• Medi

    Letos se chystá začít i moje drahá polovička. Musím ji do toho nadchnout. Jezdí velmi ráda, ale má respekt z kopců. Jak je to u vás?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      U nas mam respekt z kopcu jenom ja a to obema smery :(

      0 0
      • Seveřan  

        Začal jsem s tím (s bajkem), ale záhy jsem byl velice brzy překonán mojí drahou polovičkou, která mě trumfla, byla první kdo umyl kolo ve vaně a dokonce přišla s tím že chce ještě silničku, těžce zaostávám :-) má to ale své výhody, dostal jsem svolení ke koupi nového kola.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Silnicku jsem mel taky az jako druhy (v historii naseho vztahu. Jinak jsem mel jednu uz driv) a koupe noveho kola nebo komponentu dostavam rozkazem az se bojim, ze na jidlo nebude :)

          0 0
          • Seveřan  

            No tak to se máme báječně, coby jiní za to dali :O)

            0 0
            • RD33  

              To mas recht. To bych mel zivot:))) TAkle to je jako ze kolo mam za odmenu a k vitkem neni obcas daleko:((

              0 0
      • Mamutt  

        Dolů zleva a dolů zprava? :-D

        0 0
    • Volf  

      Zaděláváš si na problém. U nás to začalo naprosto nevině. Já jezdil na kole odjakživa a tehdy ještě přítelkyně nechápala co na tom kole mám. I přez varování starších jsem jí ze svejch přebytků postavil první kolo. A pak to začalo. Nějaký hadříky, jinej rám, jiný sedlo, zapletený kola, nášlapy a tretry, helma, zimní hadry atd. Dneska je to ve fázi, takový, že se třeba o VELO skoro perem kdo ho dřív přečte. Nejvíc času v obchodech trívíme ve kšeftech s kolama a za nic jinýho taky neutrácíme víc peněz jak za kola. Tak a včil mudruj jestli to opravdu chceš.

      0 0
      • Medi  

        Tož to já aj risknu.

        0 0
        • Volf  

          Děláš dobře. Jinak to mý povídání bylo trochu v nadsázce, protože je fajn mít stejnýho koníčka.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Pokud spolu i nepracujete. Jinak to musi byt peklo :)

            0 0
            • Volf  

              No a ještě perličku. Mám kamaráda kterej je o něco starší jak já. No a ten si vzal svoji spolužačku se kterou chodil 9 let na základku, na gympl a i na vysokou. Chodili spolu od 14 let, dneska maj firmu kde jsou spolu od rána do večera a vlastně se od sebe nikdy nehnuli. Máš na to nějakou diagnózu. Já snad ani ne.

              0 0
              • grafik  

                ja taky pracuju s mou manzelkou a zatim je vse dost v poho … jen na kolo ji malokdy dostanu,ale na zavody se mnou jezdi rada, takze tomu moc nerozumim :/

                0 0
          • Medi  

            Já to tak bral, nic z toho co jsi popsal by tě nemohlo jako bajkera mrzet.

            0 0
      • martt  

        u nas to bolo velmi podobne, ja som jazdil casto, ona iba obcas. Potom som staru pani s odrastenymi detmi vzal na pretek MTBO, pod bude to sranda.

        A dopadlo to tak, ze minuly rok (2004) sme boli asi na 30 akciach, je majsterkou slovenska v MTBO, stala niekolkokrat na bedne v maratonoch aj XC atd.

        Do kopca jej vobec nestacim, to skor syn, jazdia spolu.

        0 0
        • martt  

          a asi najbrilantnejsi vykon, ktory zatial podala bolo 5 vitazstiev za sebou pocas desiatich dni teraz na jesen. Jednalo sa o:

          • 2 kola SP MTBO
          • Bratislavska XC liga
          • Casovku do vrchu na Javornik na cestaku (silnicke)
          • RCP maraton
          0 0
      • Dumbo  

        Si stastny chlap…

        0 0
    • Lada1  

      Pred ca 6 lety jsem vzal starou na kolo. Po ca 5km se kochala krasnou krajinou u MCHZ (chemicka v Ostrave) a jaksi nespozorovala, ze ja jsem zastavil. Vrazila do mne a mela luxaci loketniho kloubu – sadra na par dni. Od te doby ma utrum ! A to mne pred rokem a pul zhodila jeste z motorky. Proste neni jeji mozek (mozna ze jenom rovnovazne ustroji) staveno pro jizdu na jednostopem vozidle.

      0 0
    • hmi  

      …pod strom dostala bajka, takze bude muset jezdit jako cert…jinak ji vymenim!!;))))

      0 0
    • Luka  

      Kdo ma v hlave mozek ma respekt z kopcu… my sme se nadchnuti s pritelem poznali… zapaleni bikeri (ja zelenac, on zkuseny biker) a on si ze me pestuje partaka na vyjizdky :) A docela se mu dari, co tisic kilometru to se mi jezdi lip…

      0 0
      • Medi  

        Naše smluvená taktika je pozvolna do kopců a na konci musí být dobrá hospoda kde ji objednám super jídlo – na to ji vždy dostanu.

        0 0
        • Luka  

          No vidis, ja dodnes jezdim „za odmenu“ na kopci aspon cokoladku a hned v prvni hospode aspon jedno vychlazeny :))

          0 0
    • Man  

      Moja manzelka, ktora nikdy nesportovala je teraz vasnivy vyznavac spinningu a dufam, ze jej ten entuziazmus vydrzi aj ked pojde na jar na bika. Cerveny Castelli dres, ktory som jej kupil je naozaj vyborny presvedcovaci prostriedok :-).

      0 0
      • Medi  

        Koupili jsme pro ni RM el nino a ted se chystáme objednat RM dres, červené RM rukavice už jsou objednané. Prostě to sladíme do červené RM Červená je fakt dobrá.

        0 0
    • wroum  

      moje pritelka jezdi rada (na rozdil ode me chodi i pres zimu na spining a pravidelne cvici) a bez problemu sfoukne i 90 km (a stale jeste ji to bavi). ted kazdym dnem bude mit novyho bajka – kona dawg matic. takze zacneme trochu i blbnout (mozna i skakat, ale to este nevim), nejaka ta bixka…mozna vsenory…Sirenno a Teri, teste se, roste vam kruta konkurence… :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsme se kvuli tomu prestehovali. Ted mam bikrosku a dirty 200m od domu a lavky max.3km. Jste zvany na soustredeni. Mista na biky a spani je dost.

        0 0
        • wroum  

          beru te za slovo a hned jak bude privetive pocasi, tak prijedem. kdeze to je? milovice?

          0 0
    • Spawncz  

      Tak panove a damy vsem vam moc zavidim. Pro me je bike nedilna soucast meho zivota a bez kola si nedovedu zivot predstavit ale bohuzel tohle me nadseni nesdilela ma pritelkyne se kterou jsme byli 5let a proto doslo na nejhorsi ROZCHOD.

      Ted si jen muzu postesknout nad tematem jako je tohle a nad prispevky jako jsou ty vase.

      A proto jestli jste nasli nekoho kdo ma stejnej konicek jako vy (kolo) tak az ho zase dneska uvidite dejte mu velkou pusu, protoze takovych je zatracene malo (hlavne zen).

      Mejte se.

      0 0
      • Otaku  

        nebylo kolo jen zasterka?

        0 0
        • Spawncz  

          Nevim ale myslim ze ne. Ale jak se rika myslet znamena hovno vedet.

          0 0
          • saly  

            Ja mam uplne ten samy pripad, ikdyz to asi nebylo kvuli kolu, ale cvelkove kvuli neshode. Nejhorsi bylo, ze ze zacatku vypadala, ze by ji to snad i mohlo vadit, lae po 4 letech uz ji kolo omrzelo a radsi kynula u televize.

            Taky 5 let a konec.

            0 0
      • karf  

        se mi zda, ze tech 5 let je nakejch magickejch – po 5 letech jsem vymenila manzela za kajak a jedna z pricin rozvodu bylo, ze utracim moc penez za novy lyze, bezky, kolo a kajak to dodelal :-( Tady vidim, ze nas „divnejch“ je vic, tak to je fajn…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No ja ti nevim jestli tu najdes tolik spriznenych dusi co se rozvedly kvuli kajaku :) No ja jsem teda taky jezdil na kajacich v cene osobniho automobilu, ale to nastesti neplatila manzelka, ale sponzori :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            No nazdar… já jsem jezdil na kajaku v ceně x metrů čtverečních skelný tkaniny a pár pixel epoxidu… a flašky rumu za pučení kopyta. :o))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No ten mi doma zbyl :) Ale prednost dostava par automatem svarenych trubek z mekkeho kovu :)

              0 0
              • grafik  

                no ja jsem na kajaku taky jezdil – divokou vodu a dokonce zavodne … ale ty ‚trubky‘ jsou proste BEST!

                0 0
                • Dumbo  

                  no sa pochvalim aj ja: Jazdil som zavodne Slalom aj Zjazd… no a najlepsie umiestnenie v ziline 8miesto v zjazde..... inac v slalome bud som zvrhol alebo bol niekde na konci :)

                  0 0
                  • grafik  

                    sjezd byl na houby, ty lode jsou moc vratke a neovladatelne …

                    0 0
                    • Dumbo  

                      si zvyknes… ach jaj kokokrat som sa vykupal hehehhe :)

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Slalomovy jsou zase pretacivy pramice :))

                      0 0
                      • grafik  

                        ale toz, sis na me zased ?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Ne :) Jen jsem delal rychlostni kanoistiku :))

                          0 0
                          • grafik  

                            nevim proc, ale ‚rychlousum‘ jsme rikali ziletkari :) /meli jsme totiz temer spolecnou lodenici/

                            0 0
                            • Pavlos  

                              Oni si taky holi nohy kuli silnicnim lisejum?:D

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Kdyz spadnes v 60km/h na hladinu je to jak na asfalt. Ale to jen ti rychlejsi :) To je jako v cyklistice. Turisti vetsinou nemaji oholeny nohy :)

                                0 0
                                • grafik  

                                  … ziletkari jen ‚bezhlave dupou‘ do pedalu a stejne je to i u rychlokano­istu :)

                                  0 0
                                • vlk  

                                  nevím co blbnou vodní lyžování rychlosti i okolo 120 apod a nohy si tam nikdo kvůli pádu neholí.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    To byl vtip :-D Jsem jeste na kajaku 60km/h nejel a to ani na ctyraku.

                                    0 0
                                    • vlk  

                                      Ja jsem si říkal, že to je nějak moc.No prostě na kajacích jsem nejezdil.

                                      0 0
          • karf  

            ste spadli z jahody – ten kajak byl ojetej a za desitku, ale blby je, kdyz to pro tvoji drahou polovicku neni priorita, kdyz jako ten druhej chce setrit na barak a jiny nedosazitelny blbost

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No to si samozrejme setrim taky. Ale zase je dulezitejsi se ted bavit a treba i ted bydlet a barak splacet nez si ted neuzit a celej zivot na nej setrit (to se asi stejne nepovede:)

              0 0
    • hanz  

      no já bych zase nesnesl kdybi mi moja stála za prdelí už aj na biku, občas s ní někam vyjedu, ale to je vše, žijem spolu, pracujem spolu a kdybich měl i bajkovat s ní tak to bude nejratší cesta k ponorce a pak k rozchodu…bike je prostě muj utěk od ní kde mám klid a pak se zase k ní rád večer vrátím.

      0 0
      • Mata.Lan  

        teda, kdyby tě slyšela… navíc dle některych příspěvků soudím, že by ti možná nestála za prdelí, ale povzbuzovala by tě z vrcholku kopce, zatím co ty bys teprv na úpatí řadil lehčí převod:)

        pozn.: bike je s měkkym i, ale kdybi ani kdybich nemá s bikem nic společnyho:)

        0 0
        • hanz  

          ona to ví a naprosto to bere

          s tou češtinou se omlouvám, se jí už asi v životě nenaučím..chjo

          0 0
    • RomanP  

      Koukám, že jste tady pouze extrémisti ! Buď máte doma zarytou championku, nebo odpůrkyni. Já mam v tomhle zlatou střední cestu, do kola mi nijak nekecá a v rámci mých loňských eskapád (Avalanche 0.5 a čtvrt roku po něm Zaskar Pro) odskákala taky novýho Avalanche 1,0 a jezdí s námi. Problém je v tom, že má časově náročnější práci a pokaždě odskáče z nicnedělání nějakejch 70km lehčí terén. Na normální a pohodovější blbnutí jako je projížďka Divokou Šárkou, nebo Prokopákem, Oborou Hvězda nemá čas a to to máme všechno do šesti km. Takže když jede, tak je to pro ní z fyzického nicnedělání v kanclu zářez. Na jednom z prvních, okolo Karlštejna jsem se pro ni vracel z vyjetého kopce dolů a ona se slzama a slovy „už nikdy nejedu nikam“ tlačila. Jenže kecá, příštímu výletu zase neodolá. (pokud není v práci)

      0 0
      • black.horse  

        Hmm, to já sem si dal nadlidský úkol, žiletku a dálkoplazku vytrénuju až na X-games:-)))) ale jedinej úspěch kterej zatím slavíme, je zahojené zlomené žebro:-( ale my se nevzdámě, že?:-) doufám… ano? prosím? proooosíím? moc moc prosím… smutně koukám, prstíčkem hrabu:-)

        0 0
        • cabbage  

          ta druha cast nevypada jako projev drsneho satanisty:)

          0 0
          • black.horse  

            Hehe, drsnej je tak akorát smirkovej papír na WC, ale satanisti sou měkkoučký, heboučký a voňavoučký jako králýček Azurit:-))) PS:jak si přišel na to, že sem satanista?:-D

            0 0
            • cabbage  

              Mister Satan and His Melody Boys Věk: 666 Město: město, Vám sto a náčelníkovi tři sta:-)

              Charakteristika: Strašíte mě peklem, ale já sem Ďábel sám, místo srdce v těle, mi buší pentagram! Šest, šest, šest sem kroků k cíli šel, já sem produkt Made in HELL:-)

              0 0
              • cabbage  

                co dodat, z toho by se nevykroutil ani padlista:)

                0 0
                • Eila  

                  hmm neni to text nejake pisnicky?:-P

                  0 0
                • black.horse  

                  1)no pod tím prvním jménem sem natočil bikové video naší partičky:-)

                  2)666 je číslo domu mého otce:-) ale beze srandy:-D

                  3)náčelníkovi finance Ti snad vysvětlovat nemusím:-P

                  4)A až si pustíš Torr, tak pochopíš:-)

                  heh a mám Tě… jsem nevinen… to vím ! Stojím tváří v tvář své přítelkyni smrti, však slza žádná nezmáčí má víčka i když bolest okovů mne drtí ! Jsem nevinen… to vím Omnia ad majorem, Balda Gloriam

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ale to je ROOT :o)

                    0 0
                    • black.horse  

                      Tohle jo… sem si nevzpoměl na žádnej text od Torru o nevinnosti:-) asi nejsou takový neviňátka, tak nic nemaj:-)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ale jo, takovej Vlasta i Ota jsou nevinatka uz od pohledu :o)

                        Jedna pisen, takova zamilovana, o lasce to je … :o)

                        0 0
                        • black.horse  

                          Ale jo,když už si mi připoměl tyhle romantické kapelky, tak si neodpustím pár slov:-) Torr má hodně písniček, kterou jsou tak trochu o „lásce“, ale to jejich podání je řekněme zajímavé a humorné, že:-) jen tak namátkou třeba: Láska až za hrob Lolita Twist Někdo to rád mrtvé Svatební noc v pohřebním voze Anal power ale i Posedlá, má svoje zvláštní kouzlo: Nad velkým oltářem vzplanuly svíce A na zdi visí Satanův kříž Teď děvka leží na chladné desce Nad její krásou se roztaví mříž. V její nahotě skrýval se démon Magie černá, zatracení Převezla pokrytce jak starý Cháron Do jícnu říše zneuctění. Masturbace mozku, masturbace těla Padlý chtíč Od rána do večera by ho tam mít chtěla Padlý chtíč.

                          Musela uhnout, musela z cesty Na Krista plivala, špinila řád K zemi ji dobyli církevní pěsti Do srdce vrazili svěcený dráp. A já ji uctíval, byla mým světlem Paprskem v světě zapomnění Obludná zvrácenost, posedlost peklem Proč mi ji vzali? Proč? Proč?

                          0 0
                          • black.horse  

                            Tak a teď se určitě ozve nějakej človíček, kterej v tom nedokáže najít morbidní, nechutnej, černej a ulítlej humor a půjde mě ukamenovat:-D

                            0 0
                            • black.horse  

                              Ehm, to už ale odbočujeme od téma a proto tímto končím debatu o hudbě… zájemci a? pokračují jinde:-)

                              0 0
                            • Medi  

                              Také něčím přispěji a poněvadž stojím na druhé straně barikády jedná se o část textu skupiny Ram Adonai : O smrti, prokletí a démonech zpíváš. Znamení temnoty jsi na sebe vzal. Hraješ si s ohněm a možná ani nevíš, kolik za to platíš a co jsi už dal! Ďábel není přítel nic zadarmo ti nedá, ví, že ,moc času, už mu nezbývá. Nabízí málo a bere všechno. Je lehký jít cestou, co je široká.

                              http://www.ramadonai.cz/

                              0 0
                              • black.horse  

                                Hmm, docela zajímavé:-) koukal sem na jejich webovky, sice jen stručně, ale zkoušel sem pár songů, texty není špatnej, ale ta hudba mi nesedí:-( Ale jen pro upřesnění, nejsem satanista, jak si většina lidí myslí:-) osobně nemám rád jakékoliv náboženství, protože to je dle mě hlavně manipulační prostředek a zástěrka… až na pár východních, ale stejně to jsou nereálné idee… ale přiznám se, že rád lidi tím provokuju:-D ale oldschoolovej black metal se mi líbí, i kdyby zpívali o knedlíkách se zelím:-) stejně je faktem, že mám rád filmové horrory, tak proč to neposlouchat i v hudbě, že:-) a hlavně, není dobro, není zlo, není bůh a není ani satan, všechno to si lidi vymysleli, aby tak omlouvali a sami sobě vysvětlovali svoje činny a slabiny… boha a ďábla má ščlověk sám v sobě a za všechno si může sám, za dobré i zlé a zbytek jsou jen výmluvy:-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  slyšeli jste slovo … :o))

                                  0 0
                                • Medi  

                                  To, že namáš rád náboženství se ti vůbec nedivím, já ho úplně nesnáším. Náboženství a podobné akivity mě od křes?anství dost odrazovaly ( 12 let tomu nazad ). Náboženství opravdu vymysleli lidé a o tom to opravdu neníííí.

                                  0 0
                          • Mamutt  

                            Propána, velebnosti!!!

                            0 0
                          • Darkson  

                            nedoporučuju pět Törr či Root při jízdě do kopce, to fakt nejde udejchat:-)

                            0 0
                            • saly  

                              Komnata je do tmy ponořená, jen dech spáčů ruší noční klid…

                              :-)

                              0 0
                              • Darkson  

                                dveře vrzly, zavál noční chlad…ale zkus udejchat „666“- to už je těžkej anaerobní trénink, chachá

                                0 0
                                • black.horse  

                                  ááhh, mám radost, že nejsem sám kdo to tady poslouchá:-) a víte že Torr sou známý i v Kanadě? Dokonce sám Digger (jeden ze zakladatelů lávek na North Shore) si při práci rád zpívá: U sportu chci zůstat, já mám ty lidi rád, umím práci se dřevem a mám náhradní plán… :-D

                                  0 0
                                • black.horse  

                                  Jentak mimochodem, všiml sis, že u písně 666, zpívá o jednu šestku víc, aby mu to sedělo do hudby? :-)

                                  0 0
                                  • grafik  

                                    zdravim rockenrolovy pr…a

                                    0 0
                                    • Pavlos  

                                      Spis blackovy;)

                                      0 0
                                      • grafik  

                                        black? takze urcite znate tohle : ‚mezi kopci cesta je klikata‘

                                        0 0
                                        • grafik  

                                          ze by ani black.horse nevedel ?

                                          0 0
                                          • black.horse  

                                            cítím se trapně, ale nejspíš fakt nevím:-( povídej…? nejsem holt vševědoucí, mám svoje chyby:-) ale rád se poučím:-)

                                            0 0
                                            • grafik  

                                              je to z alba Jilemnicky okultiska od kultovky master's hammer, hrali zhruba od 90 – 95

                                              0 0
                                              • black.horse  

                                                tak to se na rovinku přiznám, že neznám:-) mám širší záběr než jenom black, takže toho evidentně nestíhám vstřebat tolik:-)

                                                0 0
                                                • grafik  

                                                  ja posloucham black jen okrajove a master's hammer mi doporucil znamej. CD Jilemnicky okulista je fakt hodne dobry. Moje srdcovka jsou ‚mejdni‘ viz profil :))

                                                  0 0
                                                  • black.horse  

                                                    Moje srdcovka je Arakain:-) jinak z bleku poslouchám hlavně Torr a Root… Atmosférickej black nemusím, mám rád oldschool, vycházející z trashe;-) JInak toho je fakt hodně co poslouchám, a te všech stylů, od death a grind až po starý dobrý kytarovky:-) třeba Rainbow s hostujícím Blackmoorem a nebo Dýp Párpl:-) a taky hudbu co dělal Maxík Cavalera, protože ten tomu dává srdce:-) ale je toho fakt moc, tak to poslouchám dle nálady…

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Tak s tebou bych se na jednom pokoji nesnes… :o)))

                                                    0 0
                                                  • grafik  

                                                    arakain mam taky velmi rad, a Petrovi Kolarovi jsem ted dolal nove ofic. stranky. jestli chces tak kókni.

                                                    0 0
                            • RomanH  

                              Sedm cernych jezdcu, riti se temnou noci, na jejich bajcich, sedm krizu zari :o)

                              0 0
                              • MartinXC  

                                … teda rit jako rit a ne jako rit :-)

                                0 0
                                • black.horse  

                                  něco se na nás řítí, už sme asi v řiti…:-)

                                  0 0
                                • RomanH  

                                  :o)

                                  BTW : Co o vikendu, pokud bude nejak rozume ? Nesel by jsi se projet ?

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Oprava : rozumne

                                    0 0
                                    • MartinXC  

                                      Docela mě to štve – konečně to venku vypadá k světu a já jsem už 3tí týden zdechlý – v trubkách mi nějak chrčí a celkově jsem na sračku. Tak se věnuju práci a rodině. Pokud pojedu tak jen na hoďku kolem baráku, abych zahnal nejhorší abs?ák, víc nevydržím. Ani se nezkouším domlouvat…

                                      0 0
          • Jogador  

            Njn, ženská i se satanem udělá divy:)

            0 0
        • blue.sun  

          To schválně budu sledovat, jak se to mezi váma vyvine:))))))

          0 0
          • black.horse  

            Ale věř, že udělám všechno pro to, aby nám to klapalo co nejlíp a co nejdýl…
            a jestli nevěříš, tak je mi to jedno, hlavní je, aby tomu uvařila jediná osoba…

            0 0
        • blue.sun  

          To schválně budu sledovat, jak se to mezi váma vyvine:))))))

          0 0
    • black.horse  

      Hmm, to já sem si dal nadlidský úkol, žiletku a dálkoplazku vytrénuju až na X-games:-)))) ale jedinej úspěch kterej zatím slavíme, je zahojené zlomené žebro:-( ale my se nevzdámě, že?:-) doufám… ano? prosím? proooosíím? moc moc prosím… smutně koukám, prstíčkem hrabu:-)

      0 0
      • Eila  

        hmm zebro zahojene, ale nahodou uz umim spoustu veci, treba zakrtit se do hliny, najit nejblizsi ambulanci, tvarit se tak aby me pustili s kolem do tramvaje, a mimo jine nezavirat oci kdyz letim:-) btw na ty X-games uz jsi me prihlasil?:-P

        0 0
    • rasto  

      covece, ja mam jiny typ manzelky. jezdi hrozne malo. zato me ale totalne podporuje. soucastky na kolo – no problem. doprovazi me na maratony. a docela to funguje ;-)

      0 0
    • sadre  

      Vzal jsem pritelkyni na kolo,jeli jsme kousek po sudetech,a jeji kvokani jsem doma poslouchal jeste dvy tadny.Panova cesta je pry moc prudka..

      0 0
    • Mamut  

      Ked chcete otestovat pritulku, tak je nekupte bike, ale chodte niekam na vodu. Ak sa po tyzdni v lodi nezabijete, tak vam to vydrzi este aspon 10 rokov, a ak ani nebudete po sebe za kazdu blbost podrazdene stekat, tak budete spolu asi az do smrti. Ja so svojou mladou sme sa za 1. rok pohadali asi iba raz. Po roku sme isli na vodu a sice aj nadalej nas voda bavi, ale dohodli sme, sa ze kajak je lepsi ako kanoe.

      0 0
      • misj  

        s tim nesouhlasim nebo vlastne souhlasim? Nevim jenom ja s moji zenou na vode to byla hruza. Teda hlavne v lodi – tolikrat jsem se v zivote necvaknul. A pritom kdyz jedu s nekym jinym necvaknu se, kdyz jede ona s nekym jinym necvakne se taky. Takze na vodu uz nejezdime – ale na kole jo i kdyz ja nesnasim jezdit do kopce a ona zas nerada jezdi z kopce – no a ted si vyber. Ale jinak nam to funguje dobre pohadame se snad jen kdyz spolu sportujeme…:-)

        0 0
        • martt  

          zaujimave, aj ta moja je prevracacka lode. ale iba pokial je v nej spolu so mnou. Inac sa ani neprevracia.

          0 0
          • wroum  

            my se neprevracime, ale ona permanentne zapomina hlasit kameny. uz padlo mnoho ostrych slov :)

            0 0
            • misj  

              no a my zas kdyz je krizovka tak kazdej chceme jet jinam

              0 0
      • Luka  

        Nejlepsi testovani pevnosti vztahu na vode v kanoi je pri nejakych 15ti stupnich, celodennim slevaku a protivetru, kdy kameny nejsou videt, protoze vsechno je zluty, perejnaty a rozboureny, hak nevidi, kormidlo neposloucha, to je pozitek! :))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zase v extremnich situacich a za napjatych okolnosti se semknou i lidi co spolu nemuzou jinak vydrzet.

          0 0
    • RapMan  

      Ach jo jak ja zavidim tem, kteri s tou svoji jezdi… To ja bych taky chtel, jenze ona ma problemy se zadama, tak ani nechce do terenu, jen po silnici, a ted ani nema kolo, protoze to jeji nam ukradli, tak spekuluju, jaky ji koupim. Ji se libi trekingovy, ale ty jsou v terenu co se tyce ovladani na tom o dost hur, tak ji to vymlouvam a ze ji radsi koupim MTB s damskou geometrii, a ona ze by ji to zase na silnici moc nejelo, navic by chtela odpruzenou sedlovku, to neni asi problem, kdyz by ji to na ty zada pomohlo… Rad si necham poradit, jak to vyresit :)))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Celopero. Ale poradny. Zadny SPV sracicky, ale hezky pero v oleji. Na silnici ji to mozna tolik nepojede, ale az zjisti jaky je to v terenu…

        0 0
        • RapMan  

          Jo jenze finance taky nemam neomezeny… a celopera nemaji damsky geometrie, ktera by i alespon sublektivne urcite hodne pomohla… :)

          0 0
          • MaPa  

            Udělejte si výlet a kolo si půjčte – třeba RB, GT…, pak uvidí jaké to je. A fully z druhé ruky v ženských rukách vydrží a nejsou tak drahé.

            0 0
          • Luka  

            Damska geometrie je podle me blbost. Proste bud ti geometrie sedi a vyhovuje a nebo ne… i zenska muze mit dlouhy ruce a nohy a tak radsi mit „panskou“ seriovku. A neznam nikoho, komu by bezmezne vyhovoval bike tak jak ho koupil, kazdy casem neco vymeni, aby mu bylo lip ne?

            0 0
      • jakub  

        a kolipak dotoho chces asi investovat??

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na zdravi a spokojenosti manzelky se nevyplati setrit. Tahle otazka je zbytecna. Investovat bude tolik kolik bude treba bez ohledu na to co on chce :)

          0 0
          • jakub  

            hmmmmmm no tak jo no … ja jsem jenom mel takovej jakysi napad ale ten by ho stal 30 000,–

            0 0
      • MiChael  

        Sa mate Ta moja si mysli ze som obycajny materialista a ze svoj bike mam radsej ako ju Ale uz pomaly zacina chapat ze to neni tak A povedala ze ked sa niekde zrakvim ma nepride ani do nemocnice pozriet

        0 0
        • Mamut  

          Furt lepsie mat zlomenu nohu od biku ako brucho od piva.

          0 0
    • climber  

      Malá rada. Ve většině domácností je to tak, že i když ženská jezdí, tak chlapákovi nestačí. Naprosto spolehlivej způsob jak družku odradit je začít ji buzerovat (ideálně v kopci), že je pomalá a že musí přidat. Podle povahy družky následují buď slzy nebo brunátný výraz a domů dojíždíte každý sám.

      0 0
      • Medi  

        S tím buzerováním máš recht to si musím hlídat, raději pár přestávek navíc a společný dojezd než nějaké přehnané očekávání a prd z toho.

        0 0
      • wroum  

        u nas je to obracene. ja cekam pod kopcem a ona na me nakopci.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          U nas vetsinou taky :) Ale, kdyz nestaci, tak naopak buzeruju, reju, nadavam, zkratka motivuju. Musim, ale znat presne tu hranici, kdy to povzbudi k vetsim vykonum a nebude mit demotivujici ucinek (tzv. nasrani). Nasrani neni to zpravny slovo. Nasrana jezdi nejlip, ale nesmi se bloknout, sprajcnout. No fousac to videl na zivo, ale to jsme se k te hranici jeste ani nepriblizili :)

          0 0
          • Medi  

            Ja budu muset pouze motivovat jinak půjde do bloku.

            0 0
          • martt  

            u nas je to tiez tak, ze manzelka je rychlejsia.

            Vyriesili sme to tak, ze na spolocne „treningy“ jazdi ona na asi 40 kilovom monstre a ja na normalnom 11 kilovom zavodaku. Obcas je aj napriek tomuto handicapu na tom kopci skor a pulz ma o 20 mensi ako ja.

            Ked ju potom posadime na pretekoch na lahky bike, tak ide ako utrhnuta z retaze :-)))

            0 0
      • SavaH  

        Nebo jakmile žena buzerujícího muže dojede, tak mu nabančí. No a on si to pak s jakýmkoli dalším „povzbuzováním“ mooooc rozmyslí. Za to můžu dát ruku do ohně ;o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz me dojede je muj ukol splnen a muzu byt jen rad, ze ma jeste silu nabancit mi :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      No s minulou přítelkyní jsem se rozešel páč se mnou nechtěla chodit do hor ani jezdit na vodu. Sem si to nějak nedokázal představit že by to pak mohlo fungovat. Ta současná (a doufám že i budoucí) za těch pár roků co je se mnou přestala kouřit (prý by jednou stejně musela), koupila si kolo, pak menší výbavu na trek, pak lyže+boty+etc, teď dokupovala oblečení na kolo. Loni jela svůj první závod. Moc se jí to nelíbilo, páč všichni někam hnali a ona se spíš kochala, navíc zabloudila, ale protože mezi těmi několika ženami dojela, dostala body do seriálu a byla tedy lepší jak já, kterej sem dostal prt. Tak myslim že letos pojede zas aby se mohla vytahovat. A taky myslim že se jí pojede v cyklokra?asech líp. A nadhazovala cosi že bysme mohli vzít v létě bagáž na kolo a projet třeba šumavu. Dyž jedem spolu tak prostě zvolnim, je to výlet. Chodí se mnou po kopcích a ráda, a snese i drsnější podmínky. Na vodu taky ráda, ale tam mám výhrady já, protože nesnáší vážky a jakmile nějakou spatří, začne mávat pádlem, i kdyby to bylo třeba v krumlovský šlajsně. Za což mám vždy sto chutí jí přetáhnout tím mým. :o) Já jsem jí nijak do ničeho netáhnul, prostě máme oba rádi hory a přírodu, motivujem se navzájem, řekl bych. Prostě ženská k pohledání.

      0 0
      • rasto  

        hele, jak rekla jedna nejmenovana herecka: na stara kolena (±45 :-) zjistila, ze partnersky vztah neutuzujou penize nebo jine material blbosti ale SPOLECNE ZAZITKY. a ja dodavam, kdyz jsou sportovni, tak neni co resit ;-) gratuluju! hafo zdejsich bikeru asi zamackne slzu zavisti na stestim ktere Te potkalo :-))

        0 0
      • Lance  

        Mid: vse skvele,ale neuspechal jsi to s tim kourenim? neni to skoda??? podle me dalsi duvod k rozchodu:)) ovsem komu cest tomu cest, pausalne jste dobry:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.