• -jon-

    Zdravim,

    mate tady nekdo Rebu? Jakou verzi? Jak jste spokojeni?

    0 0
    • MARIN  

      nemam a ani mit nebudu kdyz jsem videl ten derovanej plast uvnitr hned me to od ni odradilo

      0 0
    • cabbage  

      zeptej se tak za mesic, to budu vedet vic

      0 0
    • miťo  

      No, nemam. Smula. Jindy.

      0 0
    • jpl  

      Planuji Rebu, asi zakl model SL bez U-Turn. Zatim jsem ji nejel, ale mel jsem ji v ruce v krame. Na to, jak robustne vypada, je docela lehka. Chodi pekne a je dost nastavitelna. Uz se tesim, az ji namontuju, cca za mesic. Doporucuji precit hodnoceni na www.mtbr.com, par jich tam je a vsichni chvalej.

      0 0
    • JMT  

      taky o ni premejslim, nevite nekdo kde se da koupit ? videl sem akorat jednu na trinnity a jinak nic…

      0 0
    • tutite  

      Vypadá pěkně, ale to všecky rock shoxy a vždycky. Ale fox nebo pace to nikdy nebude. Už ta cena a country of origin něco naznačují. Prostě velkosériová produkce. Kdo nesouhlasí, hoďte po mě kamenem. Myslím si, že na 4-crossu se reba nikdy neobjeví, jako třeba fox. RS jsem měl naposledy v r. 1994. Ale do 2–3 let bude dolar za 15 a pak budou foxy za stejné prachy jako teď RS. Zdar.

      0 0
      • blue  

        s tim 4X te rad vyvedu z omylu, zitra vezmu do prace unorovy MBA a naskenuju ti jeden, pro tebe asi moc prekvapivej, obrazek

        0 0
        • tutite  

          to blue, pošli, jsem zvědav. Zdar.

          0 0
            • enjoy  

              chudaci:-/,ty sponzori s nima pekne vymetaj.

              0 0
              • McBlacky  

                a pak se dozvíš na bazaru: prodám RS reba, minimálně nezávodně jetá, sevisovaná pravidelně, jako nová… :)

                0 0
                • enjoy  

                  no ne,tak ja kdybych uplne nahodou zvladal 4X tak bych ji taky treba vozil,proc ne,kdyz se da vyhravat na blacku,tak tohle nebude tak strasny. ja jenom ze tu tkaovy fudovany lidi proti nemu brojili:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ta reba vypadá masivně, až bude hezky tak si od cabbage na chvili pujčím kolo a testnu to, zatím jsem jen zkoušel chod a líbí se mi, tuhost, teda tak ja se dá poznat když držíš přední kolo a opřeš se o řidítka taky dobrá. Podle mě není důvod tomu nevěřit, kromě toho pochybuju že tomu na závoďáku na 4× daj větší kouř než dostane při každodením používání celou sezonu + mtb a xc závody, kde je sice použiží mírnější (ikdyž jak u koho), ale zase mnohem víc km.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ted me oprav jestli se pletu, ale na chvilku to vypadalo, jako ze pripoustis, ze neco nezvladas :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ajaj téma příspevku je RS Reba… to jen tak kdyby někdo zapoměl

                      0 0
                    • enjoy  

                      padlisto uprimne me seres.kolikrat ja uz jsem napsal ze neco neumim,ze skakat neumim,ze bixka je pro me hezky misto,ale jenom na koukani… kolikrat.staci nebyt slepy.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Promin. Dobre krivdil jsem ti. Kdyz ono se to v tech chvalozpevech ztraci. Takze jestli se ptas kolikrat… neumim ti odpovedet.

                        0 0
                        • enjoy  

                          nemam tolik sil abych za kazdou vetou napsal ze mi to vlastne vubec nejde.aby si to nahodou nekdo nevysvetlil jinak.ale chapu ze z psaneho projevu to neni vubec jednoduchy poznat.ovsem soudit je vice nez jednoduchy.tak a udelm blackymu radost,protoze vic k tomu rict uz vane nechci.nikde:-)

                          0 0
      • Pá-dlista1  

        Na 4X je Pike. Od Skareba to taky nikdo neceka, stejne jako od nejaky Pace s tenouckejma nozickama :) Fox ma navrch, ze i jeho nejhorsi (nejvic XC:) vidlice jsou furt dost dobry.

        0 0
      • vlk  

        no zrovna rebu jsem viděl.Ale osobně bych na to raději použil pike.Na Xc a marathony ale bude supr.

        0 0
        • ojoj  

          osobně rockshox uz nikdy..... ale to jen tak

          0 0
          • blue  

            nikdy nerikej nikdy ;-) ale to taky jen tak :-)

            0 0
            • ojoj  

              tohle je asi jedina vec co vim urcite :-)) marzocchi nebo fox po zkusenostech nevidim jinou alternativu

              0 0
              • vlk  

                toto většinou říkají lidé co zkusili judy či pilot.Nebo také ti co si koupili sid a kotoučovku.

                0 0
                • TinkTink  

                  Hele…ja me DUKA SL 02…treba…mel jsem taky Psylo…

                  A neplanuju se k RS vratit…po tom co jsem zazil uz fakt nechci…jediny ze vsech RS, ktery jsem kdy mel, bych se klidne vratil k jediny…o os­tatnich bych uz musel premyslet…a byl to DUKE…nebyl spatnej…ale nebyl ani nejlepsi.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    no jasně ale třeba judy není na dh, to pak jsou negativní zkušenosti z takovýho použití, teda když máš velký štěstí :)

                    0 0
    • speedy gonzales  

      nechci vam kazit pozitivni naboj diskuze, ale na mtbr maji rideri reby docela problemy…

      0 0
      • Seveřan  

        Dej přesnější odkaz, rád si to přečtu, protože jsem taky do ní chtěl jít.

        0 0
        • McBlacky  

          v celku to shrnu tak, že některý měly z výroby špatný těsnění nezi pozitivkou a negativkou a přepouštěl se tlak do negativky, takže vidle se zasunula=zdvih 0. Servis a výměna vždy v pohodě

          0 0
    • Lister  

      Teoreticky se mi líbí, ale prakticky na ni nemám :-) To jsem ti pomohl co. Ale kdyby mi ji chtěl někdo dát tak bych se nezlobil. Prodal bych ji a koupil nové kolo ( no asi by mi někdo musel dát dvě).

      0 0
    • Vojtíšek  

      Mám Rebu Team SL a jsem s ní maximálně spokojenej

      0 0
      • Vojtíšek  

        Kromě té Reby jezdím ještě s Magurou Ronin, SIDem SL 2002 a Magurou 2Stroke, aby bylo jasné, co porovnávám.

        0 0
        • Flame  

          Mate Rebz s navarkama na vecka? Nebo jen na kotouce?

          0 0
          • Vojtíšek  

            Ani nevím, jestli se vůbec s čepama na V-čka dělá. Já teda jen na kotouče.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Navarkama na co? To je vidlice na horsky kola :)))

            To zavanelo snobismem, ale ja proste musel. Nic proti recesistum s Veckama :)

            0 0
            • Pavlos  

              tys tu taky pred nejakou dobou jeste lital po placku s veckama;)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jasne :) To byl vtip. Ale jde o to ze „pred nejakou dobou“ lidi chodili v drevakach, jezdili v klipsnach s neindexovanym razenim a pevnou vidlici. Ja jsem taky recesista co se nesmyslne drzi pevneho ramu ackoliv na vetsinu MTB disciplin mu uz odzvonilo.

                0 0
                • MartinXC  

                  Ale z hlediska statistik jsi správně v hlavním proudu 90% (?) ostatních uživatelů HT rámů. Vítej do rodiny :-)

                  0 0
                • Pavlos  

                  Sak taky proto tam je ten smajl

                  …nekteri lezli po ctyrech:D

                  0 0
      • jpl  

        Napis o ni neco do recenzi, at se poucime. Zajima mne funkce FloodGate.

        0 0
    • LUCCA  

      Ahoj. Neda mi, aby som sa neozval na temu RS. Od tejto firmy si uz nikdy nekupim ziaden produkt a ani ju nebudem odporucat ako vhodneho kandidata na kupu. Bohuzial, ale s takou aroganciou a nechutou riesit vyrobnu vadu na najdrahsom modele (RS WC 04) som este nezazil. Za 4 mesiace neboli schopny vybavit reklamaciu, len co vidlica putovala medzi SK, CZ a NL a tak dookola. A preto odporucam (co je vlastne skryta strategia firmy): rovno si kupte 2ks vidlic, aby ste pri problemoch mohli mat nahradne diely.....

      0 0
      • vlk  

        tak proč sis po 30 dnech neřek o vrácení peněz a nekoupil nějakou jinou?

        0 0
        • LUCCA  

          Pretoze som stale veril, ze sa to vyriesi, hlavne, ked mi po 2 mesiacoch oznamili, ze vsetko je dohodnute a v NL mi to budu opravovat (uz vtedy som si mohol uvedomit, ze takato vidlica sa neopravuje, ale vymiena za novu…). Nooo, kazdopadne, poucil som sa.

          0 0
          • McBlacky  

            sorry ale regulérní lhůta je 30 dní… kromě toho vyřízení reklamace je na prodejci nebo dovozci a pokud tito nechtějí vybavit problém ke spokojenosti zákazníka, výrobce za to nenese vinu… ale třeba to bylo úplně jinak :)

            0 0
            • LUCCA  

              Sorry, ale dovozca zastupuje vyrobcu a teda ak zlyha dovozca, tak zlyhava aj vyrobca, kedze vyrobca si urcuje, kto bude robit autorizovaneho dovozcu a nie naopak :) Takze ak ma nejaky problem dovozca so zakaznikom, akoby ho mal aj vyrobca. A pokial to nevie vyriesit dovozca k plnej spokojnosti zakaznika, tak nech ho vyrobca vymeni.....

              0 0
              • vlk  

                má to na triku ten kdo mu to prodal.ten musí po 30 dnech vrátit prachy.A jak už to má prodejce s dovozcem či s výrobcem je jen jeho vlastní záležitost a to nás už zajímat nemusí.

                0 0
              • McBlacky  

                nechci ti kazit iluze, ale výrobce má dost malou šanci to změnit, protože on na dovozce nedohlíží a taky si nevybírá, ale rozhodnese se z nabídek firem které mají o dovoz zájem. To že by výrobce vyměnil autorizovaného dovozce na základě jedné stížnosti zákazníka je už uplné sci-fi :)

                0 0
                • LUCCA  

                  Nemas celkom pravdu, vyrobca si plne urcuje, kto bude predavat jeho vyrobky a mas pravdu, vybera si z ponuky dovozcov alebo predajcov. Ano, na staznost jedneho uzivatela zrejme nebude reagovat, ale v mojom okoli viem o viacerych problemoch s RS, takze, ak sa to spocita v celom svete…

                  0 0
        • enjoy  

          oni reknou ne.. a jakej si byl..:-)

          0 0
          • vlk  

            oni moc dobře vědí, že se jim nevyplatí říc ne.Oni moc dobře zákony znají.Už jsem to několikrát použil a vždy bez jakýchkoliv problémů.Pokud by nějaké byli stačí pohrozit obchodní inspekcí.

            0 0
            • enjoy  

              dost odvazny(rekl bych spis naivni) nazor.rekl bych ze jsi jim hrozil spis necim jinym.potom co si chtel udelat me:-)))

              0 0
              • vlk  

                Ještě jsem jim ani hrozit nemusel.Prostě jesm jim řekl, že chci vrátit peníze a oni mi je vrátili.Až teda na jednu reklamaci, tam mi po tomto výroku dali nový kousek a řekli ,že teda reklamaci vyřizujou výměnou-avšak týkalo se to vždy PC součástek apod.

                Jinak jsem docela bezkonfliktní člověk.Nemusíš se mě bát :o))

                0 0
              • aku  

                Vis jak se to rika. Vlk ktery steka nekouse :)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.