• Cejlon

    Prosákla k mému uchu jistá zpráva o zrušení části tratě na Šela maratonu.Z důvodu nesouhlasu majitele pozemku,bude prej zrušen průjezd úsekem V Křivem.Ještě bude asi navíc prušen průjezd kamenolomem,tak vám nevím,zda-li se je vůbec v letošním ročníku na co těšit?:-)

    0 0
    • Cejlon  

      Těžko tomu uvěřit…?!

      0 0
    • zirecek  

      obě zmiňované lokality letos nebudou…

      • cesta v lomu už je odbagrovaná, takže tam není kudy
      • serpentýny už jsou tak krutě vyhoblované a zdevastované, takže jen dobře; ale druhé zůstávají, takže pořád možnost se zrakvit, .o)))
      0 0
      • Vymi  

        jo to jo… ale ted bude jeste maso kdyz bude po desti… :-) ted jsem to jel za sucha ale za mokra to nevim nevim… mistama v pohode ale ty sutry bude to boj!!!!!!

        0 0
        • kovar  

          trasa Šely je v pohodě, netřeba s ní bojovat. No možná s tvou vidlou to boj bude :-)

          0 0
      • RBbur  

        V sobotu jsem si projel tra? Na těch druhých serpentýnách leží vyvrácený strom, ale to snad pořadatel zpraví. Podjezd pod čtyřproudovkou je vybagrovaný a chodí se po dost šikmé ploše, , řekl bych že tu bude mnohým vlko. Jinak v pohodě.

        0 0
        • Vymi  

          ten strom nema chybu… vsichni to valijou hned vedle takova mensi sranda ale pak je dost brutal skok kdy na full to mozna sjedes ale na biku u me nebyla odvaha…

          0 0
          • TinkTink  

            Jak vysoky, jaky sklon, jaka najezdova rychlost pls?

            Dik.Nebylo by foto? :-))

            0 0
            • Vymi  

              spise jsem to spatne napsal pokud by to nekdo chtel sjet na clasic biku tak musi mit dlouhy riditka a sedet skoro na zadnim kole jinak na fullu by to nemel byt problem.. co se tyka toho sjezdu… 5 metru dlouhej, sklon je zhruba nejakych 115 stupnu… foto je mozne… teda ale musim si vzit fotak…

              0 0
              • zirecek  

                No, tyhle serpentýny se dají jet různě, dají se jet i hodně free, kdy mas zadek na zadni gume porad, ale jeste to neni moc vyjete, diky bohu. Jinak nesnasim bikery, co si serpentyny zkracuji; jsou to u mne proste kokoti a debilove! Takhle se to krute devastuje a pak jsou problemy s lidma, kteri na to nadavaji. Navic prujezd smykem nebo se zablokovanym zadnim kolem je o dost pomalejsi nez bez sebemensiho skluzu… . Proste ty lidi nechapu, proc to musi takhle hovadsky prasit!

                0 0
                • Vymi  

                  pro me je to nesportovni… sice jses opravdu rychlejsi ale to by pak takle mohl kazdej co se aspon trochu neboji a nebude uz to serpetin ale jen ***** (prominte) sjezd.. ja na to proste nekdy nemam a tak radeji slezu..

                  0 0
              • RBbur  

                nechci nikomu brát iluze, ale nevím jak by tady full pomohl. Pošli foto jak to sjíždíš posuneš mé obzory .

                0 0
                • Vymi  

                  poslu spise foto protoze tento usek urcite nechci sjet… mam se totiz rad!!! :-)

                  0 0
                  • Cejlon  

                    Já jsem tam taky najížděl,už jsem tam měl přední kolo,ale rychle jsem si to rozmyslel,protože se mi bike začal převracet na záda-tak jsem raděj vycouval:-)

                    0 0
                    • Vymi  

                      ale kamos mi rikal ze to sjel a pohoda… no ja to nevidel ale zajima me to… :-))) to musel prdelou drhnout zadni kolo… :-))

                      0 0
                      • Cejlon  

                        Já nepatřím mezi opatrné bikery,ale na ten sklon jsem se necítil:-)(myslím,spadnutý strom v serpentýnách před Pony auto) jedna serpentýna se tam musí projet přes vrstevnici a do nájezdu k poslední zatáčce v serpentýnách se dá (podle některých)sjet tou 3m dlouhou hranou. Do závodu to bude jistě normálně průjezdné.

                        0 0
      • Cejlon  

        Ale ty první točky v Křivém jsou nejlepší.Nahrazeno prudkým,rovným za sucha nechutně rychlím sjezdem.Vyjeté kola od traktoru tam udělaj své:-) Náhrada za kamenolom vcelku ujde a docela se mi líbí!!

        0 0
    • kovar  

      nová trasa Šely: http://www.viamoravica.cz/index.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.