• Mofo

    zdravím, neznáte nejake odkazy, kde by bylo popsane, jak se spravne oblikat na kolo? Neco o tom vim, ale chtel bych se o tom dozvedet vic…dik moc

    0 0
    • Jogador  

      teple…

      0 0
    • norman  

      Je to jednoduchý. Na sebe navrstvíš ve správném pořadí funkční oblečení ( Moira, Sensor, Craft atp.) v množství vrstev dle aktuální teploty. Jako poslední, vrchní vrstvu, vezmeš co nejkvalitnější = nejdražší svršky s membránou. Na nohy tretry, přes ně neoprenové návleky do jejichž podrážky nezapomenež vyříznout díry pro espédéčka.Na hlavu natáhneš kuklu MOira a přes to helmu, na ruce kvalitní zateplený rukavice, ideální jsou taky membránový. Teď, když máš na sobě hadry bratru za 15 tisíc, můžeš vyrazit.Je´d co nejopatrněji, pokud si usteleš a hadry zničíš, pojiš?ovna škodu nehradí.

      0 0
      • mastihuba  

        a co když se to pořadí poplete? (Sensor,Craft, Moira) Bude to mít vliv na funkci?

        0 0
        • grafik  

          myslim, ze rostlinari muzou bejt v klidu …

          0 0
          • mastihuba  

            jsem si onehdá vzal jedny teplý a jedny tenký ponožky. Výsledek byl takovej že mě pravá noha skoro zmrzla a levá se uvařila.

            0 0
            • grafik  

              a ktera noha omrzla ‚ta s tema teplejma‘ nebo ‚ta s tema tenkejma‘ ?

              0 0
              • mastihuba  

                kupodivu ta s těma teplejma, ale esli to nebude tím, že sem je nemohl narvat do boty

                0 0
                • grafik  

                  zmen obuti a porid si brusle, tam narves nohu i s deseti ‚teplejma‘

                  0 0
      • vlk  

        jako vrchní vrstva se mi nejvíce osvědčily podzimní větrovky, pod to něco na zateplení nějaká moira rolák apod a pod to funkční kvalitní dres s dlouhými rukávy či návleky-kdo nemá tak nějaká moira.Na nohy čapáky s membránou s vložkou nebo bez vložky+ letní krátké s vložkou.Mem­bránové rukavice.Avšak ještě raději jedny náhradní-jako náhradní používám na běžky -swix.A do bot moira letní ponožka a na to ještě jedna teplejší do mrazů neoprén návleky okolo nuly klasické návleky. k tomu membránová čepka pod přilbu.Vyjde to na slušný peníze.Ale tu membránovou drahou bundu si mohu odpustit, na neprofuk mi stačí ta podzimní.

        Jinak už se to tu hodněkrát řešilo,Člověk má být oblečen tak že když vyjíždí je mu chladno.Nesmí při jízdě cítit pot a přitom nesmí mrznout.

        0 0
        • Honzis  

          To mě nejvíc mrznou ruce, to je hrůza, windstopperové rukavice absolutně nepomáhají, jinak na tělo 3, max 4 vrstvy a v poho!

          0 0
          • vlk  

            já jsem v sobotu taky vyjel a moje rava byly ok do té doby než jsem je při zastávce sundal a ony navlhly,Pak v nich byla zima.jaké konkrétně máš rukavice.

            0 0
            • Honzis  

              Axon ty nejlepší za 9kil. Ale asi je budu reklamovat, páč je mám od vánoc a už začínají být děravé!

              0 0
    • Yann  

      http://www.moira.cz/wearing.asp Koukni tam, je to spis pro inspiraci…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.