• Richie

    Prosím než zadáte dotaz zkuste použít vzhledávání ;), děkuji.

    0 0
    • Richie  

      ***** sorry… To nemelo byt…

      0 0
    • Richie  

      No tak jo muj dotaz. Existuje neco myslim nejaka redukce ktera by mi umoznila mit predstavec na 31,8mm prumer riditek a na nem klasicke myslim 25,5mm riditka?

      0 0
      • BB  

        Pripada mi to kontraproduktivni, protoze vysledkem tohoto reseni by bylo dosazeni opaku, nez ktereho se ma prumerem 31,8 dosahnout. Doslo by ke snizeni tuhosti rizeni. Ale mozna jako nouzovku, proc ne. Ted me vlasne napada, ze na rovnych riditkach Morati jsem mel takove dve vlozky, ktere zvetsovaly prumer riditek na 25,5. A fungovalo to, takze nevidim duvod proc by to neslo udelat na versi prumer. To muze udelat sikovny domaci kutil.

        0 0
        • PietroUL  

          V jednom loňskym Velu byl test, ve kterym u řidítek 31,8 naměřili jen nepatrně větší tuhost než u 25,4. Oversize průměr řidítek teda bude asi jen další změnou pro změnu a vytažení peněz z kapes.

          0 0
          • blue  

            a dulezita informace z toho testu je predevsim ta, ze oversize ma vetsi vyznam hlavne u karbonu

            0 0
            • Daf  

              Nejak si ted nejsem jistej co je vlastne dobre. Na jednu stranu si nekdo pochvaluje jak riditka paradne tlumi, a na druhou stranu tady mame OS riditka :) Ja tedy preferuju klasiku, hlavne protoze neni problem pridelat tachometr, svetlo nebo pripadne tepak.

              0 0
              • Richie  

                Ony jsou ty riditka hrubsi skoro jenom u predstavce. Na koncich jsou standardni…

                0 0
                • BB  

                  to mas pravdu, ale v kazdem pripade se zmensuje prostor pro montaz ruznych uchytu, u nekterych vice u nekterych mene.

                  0 0
              • zwwak  

                Na tachomnetr atd. jsou ty plastový nástavce např. FSA control center, který fungujou jako redukce. Má to jen několik nevýhod – je to další gramáž navíc a a stojí to asi 800,–. Jinak máš pravdu.

                0 0
      • Tomcat  

        Tohle nevim jediná redukce je z BMX/MX průměru na MTB. Tohle by byla fakt síla, myslim že ne a když tak cena > nebo = nový představec.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        No kdyby to nekdo potreboval nebo to nekoho zajimalo tahle redukce je treba soucasti predstavcu Marzocchi, ktere se pripevnuji primo na jejich dvoukorunkove modely.

        0 0
      • rhuman  

        a i kdyby nekoho zajimalo, tak to jde i udelat: koupit redukci shaman z 22,2 na 28,6 (myslim), tj. rozdil 31,8 a 25,4 a ve sveraku trochu splacnout (chce to fakt velkej sverak, pac to maj vyfrezovany z jednoho kusu). fungujeto, vlastni zkusenost. mam riditka o zahnuti, ktrey se delaj jenom na 25,4 a ted jsem koupil predstavec co se me libil s 31,8 mm.

        0 0
    • Richie  

      Ok uz jsem to vyresil koupil jsem misto Pell's DHF predstavec Amoeba borla DH. Ani nevite jak je ten pell's nadherne tezky. Sakra to se mi libilo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.