kam do Chorvatska koncem brezna?

10 nepřečtených
  • coleman

    Poradite mi nekdo kam do Chorvatska na cyklosoustredeni koncem brezna, zacatkem dubna? Doprava vlastni, jde mi hlavne o oblast, pripadne ubytovani .. kde a kolik. Oblast by mela bejt vhodna na najizdeni kilometru, trochu kopce ale zadnej brutal .. a hlavne slusny silnice!! diky moc

    0 0
    • martt  

      kukni tento link http://www.extremebike.sk/modules.php?…

      0 0
      • vlty  

        no nevím, Podgoru znám, a jesli je tam někde dobrá silnice na najíždění km tak to teda nevím…podél moře vede jediná silnice (Jadranská magistrála) a po ní se nikdy na kole jezdit nesmělo, ale teď to může být jinak. A do vnitrozemí leda přes Biokovo (horský masív), a to je maso to jenom přejet…

        0 0
        • Otík :-)  

          Byl jsem tam loni (Podgora, konec března a začátek dubna) a po magistrále se jezdí sem a tam (jsou vlasně jen dvě možnosti – doleva nebo doprava, na Split nebo na Dubrovník? :-). Jen je tam hodně velký provoz (auta, kamiony, autobusy), takže to zrovna nedopuručuju. A jiná možnost ježdění tam není, protože od moře se hned zvedají hory. Je to sice levný (ubytování, doprava) ale mizerný na kolo. To radši Itálie nebo Španělsko

          0 0
          • mars  

            Tiez som tam bol minuly rok (Tucepi) a s tou premavkou na magistrale je to pravda. Ubezpecujem Ta vsak, ze tych moznosti je viac ako len doprava alebo dolava… Velmi pekny okruh do vnutrozemia, kde sme za cely cas stretli vyslovene zoppar aut bol: Tucepi – Brela – Zadvarie – Grabovac – Zagvozd – Biokovsko Selo (715 m n m) – Dragljane – (730 m n m) – Kozica – Gornje Igrane – Podgora – Tucepi. Dlzka 104 km, prevysenie 1570 m.

            0 0
    • martt  

      oddiel kde jazdi moj syn ide v marci na nejaky ostrov, tusim Krk. Ako sa tam jazdi, neviem.

      0 0
      • Volf  

        Na Krku /až dole na Bašce / jsem byl loni v září a myslel jsem si, že to bude lepší. Silnice o život, kolem docela strmý hory, ostrej vápenec kterej řeže gumy jak divej. Největší problém byl, že tam vlastně neexistuje značení jak u nás. Jsou tam vlastně označený cesty Svazem českých turistů !!!! na hřebeny a přechody sedel. No najezdil jsem tam víc do výšky než do dálky.

        0 0
    • 100kg  

      Pokud chceš být v teple a bez brutálních hor, tak je to východní pobřeží Istie nebo ostrovy Krk, Cres. Ubytování seženeš celoročně kdekoliv v privátu kam přijedeš. Proti létu je tam tisícina rekreantů a funguje tak desetina privátů. Ceny okolo 7–15 EUR podle dohody na místě. Jinak přes ubytovací centra je to víc, protože to nezapřou před daněma. Pro silničáře je ale velký problém se silnicema. Buď jezdíš po hlavních, kde je provoz bezohledných buranů nebo po vedlejškách, ale z map, které jsou k dispozici nikdy předem nevíš do čeho jedeš. Stejně namalovaná silnice může být kvalitní asfaltka nebo makadam se sklaními úseky. Ani výjezd z vesnice po kvalitní asfaltce neni zárukou, že po pár kilometrech nepřejde na hlínu a kamení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.