Uvažuji o koupi rámu Trek 8500

23 nepřečtených
  • pajadan

    Zdravím, uvažuji o koupi rámu Trek 8500, co si oněm myslite, stojí zato do něj ty peníze investovat V jednom nejmenovaném obchodě ho maji za 10500,– díky

    0 0
    • Flais  

      Ten rám se mi také velmi líbí. Už jsem si ho objednal, myslím že je za super cenu když to porovnám s tím za kolik se prodával loni. Líbí se mi jeho dlouhá geometrie, měřím 192cm. Pouze nevím jestli se dodává také vč. hlavového složení, asi spíš ne (bude to překvapení).

      0 0
    • Jogador  

      Mě osobně se nové modeli Treku nelíbí, něco jim chybí,možná to je tim divným představcem. Ale tento rám, za tuto cenu mi přijde dobrý.

      0 0
      • Cejlon  

        Za 10500 bych do takového žebráka v žádném případě nešel:-))Velice průměrný,nevkus­ný,předražený rám.Můj názor,kterej nebude nikoho mrzet.

        0 0
    • BB  

      syn ma 8000, coz je stejny ram, pouze to jinak vybavuji a memuze si to vynachvalit. Ma skoro dva metry a je to prvni ram, ktery mu velikosti sedl. Univerzalni geometrie, dobre toci, dobre stoupa, ve sjezdu klidny. Material je slitina, kterou Trek prevzal od Kleina. Pricemz Garry byl jednim z prvnich, kdo s hlinikem zacali. Takze trvanlivost a vydrz zarucena. Za tu cenu bych do toho urcite sel.

      0 0
    • Daf  

      Rek bych ze je to dobra cena. Ja bych do nej sel.

      0 0
    • Vilém  

      Koukni na i-velo bazar,prodava tam nove 8500 za 9900,–.Znam ho,je to normalni prodejce,ram je novej vc zaruky ap.

      0 0
      • Gatier  

        Jazdim na 19,5 a nemozem mu nic vytknut. Pacila sa mi farba. Odhliadnuc o toho, ze je to hlinik je to kvalitny ram. Akurat ma trochu sklamala hmotnost (asi 1700g).

        0 0
        • Smepet  

          Ja ho koupil loni na podzim za nekrestansky penize. Ram byl bez hlav. slozeni. Trochu mne zklamala odolnost barvy. Chlubi se specialnim lakem proti odreni a aniz bych na kole spadnul uz ho mam dost odreny nekde az na hlinik. Jinak je to prvni ram, ktery mi fakt padnul (mam 187 cm)

          0 0
        • McBlacky  

          to jako vážně? tak v tom případě dát 10tkč za hlínu s váhou 1.7kg je divný.

          0 0
          • Daf  

            Na velikost 19.5" a delsi geometrii toho ramu je ta hmotnost super.

            0 0
            • McBlacky  

              sám víš, že prodloužit horní a dolní rámovku stojí minimum váhového navýšení. Kromě toho třeba kellys, superior udělá rám lehčí a levnější ikdyž ne s takovou image. Srovnatelné cenově a kvalitou a lepší váhově by se taky našli, namátkou fuji. nebo rb 1300 taky není mimo…

              0 0
              • Daf  

                Kamos ma silnicku RB 1300 a vazi mu 1.8kg Pokud je ta vaha treku realna a ne katalogova tak je to na tu velikost dost dobra.

                0 0
                • McBlacky  

                  divný, mtb br1300 mívaj okolo 1,65. Je to určo bez vidle? vím že nejsi žádnej amatér ani prudič, ale fakt se mi to zdá moc. k tomu Treku, nepopírám že rám je to kvalitní, jen mi přijde těžkej za tu cenu, ikdyž uznávám že váha není všechno.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Kdybys to bral podle ceny tak kdyz kouknes na CRX tak ta vaha taky dost bida.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      crx je pro chrcení a vážný xc mimo, to je bez debat

                      0 0
                      • Gumicuk  

                        Ja nevim proc ho tady zminujete… vzdyt na takovehle veci je urcene rb CR 1300 tak to porovnavejte snim…

                        0 0
                  • Daf  

                    Kazdej se na to divame trochu jinak. Hmotnost proste neni meritkem kvality. V tehle cenove kategorii a velikosti maji ramy skutecnou hmotnost bezne mezi 1.5 – 1.8kg. No a jestli ti kolo ve vysledku bude vazit 10.2kg, nebo 10.5kg je uplne zanedbatelne. Treba zrovna Fuji myslim dela, ale urcite delalo male a taky hodne kratke ramy. Takze pak se zda hmotnost OK, ale skoda ze treba pro me je to kolo s takovou geometrii nepouzitelne.

                    0 0
          • RomanH  

            Zalezi na uhlu pohledu. Ja bych treba ani lehci ram ve velikosti okolo 19'' nechtel.

            0 0
          • BB  

            jak divny, ja mival titanovou moratku ve velikosti 18 a ta vazila rovnych 1500 g. A titan byl bez laku. Nekde jsem cetl, ze lak je asi 200 gramu, takze ten Trek je ve skutecnosti stejne lehky, jak ta o cislo mensi Moratka.

            0 0
            • Smepet  

              Ja jsem ten ram loni koupil v 19,5" a po oddelani cepu pro V brzdy vzadu vazil 1,56 kg, tak nevim kde jste vzali 1,7 kg. Asi to je typem dig. vahy s drzakam v brzd jsem to nevazil

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.