• wraftler

    Co hovorite na tuto znacku brzd? Da sa to porovnavat s magurov popripade s avidmi?

    0 0
    • ddd - andy  

      Znam jen XSIV.. :-)

      0 0
      • wraftler  

        hej tie som myslel.. co si o nix myslis? please be serious:)

        0 0
        • ddd - andy  

          Brzdi jako prase = moc – jezdil sem na kamosovym kole (ma tam ty sjezdovy) a brzdi tak jakoby kousave – ke konci staci mala zmena sily a kolo stoji – clovek si na ne musi chvili zvykat.. (jinak takova prihoda z nataceni – kamos ma tyhle brzdy s 200mm kotoucem na RB – pevnakovi a aby vyndal zadni kolo (protoze patky jsou na vyndavani dozadu) musi povolit trmen brzdy… :-o

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je treba i u Hope M4 (a Banshee konkretne). Nebyl bych to ja kdybych nedodal, ze musite mluvit konkretne. XSIV dela povicero modelu.

            0 0
            • wraftler  

              hovorim o modely DBH8… je pomer cena/vykon lepsi ako u hayes povedzme?

              0 0
              • ojoj  

                je uplne v poho , osobne sem mel DBH12 a super,zadny zajizdeni okamzitá brzdná síla, ty DBH8 sem videl za 3250,– jednu bez kotouce

                0 0
                • wraftler  

                  cize je to niekde na urovni hope zhruba? alebo porovnaj to s nakym podelom z inej znacky…

                  0 0
                  • Azagthoth  

                    v zivote by ma nenapadlo porovnat XSIV s Hope, to je ako Acera a Saint :-)

                    0 0
                    • ojoj  

                      nechci nejak rejpat ale jezdil si to ? co se tyce vzhledu a provedení není o čem dumat to neni nad hope ale funkčnost a brzdnej ucinek je nastejno mnohdy xsiv ( mluvim o DBH12) natrhne hopu

                      0 0
                      • hanz  

                        jo jo..musím souhlasit..jezdil jsem už kotel brzd včetně M4 (ted M4 mono), xt 4píst, avid, hayes, magura atd a ted jsem dal mojí na pevnáka DBH12 a čuměl jsem jak puk…učinek opravdu bez legrace srovnatelnej s hope, zpracování ale horší no.

                        0 0
                      • Azagthoth  

                        no tak ja som mal na mysli DBH8

                        0 0
              • vlk  

                v kterémsi starém cykloservise XSTV4-pístkovou ji zkritizovali, že moc nebrzdí ale že prý dávkovatelnost dobrá.Přitom xt 755 je považována za jednu z brzd s nejvyšší brzdnou účinností.Tak to pak nechápu.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  By me zajimalo kym je povazovana. Nejakou vetsi zkusenost s ni teda nemam, ale z doslechu ty XT nic moc :(

                  0 0
                  • vlk  

                    přesně ti to neřeknu, ale když jsem ji kydsi zháněl, často o nic psali v různých zahraničních časopisech, že je to jedna z nejpoužívanějších na downhill a byly tam vždy chválivé články.Tak nevím.Mluvím o té XT.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      No uz jsem na sjezdu jednu videl to jo, ale uz jsem tam videl i 525 nebo lidi s Veckama. Myslim ze si spis mohli pochvalovat davkovani kvuli dvema parum ruznych pistku, ale s tou maximalkou to nebylo tak horky, rekl bych.

                      0 0
    • majo  

      Najlepšie je to porovnáva? s brzdami Grimeca…

      0 0
    • ADI  

      já mám XSIV DBH-1,požívám je na trialovém kole a nemám s ní problémy,sned jen,že se na obvodu kotouče objevily drobné trhlinky směřující do středu kola.nevím zda je to brzdou nebo vadou kotouče?jsou jednoduché,žádné složité technologie ani design není nijak oslnivý,ale to je asi co se mi na nich tak líbí.

      0 0
      • foxhound  

        Jo taky je mam a nestezuju si, jezdim uz na nich 3. sezonu a v pohode.

        0 0
    • CZechy  

      Mam jednu DBH8 vepredu s 200 kotoucem slape super ale asi bych si priste sehnal HOUPy z anglije vyjdeou skoro nastejno i prez net WWW.CHAINREAC­TIONCYCLES.COM

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.