Bryle BBB, hlavne Ventilator, mate je nekdo?

12 nepřečtených
  • danno

    Prave se rozhoduju konecne prejit z dioptrickych bryli na cocky + sport. bryle, zapatral sem na netu, celkem dobre vypadaji BBB Ventilator nebo Master, proto by me zajimalo jestli snimi nekdo jezdite, vase zkusenosti, historii sem prosel, neco sem nasel, ale moc toho neni. Dik za odpovedi

    Jo a jeste neco, nevite kde je maji na krame nekde v okoli Havirova, Ostrava, Trinec?

    0 0
    • senožrout  

      Mám BBB Challenge. 3 výměnná skla. Cena snad 850. Po dlouhý době brýle se kterýma jsem fakt spokojenej.

      0 0
    • grafik  

      uvazuju o koupi nejakych R2 (www.r2.cz), zdaj se mi designove nejzdarilejsi …

      0 0
    • Lance  

      Mam Challenge a Cruiser a max spokojenost (viz. i prispevek senozrouta) ale nevim kde vzal tu silenou cenu, ja je mam snad za 580 kc. (jestli se nepreklep 850 = 580). Jinak kupoval jsem je v Opave. Zkus si tam zavolat 553 711 482. Po­dotykam neni to reklama ani nemam s obchodem nic spolecneho ale vim ze tam BBB mel celkem dost.

      0 0
      • danno  

        Opava je trohu z ruky, ale kazdopadne dik, zkusim.

        0 0
        • Lance  

          Nemas zac, zas tak daleko od Ostravy to neni a pokud mas auto tak to jde. Ja ty bryle kupoval v lete a matne vzpominam, ze mi rikal, ze co nema tak neni problem objednat. Ale vis jak to je, nerad bych aby sis pak myslel, ze jsem neco 100 pro slibil. Vis jak to je v dnesni dobe. Mej se a preju Ti at je sezenez.

          0 0
          • Lance  

            sorry takova detska chyba samo ze „sezenes“ trosku se stydim:)

            0 0
          • danno  

            Jo jasne, neni problem tam zajet, mi jde spis oto, jestli nekdo nevi o trech beckach nekde vmem okoli, ono jet do Opavy pro vec za 600kc se moc neoplati, to az pokud nesezenu unas.

            0 0
    • Barney  

      Druhým rokem BBB Challenge. Dal jsem za ně něco kolem 500,–. Naprostá spokojenost. Nikde netlačí a mě osobně vyhovují víc než předešlé typy které jsem vozil – Axon Eagle a Barracuda.

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.