• kungpao

    Mám jeden nápad, možno by bolo dobré založi? sekciu rating e-shopov. Fungovalo by to asi tak že kto by bol s nejakým obchodom spokojný tak by mu po úspešnom obchode dal 5 hviezdičiek, kto nie tak iba jednu hviezdičku, a ak by to malo nejaké muchy tak 2–4 hviezdičky podľa závažnosti.Prípadne tam da? malé hodnotenie pár vetami čo je OK a čo nie. Ono je kopec ľudí ktorí nemajú s e-shopmi tkaé skúsenosti a vyhľadáva? zakaždým v milione treadov konkrétny výraz nie je nič moc. Napr. ja som si teraz objednal z bikestore.cz jednu vec, prišiel mi len mail že registrujú objednávku, nikde ani telef. odkaz ani nič. Tak neviem na čom som. A vo vyhľadávaní sa mi pod bikestore objavilo linkov toľko že keby som mal všetko prečíta? tak by som si tú súčiastku skor vlastnoručne vyrobil.....

    0 0
    • blue  

      zrejme si prehlidnul v Recenzich polozku Ostatni-Obchody

      0 0
      • kungpao  

        Ano, to som prehliadol. Vobec ma to nenapadlo hlada? medzi recenziami..... :-)

        0 0
    • vma  

      Súhlas, bolo by to fajn. Teraz mám napríklad dobrú skúsenos? z www.cyklomarket.sk a nemám ich ako pochváli?. Ešte doležitejšie je vedie? negatívne skúsenosti. Pri kladnom hodnotení vidím jeden problém – aby sa obchody nechválili samé.

      0 0
      • mar_tin1  

        odkud ti borci jsou? na webu maji jen cislo na mobil, zadna adresa…

        0 0
        • martt  

          z Prievidze. Uz som od nich kupoval a bolo to OK.

          0 0
          • mar_tin1  

            kupoval si na dobierku? kolko je postovne do BA (predpokladam, ze zavisi od hmotnosti, ale aspon orientacne)?

            0 0
            • martt  

              kupoval som na dobierku. Postovne bolo tusim 70,–SKK ale nie som si isty presnou sumou. Dnes som tam zase cosi objednal, takze uvidim co to bude stat.

              0 0
              • vma  

                Ja som riskol prevod na účet, objednával som 2×, poštovné 70Sk a všetko prebehlo OK.

                0 0
                • martt  

                  zase som od nich vzal nejake veci za par tisic. Vsetko prislo v pohode iba neviem, ako by som v pripade reklamacie pochodil s tym paragonom, z ktoreho vobec nie je jasne, kto je dodavatel.

                  0 0
            • ToBo  

              ja som bral od nich na dobierku… 70 Skk postovne (sedlo, sedlovka, rajdy). som celkom spokojny… ;-)) ziadny problem… teppek ma icq, takze nemusis telefonovat… zatial odpisal vzdy…

              0 0
    • hydrant  

      www.trinnity.cz

      2× jsem risknul platbu na účet předem a vždy vše dopadlo o.k.

      0 0
      • wroum  

        kamos tam bral 888, zaplatil predem (cast – cca 60%) a rekli mu ze do tydne bude, byla tak jak rekli a este dostal asi 5% slevu za to ze platil predem. ta vidle vysla v ty dobe o cca 8500 levnejc nez pres ofic dovozce.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.