• Viruss

    Prestavam byt spokojen se svym starym Deoreckem a pokukuju po nove sade razeni+presmyk+pre­hazovacka.

    Cetl jsem na SRAMy pomerne slusne reference, tak jsem si rekl ze bych to mohl zkusit.

    Nechci do toho vrazet uplne velke penize a proto bych se chtel zeptat, jestli cenovy rozdil mezi SRAMem X.7 a X.9 odpovida rozdilu kvalitativnimu.

    Nejsem zas nejaky extra biker, najezdim maximalne 2–3tisice km za sezonu, ale chtel bych proste dobre a spolehlive razeni.

    A jeste jeden dotazek…je treba menit i pastorky a retez? (Tak nejak doufam a myslim si, ze by snad nemuselo, ale jisty si uplne nejsem:)

    0 0
    • spipi  

      podle toho co pises by ti v klidu mela stacit sedmicka..ja mam tu starsi verzi a plna spokojenost.. pastorky, pokud je nemas uplne v prdeli, menit snad ani nemusis..je to kompatibilni;)

      0 0
    • TinkTink  

      Na 3000km za rok dej v pohode X.7…ta to vydrzi s prehledem…

      Razeni davas gripy nebo packy? :)

      0 0
      • Viruss  

        Mnoo.. myslim spis na packy, jsem na to zvykly:) Je neco, co by me presvedcilo, abych sel do gripu? :)

        0 0
        • cabbage  

          je neco,co by te odradilo od pacek?)

          0 0
        • spipi  

          gripy nebo packy..to je proste evergreen=) pokud ses zvyklej na packy jezdi packy.. ja jezdim gripy a packy bych si na kolo v zivote nedal..je to vec nazoru a samozrejme zvyku. Uz o tom bylo napsano tolik, ze ani nevim proc se o tom tak rozepisuju=)))

          0 0
          • Viruss  

            Ja vim, tehle flamu jsem uz videl taky spousty:)

            Asi zustanu u toho, co mi sedi a vyhovuje…:)

            Jinak v porovnani s tim Deorkem, doufam, ze ta X.7 bude aspon trosku zlepseni.. nebo ne?:)

            0 0
            • spipi  

              si pis ze je to lepsi nez deore, ja shimano nevozim vubec..mam od nej akorad naby, ktery kupodivu porad drzej(asi nejaka vyrobni vada=))

              0 0
    • miťo  

      Samozrejme hlasuju pro Sram. Rozdily mezi X.7 a X.9: X.9 ma na saltru Alu voditka a loziskovy kladky(ktery moc nevydrzej). Navic nabizi kompaktni voditko. X.9 ma dvoubarevna sklicka na shiftech-cire v cernem Presmyky jsou stejne. Takze jdi do X.7. Pri pouziti rozdil nepoznas. Jsou to vlastne skoro stekne sady, jen X.9 je malililicko pritunena a o DOST drazsi.

      0 0
    • Viruss  

      Dekuji vsem za rady, informace a nazory, ja ted pujdu premlouvat penezenku a bankovni konto, aby mi vydalo dostatek financi a pujdu si udelat radost:)

      0 0
      • blue  

        zrovna vcera sem na sram koukal na velotrade.cz, lonsky packy maj ve vyprodeji… to jen aby to penezenku tolik nebolelo :)

        0 0
        • Viruss  

          Koukam, je mezi lonskym a letosnim modelem nejaky rozdil? je fakt ze 400 stovky jsou 400 stovky:)

          0 0
          • blue  

            nevim, jestli nejekej technickej, podle obrazku jsem jen objevil rozdil v odrazovaci pacce, lonska byla plna, letos je v ni dira

            0 0
            • Viruss  

              No, to by mi skutecne bylo jedno… uvidim, jeste o tomhle popremyslim…nicmene ze bych za komplet dal jenom neco malo pres 3000,– jsem ani nedoufal:)

              0 0
              • preacher  

                X9 saltr + X9gripy + kazeta PG970 = 100 EUR, uz se nemuzu dockat az to budu montovat…jiz za tyden…Kdyby s tim nebyly takovy problemy tak to dotahnu z Nemecka klidne vsem.....

                0 0
    • wraftler  

      ohol som kazetu z deviatkovej sram rady:) a ani to nebolo az take tazke:)

      0 0
    • mosquito  

      jestli najedes 2–3 tis rocne tak klidne vem 5-kovou radu, mel jsem predtim 7-micku ale urval ji o vetev .. no zadnej rozdil v tom po 2tis km (ani v zime) nepoznavam

      (starou 7micku jsem urval po 18ti tisicich km, ale uz na tom byla celkem spatne, zivotnost je do 15ti kdyz jezdis slusne a nepadas na ni)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.