• Smazaný účet

    Jelikož se chystám navštívit Oslo v době kdy se tam bude konat světový pohár v severském lyžování, shánim velkou českou vlajku. Bohužel zásoby z 1. máje došly, a nějak netušim kde by se dala taková věc koupit. Můžete mi někdo poradit (Praha)? Dík.

    0 0
    • blue  

      treba na www.vlajky.cz :-)

      nejakej obnchod s vlajkama bejval taky na Plzensky naproti poste s celnici na Kavalirce, treba tam porad je, muzu se mrknout, az pojedu vecer domu, kdyz nezapomenu

      0 0
    • MaPa  

      U Staromáku (někde jak je teď Scott) prodávali všechny možný vlajky… Ale nevím jestli tam ten obchod ještě je.

      0 0
    • blue  

      nebo www.vlajky24.cz/ zbytek si vygoogluj sam :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ty jo tak že někdo bude provozovat zásilkový obchod s vlajkama mě vůbec nenapadlo. Ovšem odjíždim za týden, zkusim spíš ty kameňáky.

        0 0
        • blue  

          jeste jeden poutac na obchod a vyrobu vlajek je nad kacerovem, co jezdi do kopce autobus na budejovickou, tak se tam taky muzes mrknout, presnejsiho nic nevim, jenom jsem na to vzdycky koukal z autobusu

          0 0
    • HoralFanda  

      Zkus taky nějaký armyshop.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Pravda, to sou pošuci přes národní symboliku etc., to by mohli mít.

        0 0
      • Jenda  

        jo jo nebo treba vyprodeje armadnich skladu – sem takhle koupil 1.5×3 m – jestli chces muzu zapujcit:-)

        0 0
    • admxx  

      mivaji je i v armyshopech

      0 0
    • martt  

      a ceskoslovenska vlajka by nestacila? :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ale jo, klidně budu fandit i Slovákum. :o))

        0 0
        • Matts.  

          To sme radi, lebo česká vlajka je bieločervená, toto čo máte teraz je ukradnutá československá.

          0 0
          • Jogador  

            Že tě to baví, se do nás čechů pořád pouštět:) Mi máme Blaník, vy Sitno, mi máme Grose, vy Mečiara ( nemyslim u vlády, myslim v bordelu)), vy máte hory,my máme kopečky, ale pivo, jo, takové pivo máme jen u nás:) Neřikám, že máme hezkou vlajku, ale aspoň se liší od Ruské:)

            0 0
          • Vrci  

            A vy máte na vlajce znak Horních Uher.

            0 0
            • Vrci  

              Pardon s mírnou úpravou, přebavili jste kopce ze zelený na modrou.

              0 0
              • martt  

                ved my sme Horne Uhorsko tak preco by sme to nemali mat v znaku.

                Inac aby bolo jasne ja som skor Cechoslovak zijuci v Rakusku. :-)

                0 0
                • Vrci  

                  Jste severní část Horních Uher, protože Matra (třetí kopec) je v Maďarsku.

                  0 0
                  • martt  

                    tak by sme tam mali mat iba dve prsia :-)

                    mat rodina (pre tych mladsich toto je po rusky tusim „Vlast je nasa matka“)

                    0 0
                    • Vrci  

                      Podle mě by to vypadalo jako modrý pozadí, do kterýho by byl vraženej kříž. :-))

                      0 0
          • Radek Broz  

            Chudacku.

            0 0
            • Matts.  

              Už sa ti uľavilo? Veď ty ani nevieš ako vaša vlajka vyzerá. Ale ja ti to poviem: Dva rovnako široké vodorovné pruhy, hore biely, dolu červený. Vlajku ktorú teraz používate je bývalá československá, kde zostala zachovaná česká zástava do ktorej bol umiestnený modrý klin. Ten spočiatku zasahoval do 1/3 zástavy, súčasne zasahuje do polovice. Tým že ste si ponechali po rozdelení československú, historická česká zanikla, čo je podľa mňa škoda.

              0 0
              • Lance  

                Ve tvem veku bys takove blbosti resit nemusel nemyslis?to ti fakt tak vadi?

                0 0
                • Matts.  

                  Nie mne to nevadí, ale podľa teba je história blbos?. To čo som napísal je historický fakt a žiadna blbos?, za druhé nič som neriešil, len som Radekovi vysvetlil to čo o tej vlajke, keďže ma už nazval chudáčkom.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Ja nejsem zas tak nevzdelany, jak si myslis. Jen jsem te politoval, kdyz jsi se citil tak ublizene, ze ti Cesi ukradli spolecnou vlajku;-) Nemusis se hned vztekat.

                    0 0
                    • Matts.  

                      Ale ja sa vobec nehnevám, nám naša slovenská vlajka zostala. Vy ste si československú (ktorá mala automaticky zaniknú? rozdelením spoločnej republiky) ponechali z čisto ekonomických dovodov. (Už bola v zahraničí zabehnutá). To skor od teba bolo trochu nefér bez akéhokoľvek komentára ma nazva? chudáčkom.

                      0 0
                  • martt  

                    imho by bolo aj tak najlepsie ak by Ceskoslovensko nebolo rozbite. A pravdepodobne by bolo este lepsie ak by zostala monarchia. Tu najprv nacali Madari tym svojim vyrovnanim a dorazili Cesi „zalarom narodov“. Myslim to vazne. Na taky stat by sa rusi nikdy neodvazili a mohli sme prezit mladost (teda aspon ja) nie v komunistickom raji ale v normalne fungujucom state.

                    0 0
              • Vrci  

                Původní návrh byl skutečně klín do poloviny vlajky a klín měl být zelený, stejně jako kopce na znaku Horních Uher. Ale při jednání o konečné podobě československé vlajky a československého znaku byl podán návrh na změnu barev a proto je dnes klín modrý a kopce na slovenském znaku modré.

                0 0
    • blue  

      tak porad to tam je http://www.tyla.cz/kontakt.html

      0 0
    • hydrant  

      zkus www.bpbohemia.cz , je to firma v Lomnici nad Popelkou, koupil jsem tam vlajku, kterou jsem fandil Ausbuherovi na Světovým poháru na podzim v Táboře a teď na MS v cyklokrosu v Německu a vlajka zafungovala skvěle ! Jo a v tý Lomnici mi ji prodávala překrásná holka…

      0 0
    • zwwak  

      V Praze v Heřmanově ulici pod prodejnou s počítači Jimaz je speciálka na vlajky asi všech zemí a naši tam maj taky.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tyjo koukam že se vlajky prodávaj na každym rohu a já o tom ani nevim. :o)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.