• pit

    Chcem na novom biku namontovat rohy a potrebujem posunut gripy (guma resp. makke PVC) tak, aby som ich neposkodil. Je na to nejaka finta. Momentalne drzia ako prilepene…

    0 0
    • Vincent  

      no, sezen si injekci s jehlou, napln to treba okenou, lihem nebo technickym benzinem.. proste necim co s rychle vypari.. pak priblizne na trech mistech napichni grip a trochu tam toho strikni.. pak jdou dolu samy.

      0 0
    • Daf  

      Nebo pod grip zasun sroubovak a strikni tam trochu okeny nebo neceho podobneho.

      0 0
    • lubos  

      Vem si tvdej drat, nebo spicu. Celou ji zasun pod grip az vyleze druhym koncem. Pripadne drat jeste presun pod gripem. Pak, (drat porad zasunutej) by melo jit gripem tocit a posouvat. Pokud ne, tak je uplne zalepenej, a na to je potreba dratem ponadvihovat grip po celem obvode. Nebo jak pisou druzi, striknout neco.

      0 0
      • TinkTink  

        Jo – tak todle muze byt dost blby u carbonovych riditek – ne? S tim muzes ten gelovej lak na povrchu pekne skrabnout…

        0 0
    • VAHA  

      Ja to delam tak, ze naleju do sklenice horkou vodu a dam do ni riditka s gripem. Po chvily se grip zvetsi a jde stahnout. Stejnej postup aplikuju, kdyz je nandavam. Pripadne je namazu mejdlem.

      0 0
      • lubos  

        Aha, tohle zni zajimave. Asi to zkusim. Dik.

        0 0
      • Daf  

        Rozhodne nepouzivat mydlo na nandavani! Staci jenom trochu destiva vyjizdka a grip se za jizdy zacne protacet. Idealni je okena, nebo podobnej pripravek na bazi alkoholu.

        0 0
      • Rolei  

        Funguje to! to jsem nečekal :-)

        0 0
    • Palo TT  

      Mne sa ich podarilo pekne zrolovat uplne von.

      0 0
      • rock  

        Mně taky. A stálo mne to 3 nehty a 2 hodiny tvrdé hokny …

        0 0
    • biker.rm  

      Už jste někdo vyzkoušeli sundávat a nandávat grip pomocí WD oleje. Zní to jako pekná blbost, co? Stříknete pod grip a buď sundáte nebo nandáte. No a za 2 hodky s ním ani nehnete. Nevěřil jsem tomu, ale funguje to na 100%. 5let už to tak dělám.

      0 0
      • lubos  

        No ano, jenomze … WD likviduje gumu. Uz me to napadlo, ale nechci takovej sajrajt tak davat. Ale jestli s tim neni problem …

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Mozna tim naleptanim se pricucne :)

          0 0
        • biker.rm  

          nevím jak dlouho jezdíš gripy, ale ja je zhruba po roce měním a nestalo se, že by mi to védéčko sežralo gripy. Na těsnění a stírátka vidlice se určitě nehodí, protože je likviduje a pak se vytahuje olej, ale grip to spolehlivě přilepí a nezničí. Dřív jsem pod ně rval taky špice a šroubováky a přitom stačí stříknout pod grip a stahneš a nasadíš ho jak po másle.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.