Marzocchi Z1 Drop Off Comp 130mm vs. DJ3 130mm

35 nepřečtených
  • Pá-dlista1

    Kterou a proc? Cena nerozhoduje. Nebo si 20% priplatit za Drop Off II ?

    0 0
    • kOmE  

      Pro tebe asi ty ocelovy nohy ,ne ,ja bych bral drop off II ,asi uz mam slaby ruce a nezvedl bych to s tim dj na zadni :-)a taky se mi vic libi.S tim kitem na 130mm je ten dj a drop off II cenove srovnatelnej.

      0 0
    • Vincent  

      a co treba drop off I 2003? za 13424,– na webu.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        proc?

        0 0
        • kOmE  

          Rozdil je snad jen v externim nasteveni utlumu a to za ty prachy nestoji,ja si s tim jednou pohraju a pak uz to nemenim

          0 0
          • Pá-dlista1  

            muj nazor. Proto jsem se ptal proc. Navic je to vyprodejovy model za cenu letosniho a o skoro 70% drazsi nez ty zbyvajici. Krom toho, ze se mi nelibi pro me nema takovou cenu.

            0 0
    • visby  

      radsej sa nebudem pytat, ze ci nezoberies sherman :-)

      zober asi DJ a daj tam lahsi olej… potom by to malo byt aj zivsie…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To bych musel. Proc zrovna DJ a ne DO Comp?

        Co si myslim o Shermanu sem tu uz urcite psal :) Krom toho je skoro za dvojnasobek toho co treba DJ. Ze by mi vydrzel dele pochybuju :) Vyrazne lehci nez treba DO neni. Nebudi ve me vubec duveru. Nelibi se mi a hlavne mi vubec nesedne ten prubeh chodu.

        0 0
        • visby  

          DJ vydrzi predsa len viac ako DO… ja by som isiel do DJ, pozdava sa mi viac…

          0 0
    • lubos  

      Minulej tejden jsem videl v obchode povesenou nejakou dvoukorunku, cena kolem 2500,– jesli se dobre pamatuju … ale byl na nej napis RST, to asi nebude nic dobryho, ze ne ?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jestli tam byl jeste napis Sigma nebo Alfalfa, tak mi napis kde :)

        0 0
        • lubos  

          Nepamatuju si, ale mela prachovky a zdvih nevypadal nijak velky. Ale v puvodnim prispevku jsem nakonec zapomnel dat smajlika :)

          0 0
          • kOmE  

            Taky jsem neco takovýho videl v nejakym kramu u kohinorky ,ale na cenu jsem nekoukal

            0 0
      • lubos  

        Ja uz vim, byla to myslim tahle

        Vidlice RST 461DH 98/28,6 Bil RST pro 26", sloupek 28,6 mm, dvojitá korunka, pružina + MCU, vzduchový tlumič, zdvih 102 mm, nastavitelná tuhost, bílá barva

        http://www.author.cz/index.php?…

        0 0
    • libik  

      Tak ja mam doma Z1 drop off II a rozhodne doporucuju priplatit si za ni… Kdyz sem v kramu koukal na z1 drop off comp tak ma oproti II ubohy zpracovani (taiwan) a navic je vzduchova! coz me odradilo uplne nejvic… DJ nechodi moc extra a navic ty vnitrni nohy jsou desny…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nakonec jsem to tak udelal a jsem spokojenej. Kde jsi vzal, ze je Comp vzduchova? V jedny noze ma pruzinu a v druhy vzduch s ventilem SSV. To bylo to hlavni co me od ni odradilo, ne ze bych byl proti tehle kombinaci, ale chtel jsem obe nohy stejny a s tlumenim.

        0 0
        • libik  

          drzel jsem ji v ruce a koukal na to… Navic jsem se jeste ptal u bartonicka…

          0 0
          • Radek Broz  

            Otazka je, za Bartonicek je ten pravej, co tomu rozumi)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Dokuds nevysrouboval zatku a nevyskocila na tebe pruzina, tak to nepoznas. Jestli si myslis, ze kazda vidlice co ma nahore ventilek je vzduchova, tak … a na Bartonicka bych nedal, ten je ti schopnej tvrdit, ze ma ocelovy nohy a ani se nezacervena.

            0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.