• tulda

    Nevíte v jakym bikeshopu v Praze se daj sehnat neoprenový prachovky na vidlici? A vyrábí je vůbec někdo jinej než SpeedStuff ?(dávat 250kč za jednu prachovku se mi fakt nechce) dik

    0 0
    • Mamutt  

      Něco dělal Setlaz. Na vidli tomoc nedoporučuji, chytá se pod ně bordel a škrábe nohy. Jen jako ochrana proti odletujícímu kamení, to pak trochu jo.. něco mají v nabídce na http://www.bikezone.cz

      0 0
    • Meesha  

      Snad i Woodman.

      0 0
    • majo  

      Skús použi? obyčajný neoprénový návlek na pod re?az, samozrejme nový (napr. Author za pár korun), a rozstrihnú? ho podľa potreby. Ja som takto zabalil vnútorné nohy na Skarebe, a funguje to, prach ani blato sa na nohy nedostane, stieracie tesnenie je skoro čisté. Po švihu to vyprášim, alebo vyperiem.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Mozna ticinky skareba to obejme, ale co kdyz to chce na vidlici? Pak by musel pouzit minimalne od Shamana tu verzi na sjezdaky.

        0 0
        • Homer  

          nebo takovej lizard skin xxl – ten by musel stacit i na tycinky z 36

          0 0
        • ihik  

          Ty si snad nikdy nedáš pokoj. XC Chrt je taky cyklista, i když je takovej divnej :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nj :) Ale ta-tulda neudal na jakou to je vidlici, tak nastinuji mozne eventuality.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.