Nemate nekdo fotku praskleho a-ganga PM?

19 nepřečtených
  • Whirler

    cau lidi, nemate nekdo fotku a-ganga PMka, rok tak 03,04? myslim ze zas takova nouze nebude tak pls piste linky nebo treba na maila.. diky moc

    0 0
    • Tomcat  

      Nějak to nechapu. Voco ti de? To nemůžeš rovnou nepsat kde Vám prasknu Ageng?

      0 0
      • Vilém  

        Asi chce nekomu fotkou dokazat ze praskaji.Nakou fotku jsem videl na www.biketrial.cz

        0 0
        • Tomcat  

          LOL… spíš by mě zajímalo jak by mi chtěl někdo namlunvit že nepraskaj .

          http://dolekop.com/photos.php3?…

          0 0
          • Whirler  

            jo presne vo to mi de, dokazat jednomu kamosovi ze praskaj, von mi proste neveri a uz me to stve:)

            0 0
          • micro  

            a co a-gang 2005 – ten tam ma uz takovou vyztuhu + bmx patky.. a ten taky praska ??? když se to tak veme tak snad neni ram co by nepraskal :)))

            0 0
            • Tomcat  

              Hmmm a kolik lidí ho má? Podlemě je moc novej na nějaký posuzování. Ikdyž mě a okolí to je už jedno, protože author (azone&ageng) už nikdy si asi nekoupíme. A to, že už nepraská mě rozhodně neukliní.

              0 0
            • Richie  

              No takovy Banshee morphin tomu bych veril!!!

              0 0
              • Tomcat  

                A co RB bandit? Skorostejný Jako Azone jenže s pořádným výrobním procesem. U Azony to Thayvanci pos… a už to praskalo.

                Rozhodně máš pravdu, že sou firmy kterej rámy praskaj míň ,ale taky si to zaplatíš. Teda nevim jak někdo jinej ,ale já si za to klidně zaplatim . ;-)

                0 0
                • Richie  

                  No ja bych taky rad zaplatil za qualitu kdyby bylo cim. :-/. Navic mam HT RockMachina a nestezuji si.

                  0 0
                  • Tomcat  

                    A RM není kvalitní? Mě se zdá že jo. Jejich taky hodně ,ale nepraskaj tolik. Když tak jim můžeš poct :o)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Asi by takovej Matys nebo Miras „Bruce Lee“ meli jinej nazor :)))

                      0 0
                      • Tomcat  

                        To jo, nebo Márošák co jezdíval za RM. Nadruhou stranu Vagnerovic mašiny vydrželi hodně lidí, takže uvidíme jak vydržej kola po Dr.Kraus&Mr.Spa­ceman případně po Frkym.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Borci z Prokoprider.net (drive prokoprider.com) jezdi na ojetinach po Frkym a snad stale jezdi..

                          0 0
                • forest  

                  kdyz jsem se podival do tveho user-infa, tak jsem se nemoh' prestat smat – je ti patnact a reknes bez okolku vetu „já si za to klidně připlatím“ – pracujes? nepriplati ti snad na to rodice?

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Pokud by mi bylo 15 bylo by to zuper ,ale si dávej bacha komu odpovídáš :o) 15 bylo Ritchiemu!

                    Jinak Genga mám jen z piety :-P a taky prasklího, nástupníka už mám (po dílech až na drobnosti) a je to HC. Rozhodně nic z kategorie rámů pod 10.

                    0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.