• jonti

    caute, v akej forme si vediete treningovy dennik? Myslim elektronickej. Nemate odkaz na nejaku sablonu, pripadne program? Ja som rozmyslal ze celkom rozumne by bolo mat to v XML, s nejakou rozumne nadefinovanou strukturou, ale zatial som sa nedokopal k dokonceniu nejakeho frontendu na editaciu.

    0 0
    • Daf  

      Ja jsem si denik udelal v Excelu. Zadavam tam jen ujete km a cas. No a na jednotlivych listech to pak hazi rocni, tydenni a mesicni udaje vcetne grafickeho ztvarneni a rozdeluje kilometry ujete v terenu a na silnici. Funguje i vypada dobre :) Na konci roku si to jeste necham vytisknout.

      0 0
      • jonti  

        ja som mal problem spravit to tak aby to bolo prehladne, ked chcem mat moznost zadat viac treningov jeden den, a prepajanie tabuliek v excely – blee :(( Stiahnem si to s KPO, nemozes mi pls poslat z toho tvojeho nejaku sablonu?

        0 0
        • Daf  

          Ja ti ho poslu. Jde tam ale zadat vzdycky jen jeden trening za den.

          0 0
      • Meesha  

        jj, ten je vybornej! Skoda, ze sem na zacatku brezna zjistil, ze je na lonskej rok… :-/

        0 0
        • Ruprecht  

          to přece nevadí :-), i v loňském roce měl týden jen sedm dní…

          0 0
          • Meesha  

            Jo, do unora mi to nejak vychazelo, a ted je to souply tusim o den a uz to neni ono… :-))

            0 0
    • wraftler  

      robim si denik v txt kazdy trening jeden riadok vo formate [datum] [dlzka treningu v hodinach] [den v tyzdni] [ktory bike(mam dva)] a popis co som skusal a ake velke som to daval…

      0 0
    • xstefi  

      Muzu ti to xml poslat co jsem delal do skoly, ale uz nevim v jakem je to stavu, bylo to site hodne nakvap a tak bys to musel projit a upravit. Je to xml schema, fo, xslt.

      0 0
      • jonti  

        bol by si taky dobry, mail mam myslim v profile. V com si to editoval, len nejaky xml editor alebo aj nieco ine? Btw, co je to fo? ;)

        0 0
        • xstefi  

          Editoval jsem to v textovem editoru. Takze nejakej interface si k tomu budes muset vymyslet. FO jsou formatovaci objekty, slouzi pro tisk vystup, v mem pripade do pdf. Posilam ti to.

          0 0
    • jonti  

      narychlo som zbuchal taketo dtd, hadam to vlozi. Ake udaje si este evidujete? ked som bol mlady tak som si pisal aj kompletne co som jedol, ale teraz by som z toho mal asi len depku.. :)

      <?xml version=„1.0“ encoding=„UTF-8“?>

      <!ELEMENT root (tyzden)> <!ELEMENT tyzden (den)+> <!ELEMENT den (aktivita,poz­namka?,zdravot­ny_stav?)> <!ATTLIST den datum ID #REQUIRED> <!ATTLIST den den_v_tyzdni CDATA #REQUIRED > <!ATTLIST den ranny_tep1 CDATA #IMPLIED> <!ATTLIST den ranny_tep2 CDATA #IMPLIED> <!ELEMENT aktivita (druh,cas?,tr­vanie?,km?,in­tenzita,pocity,mi­esto,popis?,poz­namka?)> <!ELEMENT druh (#PCDATA)> <!ELEMENT cas (hodiny,minuty)> <!ELEMENT hodiny (#PCDATA)> <!ELEMENT minuty (#PCDATA)> <!ELEMENT druh (#PCDATA)> <!ELEMENT intenzita (#PCDATA)> <!ELEMENT pocity (#PCDATA)> <!ELEMENT miesto (#PCDATA)> <!ELEMENT popis (#PCDATA)> <!ELEMENT poznamka (#PCDATA)> <!ELEMENT zdravotny_stav (#PCDATA)> <!ELEMENT trvanie (#PCDATA)> <!ELEMENT km (#PCDATA)>

      0 0
    • homat  

      pokud zvládáš zákldně angličtinu, pak je docela dobrej na www.polar.fi (polar personal trainer)ten je ale na webu, takže musíš mít odpovídající přístup na internet. Jinak Polar dodává docela dobrej denník k hodinkám, je v češtině, ale musíš mýt originál instalaci.

      0 0
    • MARIN  

      Neci jsem si uz pred par roky udelal v excelu. zaznamy: silnice,teren,er­gac,VTP doba trvani vzdalenost prumerna TF max.TF trasa teplota poznamky dal mam grafy po tydnech a mesicich v km a hod a udaje o pohybu v zonach TF

      0 0
      • MARIN  

        nahlidnout muzes na mailu :)

        0 0
        • jonti  

          dakujem, ten je celkom dobry, mozno trosku upravim a zacnem pouzivat, ked sa nedokopem k zrealizovaniu svojej prestavy

          0 0
    • honz@  

      No, chvili jsem take shanel neco super a in, ale pak jsem zvolil klasiku, tj. Excel. Pisu tam datum, pocet km za den, celkovy pocet km, prumernou rychlost, pocet km na retez, na plaste (mam dva druhy) a zvlast take na spd. Na dalsich listech grafy dle potreby, docela to staci pro zakladni prehled.

      0 0
    • mira  

      používám už tři roky tohle a spokojenost http://www.mujweb.cz/…ur/index.htm

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.