• RS

    Bikeři, nevíte někdo jaká je baterie v dálkovém ovladači na Nissana Almeru. Je to Model 7727, čtveratej červené a modré tlačítko NATS S kolama to teda moc nesouvisí …

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To uz se neridi uvnitr tim velkym kolem?

      0 0
      • RS  

        Tak to teda upřesním, auto se řídí tím velkým kolem před řidičem ale odemyká se takovým malým čveratým ovladačem s baterkou vevnitř, a já nevím jakou.

        0 0
      • enjoy  

        misto toho abyses priznal ze zavidis protoze na almeru nemas,tak jenom rejes:-)). peace:-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Proto se ptam kam ten pokrok uz dospel. Btw. bych ani Almaru nechtel. Dle meho vkusu je uz jen malo osklivejsich aut :)

          0 0
          • enjoy  

            tvuj nazor:-).me se ani nelibi,ani neurazi.asi bych se za ni nestydel:-).ale njn,kazdej nema skodku,to je pak jiny svezenicko:-)

            0 0
    • Vojtíšek  

      Použij vyhledávání, tam to určitě najdeš :-)

      0 0
      • MF  

        Myslis ze sa to tu ako uz riesilo. Tiez si myslim, ze to tu uz na beton bolo :))

        0 0
    • rasto  

      myslim, ze jsi se seknul. toto je bike-forum, pro cyklisty, bikery a jim podobne uchyly. moto-forum by mel byt sousedsky server ;-)

      0 0
      • RS  

        Tak mi v nissanu doporučili to rozdělat a mrknout dovnitř na typ baterky, trochu jsem měl obavy že po výměně baterky budu muset ovladač znova programovat Masterem ale prý není třeba.

        0 0
        • slayer  

          To je velmi cenná informace. Až mi příště dojdou baterky v blikačce, tak už se to taky nebudu bát rozdělat.

          0 0
          • sedlis  

            A kde bydli ten pan Master. Je asi hodne chytrej. Mohlo by se mi to nekdy hodit…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.