• Mike 21

    http://www.svetoutdooru.cz/…y/clanek.asp?… Znáte někdo?Neví někdo zda se to u nás dá sehnat a kolik to koštuje?

    0 0
    • hanz  

      no teda netuším kde a za kolik, ale mam takovej pocit že podobný pokusy už tady byly a prdlajs, prdlajs zlatá rybko akvárium nebude. jestli hledáš mechaniku tak jdi do avidu a bude 100% že bude brzdit a že vydrží, tot muj názor.

      0 0
    • McBlacky  

      vypadá to strašně, ten článek je o ničem. jak to asi zajistí mechanicky posun obou destiček když je lanko chyceno jen k jedné páce?

      0 0
      • Pekáček  

        Třeba má pohyblivá destička na sobě magnet a přitahuje při přiblížení tu druhou k sobě :o)))

        0 0
      • Jogador  

        Ten článek je plný potřebných informací:) Podlě mě to je blbost, že chodí obě, a pokud jo, tak to bude hrozně fórový a moc dlouho to nevydrží..

        0 0
    • Kreten  

      no v kotuckach sa moc nevyznam, tie co mam na kike som este rozobrane nemal. nefunguje to tak, ze to 1 lanko z bowdenu taha na kotucke 2 ako na cantliveroch?

      0 0
    • Azagthoth  

      lenze za cenu mechanik Avid mate slusne hydrauliky (hfx9,525…)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      O tom uz jsem cetl ve Velu a tam jsem se tomu divil teda vic. Panove asi zapomeli na mechaniky od RST a ty ač obdareny stejnym systemem brzdnym vykonem rozhodne neoplyvaly :))

      0 0
      • Mike 21  

        Asi jsem někde zaspal – Velo si kupuju už tři roky a nic? Nevzpomeneš si v kterém číslo o tom byla řeč?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bohuzel. Ale mam dojem, ze tak 3–4 cisla zpatky. Byla to jen zminka na nejakych prvnich strankach.

          0 0
        • goofy  

          zrovna tohle velo mam koupene (byl tam prehled vidlic) a je to 10/2004. je to na str. 11, ale ty kotouce nejsou winzip, ale IRD.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Aha. Tak pak je to tedy opravdu ojedinela zalezitost tenhle system :)) Moc bych jim pral, aby to brzdilo. Jenze asi zustane jen u toho. Spis by me zajimalo jak je reseny ten prevod pohybu na druhy pistek. U RST to bylo jasny a jednoduchy.

            0 0
            • Freestyle MTBer  

              Co jsem tak prelouskal na jejich strankach tak je ten prevodovy mechanismus uvnitr trmenu tak to by me taky hodne zajimalo jak to funguje.Taky tam v profilu psali ze firma funguje od roku 2001 a o par radku niz ze maji dlouholete zkusenosti se spracovanim hliniku s cnc a tak :-) No myslim ze jeste nakou chvili preziju ten pocit ze muj avid ma zcela zastaraly system s ohybajicim se kotoucem :-)

              0 0
          • Mike 21  

            Jo díky hledal jsem dál a našel tohle:http://store.interlocracing.com/dubamef.html

            0 0
    • TinkTink  

      Sice pozde, ale prece :)

      Znam, sehnat to pude za chvili u me – cena pod 1500,– :)…mam to tedka testovat, tak jsem zvedavej :)

      0 0
      • Jogador  

        Hm, Suntour, Winzip, co bude dál, author?:)

        0 0
        • TinkTink  

          Nahodou – nejlepsi jsi zapomnel – Crazy Horse. Dalsi? Co takhle Vinetu? :)

          0 0
      • Mike 21  

        To je fajn, tak potom hoď do placu objektivní hodnocení.DÍKY­.Chtěl bych jít letos do kotoučů, ale protože nechci měnit celé řazení (integrované), tak bych šel zatím do mechaniky.

        0 0
    • TinkTink  

      Zajimalo by tu nekoho, jak to brzdi? :)…

      0 0
      • Rolei  

        Tak se nenech prosit a napiš co si zjistil!? :-)

        0 0
        • K2  

          Asi se Tink mezi tím než stihl napsat recenzi díky brzdám rozsekal a budeme si muset počkat až se dá dohromady:)

          0 0
          • TinkTink  

            To zas ne…ja jsem nesmrtelny a nezranitelny :o)

            Takze…zkusim to velmi shrnout, prece jenom sem nechci davat roman a myslim ze poznatky budou lepsi nez blaboly okolo. :)

            • system je velmi zajimavy – nevim nic o zivotnosti, ale chodi to velmi pekne
            • serizeni je docela v pohode, ale neni to jako normalni…musi se pocitat s tim, ze kazda strana chodi jinak rychle :)) – ale to neni problem – pomoci imbusu se da kazda deska prisunovat ke kotouci
            • chod…chodi pomerne lehce – chod se mi zda lepsi nez na 515 nebo 475…
            • brzdna sila – brzdi vic nez 515 ci 475…da se s tim postavit na predni, ale Avid to proste neni…jak vykonem, tak ale i cenove…
            • vysledek: za ani ne tisicovku za trmen (plus 2 az 3 stovky za kotouc) je to dobry kousek brzdy – lepsi nez mechanicky Shimana, ktery jsem kdy zkousel, ale na Avida to nema. V porovnani s MX2 vod Hayesu je to skoro nastejno…

            Takze co poradit – na zacatky dobry…na sjezd to neni

            0 0
          • TinkTink  

            Zas az tak strucny jsem byt nemel – jedna vyhoda – ta brzda ma stejny desky jako 525.

            0 0
      • Mike 21  

        Tak už nenapínej:)

        0 0
    • pajasimi  

      na www.tandem-bike.cz je maj v akci za 800 i s kotoučem

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.