :o)) )

    0 0
    • Nego  

      No me docela brzdily ;) nemas je treba zamasteny ? uz si to cistil cely isopropylem ?

      0 0
    • Boss  

      ja pouzival FASTOP, brzdi urcite lip

      0 0
      • TinkTink  

        Ty jsem mel taky – ale na Avidech – a znova do nich urcite nepudu…jejich brzdny projev se mi vubec nelibil (jejda..to jsem to napsal pekne…)

        0 0
        • Boss  

          no ja mel jeste BBB (na magure julii) a byl jsem taky spokojenej,ale nevim jestli se delaji i pro M515

          0 0
          • Jenda  

            delaj ale ze by mi to prisel moc velkej pokrok prosti original deskam to fakt ne, brzdi skoro stejen a vydrz bych rekl ze dokonce horsi

            0 0
            • Otto  

              Počítám že do kotoučovek s takovou asi nikdy nepudu… Skoro mi to připomíná ten vtip"Vítáme učástníky cyklistického fóra pro spokojené uživatele bezproblémových , účinných kotoučových brzd" Následuje foto prázdného zaprášeného sklepa plného pavučin, s pár špinavými židlemi…

              0 0
    • JD  

      hele, ze do toho vrtam i ja, kterej kotouce nikdy nemel. Neni to nahodou tim , ze po opetovnem namontovani nebude plocha desticky rovnobezna s kotoucem? A to by prave mel byt smysl toho zabehani. Sebelepe vyrobena brzda nedosedne presne na uhlovou vterinu. A dokud se to nezabehne do rovnobeznosti, tak ucinnost klesa. Takze tim padem se musi po kazde montazi znova zabihat desticky…

      0 0
      • lubos  

        Ja bych rekl, ze jsi to napsal presne.

        0 0
        • sharkcom  

          Já když jsem si kupoval bike, tak jak jsem ho zkoušel před krámem, tak jsem dojížděl k prodavači a málem jsem ho přejel, jak to VŮBEC nebrzdilo. Chce to tak 300Km. Já jsem vždy vyjel pořádnej kopec a pak jsem ho celej brzdil až se z brzd čoudilo. Takže tomu dej čas…

          0 0
      • TinkTink  

        Jen si vrtej – ja ti to treba pak rozvrtam osobne :o)))))

        No – nahodou to tim myslim neni – protoze ty desky nejsou pevny, ale jsou pohyblivy – takze se nektery klidne i v radu minut nakloni…todle bych nevidel jako problem – kdyz mas desky zajety, tak po vyndani kola by muselo platit to stejny – ty desky se proste hybaj…vsude…nikde nedrzi na nakych kolejnickach…to ne…

        Po 200km ty brzdy brzdi porad stejne – myslim ze za to muzou i trosku tezsi plaste, ale tim to ciste nebude…neresim – snad je prodam… :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.