• Flier

    Máte s nima někdo zkušenost ? Za docela přijatelné peníze a s dobrou váhou jsou lákavé.

    0 0
    •  

      ja-zkusenosti skvele-nejlepsi predni plast co sem mel…ale uz je nemaji v nabidce pro tento rok

      0 0
    • MartinXC  

      Kde je mají ? – svého času měly slušné recenze. Koupil bych taky…

      0 0
      • Flier  

        Viděl jsem jeden zapomenutý pár v krámě v Budějovicích, ale asi tam dlouho nebude ;)

        0 0
        • MartinXC  

          Áha – trochu z ruky z Brna :-(

          0 0
          • Jane  

            Viděla jsem jeden u Šírera na Vídeňské (za Carrefourem). Jinak se domnívám, že tady tyto pláště zřejmě nahradil Schwalbe Black Jack. A právě Black Jacky už mám zakoupené doma. Teď jen čekám než mi dojde pořádná nožní pumpa od Park Toolu, kterou jsem objednala přes akcebike a jak to tak vidím, tak hned to asi nebude.

            0 0
            • MartinXC  

              Díky za tip (už podruhé :-), mrknu se tam. Napiš v létě na ty BlackJacky recenzi.

              0 0
              • Jane  

                Jen nevím, zda ho mají v kevlarové verzi. Měli ho tam pověšenej a kevlarový Black Jacky jsem zakoupila složené v krabici. A pokud jezdíš lehkýho Kleina, tak by bylo asi škoda kupovat nekevlarový pláš?.

                0 0
                • MartinXC  

                  Kouknul jsem se na dezén Sharka i BlackJacka – nějak mě nepřipadly moc podobný. Ten Shark bude lepší držák v záběru i na brzdě. Spíš bych jeho nástupce viděl v RacingRalfovi.

                  0 0
                  •  

                    tohle je svata pravda…musis se moc snazit abys v zatacce black sharka utrhl (pak to ale taky celkem boli)…proste drzi a vede smer genialne

                    0 0
                    • Flier  

                      Jaký jsi měl rozměr ? V tom krámě to je 1,9 Light, ale za 900,–/ks :(

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        V bikeranchi se tvarej, ze maji asi vsechny. Tenhle za 795,– Jo a o kterych se bavite? Asi o prednim, ze? A o tom co ma ty prostredni spalky slity do takovy sipky nebo ten co je ma rozdeleny?

                        0 0
                        • scret  

                          Ten co to ma slity do sipky je Black Shark SX tusim. Ale nejspis bude lepci ten klasickej.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Sem si to myslel.

                            0 0
                          • kungpao  

                            Mal som BlackShark SX, pár, lacno som získal od kamaráta ktorý ich neviem prečo nechcel. Výborná váha, vizuálne relatívne odolné. To som si však len myslel. Nie sú moc vysoké, tak som ich nafúkal menej nech sú pohodlné. Hneď na prvom švihu defekt. Hovorím si som blbec, musím fúka? viac. Tak so fúkal viac. Vydžal 50 km, hovoril som si, ty vole, je ľahký, relatívne dobre drží, to je bomba, najlepší pláš?. Keď som sa dostal do rezbitého terénu, a mal behom 3 hodín 3 defekty, povedal som si dos?. Vozil som ich ešte pol roka a predal som ich, nebavilo ma zakaždým na ostrých kameňoch meni?. Vrátil som sa k Hutch. pytónom a som spokojný…

                            0 0
                            • lubos  

                              Kolko si fukal ?

                              0 0
                            • jfk  

                              mam black shark sx light 2.1 na předním kole, nalítáno přes 1000km a bez defektu při celkem hrubém zacházení často v rozbitém terénu. nejlepší pláš?, který jsem vepředu jezdil z hlediska jízdních vlastností v různých podmínkách, valiového odporu i odolnosti proti defektu. a navíc se mi líbí:-)

                              0 0
                        • MartinXC  

                          Myslel jsem teda oba dva, ale dopredu Sharka se samostatnymi segmenty.

                          0 0
                      •  

                        ja mam 2.1…a 1.9 rozmer od schwalby musi byt neco jako normalni 1.7-strasne uzke..to bych teda nebral uz ta 2.1 je docela uzka-snesl bych sirsi

                        0 0
            • MARIN  

              K ty pumpe taky jsem ji mel od nich objednanou a jelikoz se dloooouho nic nedelo a po neeekolikatem pokusu mi konecne vzali mobil dovedel jsem se ze je jeste nemaji. Jestli ji jeste nemas dovolil bych si doporucit nozni pumpu Beto(asi 500,–) s duralovym telem a manometrem. Maji ji treba na koloshop ne bo cyklosvec.

              0 0
              • Jane  

                Tak pumpu už mám doma. V pátek jsem si ji byla vyzvednout na poště. Do objednávky jsem dala osobní předání v Brně – nakonec došla poštou a poštovný jsem neplatila – takže dobrý.

                0 0
          • caker  

            mrkni k šírerovy na vídeňce kupoval sem tam minulej rok jednoho Sharka na předek a teď nedávno sem ještě přikoupil jeden do zadu takže je tam ještě za 750kč třeba mají.no jinak sou to fakt suprový pláště.

            0 0
          • Zdyn  

            No urcite je muzou sehnat v Bikezone.Ne­vim,jestli je maj na krame i ted,ale muzou je sehnat.Urcite teda v drátové verzi.

            0 0
            • MaPa  

              Bikezone trvalo přes dva měsíce než mi dodali 2,1čky. Tím nechci říct že tyhle, ačkoli je na webu nenabízej neseženou. A ty 2,1 jsou i teď v akci (?) o 90 chechtáků dražší než byly na podzim… To? Bikezone :-(

              0 0
              • MaPa  

                Sry, změna pojmů a dojmů, íšu o RR :-( Tak sry.

                0 0
                • Zdyn  

                  Jo s RR je potiz.Vzdy prijde sem tam jen varka,ale ted zrovna je maji.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Co je pravdy na tom že už se nedělaj? Koukám na Schwalbe na webu a vypadá to že je chtěj opravdu nahradit ralphem… ale na webu bikeranche dosud ve všech verzích… jestli tam nemám rychle běžet si koupit jeden zadní, brzo mi dojde.

      0 0
      • speedy gonzales  

        mam doma aktualni katalog-nejsou na webu nejsou myslim ze je to jasne.osobne taky uvazuju ze bych koupil do zasoby.nedam na ni dopustit..

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak mi z bikeranche napsali že se fak nedělaj, tak esli chci, měl bych se zásobit. :o)) Sou to sice obchodníci, ale asi maj pravdu a asi nejsem jedinej kdo má podobný myšlenky… :o))

          0 0
          • Smazaný účet  

            hmm tak už jen double defense nebo v 1,9" tak teď koukám na jimmyho, taky dobrý reference… změna je život. :o(

            0 0
    • fousac  

      uz je zase delaj..

      http://www.schwalbe.com/index.pl?…

      0 0
      • speedy gonzales  

        delaji a nedelaji.

        ted me napada ze jsme se kazdy bavili o trochu jine gume. nekdo chvalil klasicky drapak (treba ja) a par lidi tu mluvilo o tech semislicich cos hodil odkaz. ty drapaky se uz nevyrabeji a je to moc skoda

        0 0
        • Thidney  

          tak tak, tesknim po nich :-( jaro bude zřejmě ve znamení RR

          0 0
    • bru-baker1  

      to Flier – rychlá, trvanlivá guma, jeden kousek jsem jezdil 3 roky, než mi zpuchřela, vzorek však byl pořád slušný.

      0 0
      • Alibaba  

        … já Sharky ještě mám, Light verzi v kevlaru 2,1 (kupoval jsem je někdy v 2000 ? a pravda intenzivně jezdil jen dvě sezony). Ze začátku mne děsily „plaváním“ v zatáčkách, ale když jsem přivykl bylo to ok. Přední mi nadělal po nějakém čase krátké podélné trhlinky. Jinak vzorek vpohodě a bez defektu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.