• Mulda

    NEMOHU SE ROZHODNOUT JAKY ZVOLIT SILNICNI PEDALY, DLOUHY LETA JSEM VOZIL LOOKY A TAD UZ NEJAK DOSLUHUJOU A ZUSTANOU NA ZIMAKOVY A NA SILNICKU BYCH RAD PORIDIL NECO NOVEHO. ROZHODUJI SE MEZI LOOK 5.1, LOOK CX6, TIME IMPACT,TIME IMPACT S.JAKE JSOU VASE ZKUSENOSTI?

    0 0
    • ihik  

      Dřív jsem jezdil něco jako Look (nevím značku, ale byla to jakási kopie na naprosto stejném principu). Pak jsem kvůli novým tretrám pořídil Time Impact (koupeno jako komplet v akci za super cenu). Mám je přes půl roku, takže mohu srovnávat: Nevýhody:

      • trochu horší nacvakávání (zase není problém s návleky, protože pedál je menší a nic se tam neuskřípne)
      • nemožnost seřídit sílu pro vycvaknutí

      Výhody:

      • lepší vzdálenost od osy pedálu (dal jsem sedlo o 0.5 – 1cm níž).
      • noha v pedálu „neplave“ – možná subjektivní pocit
      • lepší vycvakávání (kratší ale tužší chod)
      • očekávám větší výdrž kufru, protože se do sebe zacvakávají kovové části
      • lepší seřízení kufru na tretře (pro někoho bohužel bez velké možnosti stranového seřízení)
      • asi i lepší hmotnost (gramaři nekamenujte mě, pokud jsem se seknul)
      • jako poslední + bych dal i lepší design

      Vše závisí na ceně, základní model Time Impact stojí v normálních obchodech tak 3.2k, já jsem ho k tretrám dostal za 2k (ty boty byl jen na look a asi se jich potřebovali zbavit :-) Teď bych neměnil, i když je pravda, že 5.1 jsem nejezdil a s tím low end modelem se 5.1 asi nedá srovnávat…

      0 0
    • Baracuda  

      A musis mit nutne jednu z tehle dvou znacek? Vozim ultegrovy spd – sl a myslim, ze jsou fakt v pohode – sice mi kvuli velikosti kufru trochu trhaj navlek, ale jinak sou hezky, lehky a maj takovy ty veci jako blizkost podrazky ose pedalu a velkou stycnou plochu… Za ty penize, za ktery jdou koupit, me nenapada nic lepsiho.

      0 0
    • MODRAK  

      No este taky uvaz, jesli je rozumny mit na kazdym kole jiny pedaly. To abys mel dvoje boty. Coz neni spatne. Ale mit 2 kola a dvoje boty aniz by to slo libovolne pouzivat mi prijde jako blbost. Sam mam takhle 2×LOOK a vzdycky kdyz sem mel zalusk na neco jinyho, tak ty uvahy skoncily prave na tomhle.

      0 0
      • Gatier  

        Na tvojom mieste by som nevymyslal, pokial si spokojny. Predsa len ide o dva odlisne systemy a kamos napr. nebol spokojny s vaklajucou sa nohou pri Time do stran. Mne to vyhovuje, kedze som aj predtym jazdil Time. Akurat ma zradili kufre. Pravy chytil po par mesiacoch vakel a uz na dvoch som videl ako sa povolil ten zlty kov.

        0 0
    • Lucka  

      Mne vyhovuje siroka operna plocha u LOOKu, takze bych nemenila. Jezdim je uz 4roky a problem nemam. Kufry menim tak jednou za rok. Jediny problem vidim v tom, ze kdyz se poskodi kufr(coz neni az zas takovej problem u plastu), tak se mi nekolikrat stalo, ze jsem vyslapla. To se ti asi u TIMEu nestane. A LOOK je levnejsi, co ja vim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.