hrkajúce,cinkajúce,klepajúce bovdeny...

11 nepřečtených
  • winetou

…ako sa toho pre boha zbavi???? Konkrétne to klepoce na hlavovej trubke a potom si to ešte rozdávajú medzi sebou cestou od tej hlavovky do radenia.Chcelo by to obali? ich niečím makkým,ja neviem napr.dákou silikonovou hadičkou,ale zohna? niečo také nie je také jednoduché ako by sa mohlo zda?.Ešte na upresnenie,mám KONU DAWG ktorej rám je vpredu zvarený zo širokých profilovaných trubiek ktorých stena navyše bude podla zvuku dost tenká.Práve to je celý kameň urazu-zvuk sa nimi šíri a posobí to ako zosilovač.Máte niekto nejaký fígel ako sa toho zbavi?? Vďaka.

• blue  

treba Tube Protectors?

http://www.vokolek-import.cz/…_jagwire.php?…

• winetou  

…dík za rýchlu reakciu,ale píšu že je to z plastu a tak to asi nebude tlmi? tie nárazy bovdenou (písal som,že to nie je také jednoduché ako sa zdá :))

• blue  

me se ty „chranice“ zdaly, ze jsou z docela mekky pryze…

no a jinak si teda asi zkusit vyrobit neco podobnyho treba z nejakyho tenkyho neoprenu

• enjoy  

290,– :-))))

• blue  

a proto sem se s nekterejma druhama zvuku na mym kole radsi naucil zit, nez se porad zabejvat, jak se jich zbavit :-))))

• tk  

a co je slepit v krizeni (jesli sou dost dlouhy a krizej se) elektrikarskou paskou.

jinak doporucuju (nevim jestli to tvy kone pujde) pri vymene bowdenu zmenit zpusob vedeni: od saltrovyho razeni na levou stranu ramu (takze se to hlavy vubec nedokne) a obracene, od smyku na pravou stranu ramu (po smeru jizdy samozrejme). ja to tak vozim a je to podle me o dost praktictejsi.

• Daf  

Jojo taky doporucuji pokud to jde vest bowdeny okolo hlavovky bez dotyku.

• sharkcom  

Podlepit v místě kde se stýká s rámem průhlednou páskou ( oválek ). Já vedu bowdeny jagwire přez takovou výstuž v rámu ( u fullu ) a v tom místě jsem na to nalepil kousek PVC průhledné hadičky na vzduchování akvárka. Jinak vše co se kde plandá zasichrovat stahovací el. páskou ( tak aby to nebránilo pohybu. Do těch koncovek bovdenu, jež se zasouvají do pák, kapka oleje ( tam to dovede pěkně vrzat ) a je to téměž eliminováno. Jinak u bovdenů jagwire je to nutnost, je to pěkná bruska!

• marhi  

V místě křížení je svaž nití. Trochu to pomůže. Když ne tak to odřízneš.

• Boris  

To jsem udělal, ale byla to blbost. Bowdeny se mě u držáků na horní rámové trubce polámaly, tak jsem je musel vyměnit.....

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.