• robero

    Na zaklade vnuknuti myslenky od Martta z threadu o vylepseni B-F me napadlo zda si neudelat vlastni vseobecny test bike znalosti, at vime jestli jsme vsichni hodni clenstvi v bike-foru… :-) Dobrovolne bych se ujal kompletace toho testu do nejake elektronicke samovyhodnocovaci podoby. Nepripadam si tak fundovany, abych otazky tvoril sam, takze bych ocenil vasi pomoc:

    Predstavoval bych si to asi takhle:

    1. posilejte mi otazky na muj email robert.orsak@tiscali.cz s predmetem biketest (kvuli filtraci prichozi posty)
    2. otazka by mela obsahovat tak 4 odpovedi, pricemz jen jedna bude spravna (tu prosim uvest)

    Priklad: Oficialni dovozce Shimana do CR je:

    1. paula wild
    2. pavel dlouhy
    3. paul lange
    4. pavel poulicek

    c je spravne

    3. posilejte klidne i obrazky otazka muze napr. znit – co je na obrazku?

    • ocasek veverky v kotoucovce…

    4. otazky se mohou tykat cehokoliv co ma jen neco malo spolecneho s kolama, popr. bike-forem napr. Kdo je nejukecanejší na B-F? :-)

    5. Bodl by i navrh hodnoceni (nevim kolik bude bodu – takze spis procentuelne) napr. 100%-90% moznych bodu – skalni biker .............­.............­........... 0%-10% moznych bodu – biker max. tak na trikolce

    Az budu mit dostatecnej pocet otazek tak to umistim nekam na web a dam sem link… Tak posilejte – moje schranka je na vase otazky cela nazhavena… :-)

    0 0
    • Lance  

      a je to tu, konecne test:)

      0 0
    • homat  

      roberto je:

      1. radioaktivní
      2. učitel
      3. Jarin
      0 0
    • fousek  

      hlavne ne test, to by se zjistilo ze vim uplny h…o a admin by mi zrusil ucet

      0 0
    • Jogador  

      Pardon,ale nezúčastním se, nebo by stoho vyšlo,že nejsem hoden členství na b-f:)

      0 0
    • blue  

      ze se nestydis, pozadovat oznacenou spravnou odpoved :-)

      0 0
    • xstefi  

      Dalsi otazka zni: Kdo je neoficialni dovozce Shimana do CR?

      a) b) … … z)

      0 0
    • Robo  

      citace: „…zda si neudelat vlastni vseobecny test bike znalosti, at vime jestli jsme vsichni hodni clenstvi v bike-foru…“ Takže kdo neprojde, není hoden??? Proč se pořád někdo snaží o škatulkování? Jestli se někdo tady baví slušně, rozumí kolu, je sním sranda, cyklistika ho baví a myslí si, že shitmano dováží sousedovic pepa, tak to není „biker“ a nemá tu co dělat???

      0 0
      • Mata.Lan  

        Nemyslím, že by tady někdo chtěl někoho nebo něco škatulkovat. Prostě si udělám test, zjistim že sem trotl co nic neví a že nejsem hoden ani sedat na kolo, natožtak navštěvovat bf a…? a nic se nestane. Výsledek bude jen informace. Ten největší extrém, kam by to až mohlo dojít, bych viděl jako průměrnej počet bodů na test napsanej v profilu každyho člověka.

        0 0
        • wraftler  

          a co tak vypisat pocet prispevkov ktore dany user pocas svojej existencie pridal?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A co tim zjistis? Nejukecanejsiho bike-foristu? To ani nemusis. Tesi me. Pádlista :) By to jen vedlo k soutezeni v poctu nesmyslnych prispevku.

            0 0
          • Radek Broz  

            To fakt ne. Padlista vede pred druhym opravdu o hodne, takze ho stjne nedozeneme;-) Vim, jak to vypada na jinych forech, kde se prispevky pocitaji – nekdo neco napise, dalsi odpovi „dobry“, dalsi na to „hmmm“ pak nekdo „:o) jj“… prispevky se vesele pripocitavaji, ale smysl to nema. Myslim, ze po kratke dobe na b-f kazdy ziska zkusenosti typu „enjoy mi ohledne prilby moc neporadi, tamta banda kouka po vyletu na bezkach na fotbal, od ty taky nic dobryho cekat nemuzu atd.“ a to uplne staci;-)

            0 0
      • robero  

        jezis, tenhle napad posunujes do uplne jinejch dimenzi… nikdy jsem tim nemyslel, ze bych udelal nejakej intelektualni test, podle kteryho bych chtel skatulkovat lidi na B-F, tak silenej fakt nejsem… V podstate to melo jen pobavit! Chtel jsem aby na tom participovali hlavne ostatni, otazky muzou bejt jak technicky, tak osobne ladeny, tykat se jen tohohle fora, muze to byt vlastne cokoliv, treba kdo tu ma nejvetsi zdvih a to nejen na kole… :-) je to uplne fuk. To, ze jsem tam uvedl to shimano, bylo prvni co me v souvislosti s kolem napadlo, a rozhodne jsem to nevymyslel pul dne, ale asi tak 5 sekund… takze to berte s rezervou… Ten test mel mit stejnej smysl a vypovidaci schopnost jako ten v novorocnim Velu – tzn. nula ale stejne si ho kazdej zkusil, takze asi tak…

        Podle diskuse to vypada, ze jsem se projevil jako slusnej Jaryn, takze mi odpustte a nechme toho, at tenhle thread zmizi kdesi v hloubi bike-fora… :-)

        0 0
        • Matts.  

          Ďalší test:

          Si pekný? áno 1 bod nie 0 bodov

          Si múdry? áno 1 bod nie 0 bodov

          Vyhodnotenie:

          2 body: Si pekný a múdry 1 bod: Buď si pekný, alebo múdry 0 bodov: Si škaredý debil.

          0 0
        • chobot  

          největší zdvih bude mít asi pan Veverka,když o něm pořád mluvím.jestli se nepletu hehehe

          0 0
    • chobot  

      kdo je to ta veverka? ;-)

      0 0
      • Rolei  

        máš nula bodů, zruš si registraci, nebo se nauč používat vyhledávání :-)

        0 0
        • chobot  

          nechte mě,jsem ještě dítě…

          0 0
          • CZiko  

            napiš si do vyhledávání „veverka v kotoučovce“ a mrkni v diskusi na ten link… uvidíš nevídané… skutečná rarita:)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.