• RS

    rád bych protáhl o výkendu tělo ny běžkách, na vysočině v Novém Městě na Moravě není sníh, jsem z Brna tak přemýšlím kam vyrazit na jednodenní výlet, nemá někdo typ, jak se běžkaří v Jeseníkách?

    0 0
    • JMT  

      ja bych jel asi nekam na hory :-)

      0 0
    • Lance  

      v jesenikach se bezkari skvele, psali o tom v novinach, ze jsou tam ted supr podminky pro bezky

      0 0
    • Lister  

      V Jeseníkách se běžkaří dobře. Záleží jak pojedeš. Pokud pojedeš vlakem tak na Ramzovou a tam vyskočíš z vlaku přímo na lyže a jedeš ( brácha tam učí lyžování tak se ho večer zaptám a ještě upřesním). Pokud autem tak na Červenohorské sedlo a z tama třeba na Praděd, nebo do Karlovy studánky a z tama na Praděd.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        .., tak bracha rikal, ze se mas odrazet ze schudku levou a dopadat na pravou. Prej si mas dat pozor na teziste, nekrizit spicky a hlavne si neprejet hulky. Bezkam zdar. :)

        0 0
    • BiSon  

      v Ne jsme byli v Jesenikach, trasa Ramzova-Paprsek. Pohoda, snehu bylo dost, ale treba v Petrikove na silnici hodne ujezdeny (nedalo se na tom poradne brzdit…) Dokonce i sjezdovky byly docela prazdny (v Petrikove, v Ramzove to bylo horsi)

      0 0
    • zirecek  

      Beskydy v poho, byl jsem ted v sobotu… .

      0 0
    • pavitas  

      kdyz uz jsme u toho, nemate nekdo tip na dobre ubytovani v lokalite ramzova – petrikov – ostruzna? nejaka chaticka nebo penzionek, pro dva lidi a kocku… :) rad bych tam v pulce unora vyrazil na sjezdovky. diky pavel

      0 0
      • Vrci  

        Nechci tě zrazovat, ale ubytování na únor se rezervuje nejpozdějc v listopadu, teď možná nějaký storno. http://www.ceskehory.cz

        0 0
      • Lister  

        Myslel si únor 2006, že jo jinak si asi ooooobrovský optimista :-)

        Možná něco najdeš, ale s tím Petříkovem moc nepočítej, spíš něco dál od sjezdovek.

        0 0
      • Gatier  
        • jabka :)
        0 0
      • Gatier  

        +jabka :)

        0 0
      • pavitas  

        tak v zarizeni „chata jiriho na seraku“ meli posledni volny triluzak. doufam ze to nebude dum hruzy :) znate to tam nekdo? dik

        0 0
        • Bobo  

          Byl jsem tam naposledy na podzim a pomalu se z toho stává čím dál tím snobáčtější brloh. Teda, nic proti, ale víc se mi to tam líbilo dřív, když to byla opravdová horská chata pro drsné muže (a samozřejmě ženy) a ne skorohotel pro německé důchodce, co se nechají vyvézt lanovkou až na místo. Chceš fotky?

          0 0
          • miki  

            měl jsem pocit ža zdejší bike -forum je o kolech lyžaři mají asi taky nějaký stránky kde poraděj.

            0 0
          • pavitas  

            na snobarnu teda zvedavej nejsem, tak doufam ze trochu prehanis:) a fotky jasne, dik, rad se na ne podivam. muzes klidne rovnou na mail, mam na seznamu 250 mb schranku.

            0 0
            • Bobo  

              Máš to tam. Tak zatím to na Šeráku není tak hrozný, jasně že trochu kecám. A? Ti vyjde počasí. Já to zejtra půjdu zkusit s bruslema na hřeben Orl.hor, tak uvidíme, jestli je na horách fakt tolik sněhu, co slibujou v předpovědi.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.