• jecnak

    Pro gramhonice: http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

    77g bez brzdových šalíků, 133g se špalíky :-)))

    0 0
    • Tomcat  

      Nový? nejsou až na materiál od roku 96 stejný? Jinak sem tohle …klasická hliníková trubička vedoucí lanko je však nahrazena plastovým praporkem s koncovkou, která zajiš?uje sepnutí brzd… měl a fak dobře se to schání až to prdne. Nebo štelování pružin fakt zuper. Člověk musí bejt fak fanda gramohonič protože to je nedotažený.

      0 0
    • TinkTink  

      Hmm…znam je…vypadaj uplne stejne jako ty stary…mysleno timto i barva atd…akorat mi tvrdil, ze maj mit 75g a ne 77…hmm…

      No..kazdopadne kdyz se tam daj titanovy sroubky, tak se to stlaci…a kdyz se jeste kus tech bazmeku odpiluje, tak to bude nula nula nic :)

      0 0
      • kandik psi zub  

        vitej doma, gramobratre !

        0 0
      • Vilém  

        Akorat by nemusel delat jako povrchovku niklovani,ci co to je,jednak se to casem trochu loupe a navic je to tezky,elox by byl lepsi.

        0 0
        • TinkTink  

          Dyt si to muzes sedrit…vzhledem k tomu, co na tech brzdach jeste musis udelat je to jednom jedna z nekolika veci :-D

          0 0
    • Vilém  

      Rozdil mezi klasickejma a horcikovejma je dost velkej.Kdyz jsem byl asi pred 3 rokama u Mrazka,tak mi oboje predvadel a rozdil byl fakt velkej.Zbytek se tu nedavno probiral,nejsou vhodny pro vsechny vidlice a sirky plastu.Serizeni je podle me super,chce to vsak premyslet a byt trosku sikovny.

      0 0
      • jecnak  

        POcitam, ze fotka v tom odkazu co jsem sem daval neni tech Mg, ale normalnich. Nemas nekde fotku tech Mg?

        0 0
        • Vilém  

          Provedeni je naprosto stejny,jen se lisi material pouzity pro vyrobu celisti.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.