• Kolík

    Pokud si chcete projet Vltavou tak vyražte co nejdřív po červené z Troje do Kralup. Vody ve Vltavě je trochu víc, takže se najdou kratší úseky (5 – 30 metrů) které jsou projet a úseky delší které se musí obejít. Nebo nemusí když se nebojíte zatopených středů!! :-)) Dneska jsem to jel a supr!

    0 0
    • xstefi  

      Trosku je problem s hochy v modrem, preci jen maj bouchacky :) Vcera tam stali hlidky…

      0 0
      • kandik psi zub  

        a vono se tam nesmi nebo co

        0 0
      • prema  

        copak hosi v modrem… ale u hvezdy byli vcera hosi v zelenem. a vypadali docela vostre. pred hvezdou byl nakej vrtulnik a kolem zhruba 50 m na ve vsech smerech stali tito hosi a tvarili se, jako ze proj(e)des pouze jednou.. :). nezkousel jsem projet, zvolil jsem srabackou cestu objeti ;)

        0 0
      • Kolík  

        Tak to jsem měl kliku, v neděli už tam nikdo nebyl.

        0 0
        • sachil  

          A vypadá to tam hodně hnusně? Stojí za to se tama vydat pokud člověk není milovník vody a bahna?

          0 0
    • yanca  

      Nevím jak je to blíž k Praze, ale mezi přívozem naproti Libčicím a Řeží je to chvílemi docela hustý: uzoučká cestička, nalevo skála nahoru, napravo čtyři metry stěna do vody. A na úzké cestičce sem tam ostrý šutr, sem tam píseček. Vyhnout se tam dá leda zastavením a zalezením někam. Když tohle skončí (kousek před Řeží – mluvím o směru proti proudu, tedy smdo Prahy), tak následuje úsek, kde je vyjetá uzoulinká pěšinka a po obou stranách vysoká tráva s kopřivama. Kola se dají vést pěšinkou, nohy už se ale trávě a kopřivám nevyhnou. Musím říct, že mě docela překvapuje, že tohle je transevropská cyklostezka. Já bych se to tak bál označit, protože nějací cykloturisti s dětmi by tam mohli mít docela velké problémy.

      0 0
      • Floydie  

        tento usek patri mezi me oblibene, da se protahnout az do Melnika.

        0 0
      • pavlicek  

        Já tam s dětma jezdím, líbí se jim tam, i ty kopřivy jim nějak zásadně nevadí. Jen ty Němci, které tam občas potkáme, jak jedou z Drážďan naloženým kole, vypadají dost neš?astně :-)

        0 0
      • Luka  

        Loni jsem na tomhle useku potkala chlapika na silnicce… docela mi to srazilo sebevedomi, protoze ja jsem byla posr*** strachy ze skoncim v rece jestli me vykopne jeden kaminek, zazmatkuju a budu plavat :) (nesnasim vejsky)

        0 0
        • Marry  

          myslite tohle ??? marry.wz.cz/snih­.jpg to ma nekdo najety, tak to neni problem ani na lede :-)

          0 0
          • enjoy  

            porad tam hledam slozity usek a furt ne a ne..:-)

            0 0
            • Daf  

              Tam totiz zadnej neni :)

              0 0
              • mn  

                dávám ti za pravdu jezdí se tam dobře je to jedna z cest kudy jezdím do práce.

                0 0
            • Marry  

              je to blby jen trochu pocitove, ze sletis dolu…a uz dole nenajdu kolo :-)

              0 0
            • McBlacky  

              jo jsou tam, ale ne s pádem do vody, jeden je přejezd takový strouhy, je tam kus nějakýho plechu a pak takovej schod. Když se to najede tak ok, ale na poprvé nevim nevim.

              0 0
      • default  

        Sem si tuhle rikal, skoda ze Prazska 50 nevede tudy… …pres Kralupy a Okor by to sice mohli premenovat na 70ku, ale zase by byla legrace… ;-)

        0 0
        • McBlacky  

          takovej vláček 20 bikerů jedoucí hák po tom břehu by mohl být hodně adrenalinovej :) jsou tam tak dvě tři místa, kde to není úplně lehký

          0 0
          • default  

            Mno asi by to potom chtelo nejaka zachranna plavidlo na obzvlaste exponovana mista! ;-)

            0 0
    • funtomas  

      jo dotaz,fungujou ty přívozy roztoky/klecany nebo další…? rád bych zkusil,jen to nechci jet tam i zpět stejnou cestou.díky

      0 0
    • crom  

      riziko padu do vody je super,cesta dobra,ale tak pres tyden kdy se to da trochu sekat:-)o vikendu hruza vsude nekdo kdo zdrzuje

      0 0
      • Gumicuk  

        Ajeje, koukam ze je to tu samej drsnak… ja se musim priznat ze kdyz jsem tam jel, tak jsem jel jako posr… fakt se mi ten sesup do te vody, krovi, kameni moc nelibil..

        0 0
        • dafe  

          neboj, ja jsem tam jel taky vzdycky hodne pomalu, vidina jak letim na ty sutry dole fuj, asi uz tam ani nepojedu. Zajimave ze me nikdy za celou dobu stejne nikdo nedojel, a to sem jel fakt tak nejvic do 15 kmh…asi Drsnaci Drsnili jinde :-)))

          0 0
          • yanca  

            Já to tedy taky projel, ale dost pomalu. Příště si raději vyšlápnu lesíkem u přívozu na Libčice (u Máslovic) a objedu to horem lesem do Řeže. Odtamtud už se prý zase celkem pohodově dá pokračovat.

            0 0
            • JFB  

              no z reze uz je to vlastne asfaltka (skoro:-). jinak me se ta cesta horem taky libi vic, nagoru je to po asfaltu a pak je tam super sesup lesem dolu k rece (no da se to objet i po silnici). jen nevim jestli se to dneska jeste najit, ta spravna cesta, driv tam vedla ta znacka, ale ted uz to bude smaznuty…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.