• Baracuda

    Jezdite nekdo tyhle plaste? Docela me zaujaly, ale hodily by se reference, jake jsou. Diky moc

    0 0
    • Raider  

      Taky by mě zajímali tyto pláště. Právě si je chci obědnávat. Na zadní už mám vybranou Michelin Krylion.

      0 0
    • michals1  

      Hustí se až na 12bar. Mohl by tam problém s tlakovým limitem ráfku.

      Málokterý ráfek má limit nad 10bar. Snad jen Remerx údajně vydrží 13–15bar.

      0 0
    • mr.nikdo  

      Nedavno jsem ho nasadil… Byl za peknou cenu :-)

      Prijde mi, ze oproti Vittoria Rubino ma vice mekkou smes. Uz tam mam zarez pomalu az na tu latku…

      0 0
    • Raider  

      zajimala by me vydrz v kilometrech.. na to jak jsou drahe o proti krylionum by meli vydrzet aspon 20000km :D coz je tedy tezko mozne asi… kdyz jsem se dočetl ze kryliony vydrzi 14000km.. Kdy vymenujete vy plaste? :)

      0 0
      • ehvie  

        Fortezz je viac typov, ja som používal Fortezza Tricomp. Vyhoda je možnosť fúkať na 10 atm ako galusky, parádne odvalujú. Ale výdrž maximálne 3000 km vzadu, jeden som pretiahol až do 4500 a na 200km švihu sa mi 80 km pred domom urobila bublina a tak tak som došiel. Na gumu za 50e je to dosť slabé.

        0 0
    • Ruda  

      Objednal jsem pláště Vredestein Fortezza Tricomp a dorazily Fortezza Ridley http://www.bikeradar.com/…iew-19077/13 . Co jsem to vlastně obdržel?

      0 0
      • Ruda  

        …tak si pomohu sám. Jedná se o pláště Vredestein Fortezza TriComp.

        0 0
        • mr.nikdo  

          Jsem si ani nevsiml, ale jo. Mas recht :-D.

          Po 3,6 tis (asi 1 tis byl na trenazeru a neco najeto mimo, takze spis 4 tis) jsem ho hodil ted dopredu. Vzadu mu uz neverim – jistota. Ale vydrzel vice nez Vittoria, co jsem tam mel.

          Jede pekne, smes je celkem mekka, ale pritom vydrzi. Celkem jsem mu dal pokourit na prasackych cestach a byl Ok.

          0 0
          • Ruda  

            Uvidím, na mé ježdění by stačily i horší pláště, ale byly za dobrou cenu.

            0 0
            • Raider  

              Já jezdím pořád tyto pláště a můžu říct že super.. muzu jenom doporučit.. výdrž úžasná.. mají najeto kolem 6–7 tisíc a na jaro je sjedu uplně.. 2× jsem je prohodil když byl zadek víc sjetý a jedou pořád super.. Jako tréninkový plášt sloužil výborně.. Ted mám koupeny Ultremo na předek a pro4 race na zadek tak jsem zvědav na ten rodíl..

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.