Jaké blatníky na Cross kolo s odpruženou přední vidlicí a V-brake?

24 nepřečtených
  • Floydie

    Můžete mi doporučit nepředražené blatníky na crossové kolo? Zadní s úchytem na sedlovku a přední nevím jestli chycený na rám funguje dostatečně oproti tomu co se přidělává do středové trubky řízení.

    0 0
    • fousac  

      predni blatnik na krosa bych dal takovej ten normalni, co se pridelava na podkovu vidle.. predpokladam, ze na krosovy vidle by mel jit na skoro vsechny..

      0 0
    • bajaja  

      SKS

      0 0
    • Robo  

      Tak ten, co se přidělává zespod na rámovou trubku, bych Ti nedoporučoval. Při sebemenším pohybu řidítek již přestává plnit svůj účel…

      0 0
    • m.k.2  

      Dopředu určitě klasický blatník, protože ten co se dává na rámovou trubku toho moc nezachytí. to stejné si myslím o zadním blatníku na sedlovku. Pokud ti jde o funkci určitě nejlepší jsou klasické blatníky i když ani ty nezachytí všechno. Já vozím v zimě blatníky od Authora, myslím že stály kolem 140 peněz.

      0 0
    • Nainen  

      Dovolil bych si obnovit toto postarší téma. Vybírám blatníky pro přítelkyni na crossové kolo a tak bych se rád zeptal, zda by měl někdo radu ohledně aktuálních modelů. Vzhledem k dobrým zkušenostem půjdu určitě omrknout aktuální nabídku SKS, ale možná jsou i zajímavější volby. Předem díky za vaše tipy.

      0 0
    • Draw in soul  

      Sháním blatníky jako vánoční dárek na trek/cross kolo s odpruženou vidlí.Má někdo typ ze současné nabídky? Díky.

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Vozím na crossu úplně obyčejné Force Uni za cenu lehce přes 100,– Kč a nemám s nimi problém…

        0 0
      • skorpion  

        Vozim ToPeak M1 a M2. Zadny blatnik m 2 klby, co umoznuje dobre nastavenie. Pochyta toho dost. Jedina lytka su vzdy obhadzane vodou a blatom. To je ale u vsetkych blatnikov, ktore nevedu az dole.

        0 0
    • dion  

      Zdravim… mam kross pells crono comp D. Měl jsem na tom nějaký levný authorácký levný blatníky ze starýho horizona. Jenže teď jsem jel v dešti a jsou prostě krátký :-D . Ty sks shockboard či jak se jmenují dělají velikost 28–29-ale myslim si že by to na krossoj vypadalo přeci jenom divně a funčnost v dešti, nevim nevim. Tak by mě zajímalo,jestli znáte někdo nějaký dost dlouhý blatníky bez těch vzpěr. Dik za rady a tipy ;-)

      0 0
    • dion  

      Koukal jsem na ty blatníky se vzpěrama…ale přijde mi, že na předek by snad ani nešly namontovat kuli kotoučovkám… nebo se snad mejlim?

      0 0
      • Jakobo  

        Tu vzperu povedes obloukem kolem uchytu a vyhnes se sroubum, dlouha je dost. Uz jsem parkrat (10 x) montoval blatniky Orion a nejake SKS a ta ocelova vzpera byla vzdycky delsi a musela se zkracovat.

        0 0
    • DaW_e1  

      http://www.kitbike.cz/…700×35-black

      Má někdo zkušenosti s těmito blatníky na crossovém kole s pevnou vidlí a kotouči?

      0 0
    • DaW_e1  

      Nikdo nic?

      0 0
      • milan638  

        Dnes jsem řešil a vyřešil stejný problém. Jak teda uchytit blatníky na sestavu odpružené vidlice a kotoučových brzd? Pravá strana je upevněna standardně do očka na spodku vidlice. Levá strana u kotoučů vyřešena atypickým drátem s očkem na konci, které je zavléknuto pod spodní šroub třmenu kotoučové brzdy. Byl to trochu oříšek, ale myslím že se podařilo. Bez dílny to nedáš. Chtělo to svěrák, kladivo a flexu. Dráty blatníku jsou na tvarování poměrně tvrdé. Pokud bude zájem, pošlu foto.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.