• flyman

    14 dní hledám na netu vidli v cenovém rozsahu 8–11 tis. s výše uvedenými parametry a už jdu z toho do mdlob.

    Pepikona už nechci – děkuju. Na foxky min. RLC nemám. Tak co?

    Od kazy sem :-)

    Děkuju.

    0 0
    • scret  

      ahoj, z jakeho duvodu nechces epicona? bavime se o standartu?

      Bohuzel Fox nechces, resp. nemas love (ikdyz obcas nejakej novej bazar se sehnat da), pak uz ti zbejva jen nejaka Reba…

      Osobne bych sel do Epicona z TT, ale to jsi slyset asi nechtel:)

      0 0
      • Georrge  

        co nejakej x-fusion? Jak ty si vlastne stoji?

        0 0
      • flyman  

        Čau bejku. Pepikona jsem právě poslal do světa. Předělanej na olejový mazání, negativka s proměnlivým stoupáním, ale ta citlivost na drobný nerovnosti stejně moc nic. Větší zvládá OK. V kombinaci se zadní RP23 se to chovalo divně. Měl jsem půjčenou rebu i RLC foxku a to je jinej mazec.

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak to byl předělanej nejspíš blbě.

          Upravený Epicon (od Milana) je citlivostí úplně někde jinde než Foxky.

          Foxky jsou na tom v originále s citlivostí v posledních letech vůbec pěkně blbě.

          0 0
        • scret  

          Mel jsem ted v ruce za posledni mesic dva origo epicony… S upravenym Epiconem z TT se to neda srovnat!! To je vidle, ktera se smele vyrovna drahym vidlim… Katie ho ma a je maxi spokojena! Taky mela obavy jako ty a nakonec mi musela dat za pravdu:) Stejne tak jako neduvera okoli…

          Citlivost TT je na vysoky urovni…

          0 0
          • MlokCZ  

            Není to jen o citlivosti (to pro případné rejpaly), Foxka třeba nabídne rovnou HS expanzi.

            Co se týká citlivosti, tak bych to napsal daleko razantněji. Tedy ne, že je TT Epicon na vysoké úrovni, ale oproti neupraveným jiným vidlicím je na tom o třídu lépe. V originálním stavu se až na ojedinělé vyjímky konkrétních povedených kusů nechytá vůbec nic.

            V tomhle jsou asi lepší čísla, která jsou jednoznačná:

            • upravený Epicon odtrh 5kg
            • RS (řeším teď kategorii 32mm vidlic) se pohybují tak 7–13kg jakkterý kousek, nejčastěji kolem 10kg (vycházím z měření desítekkousků)
            • Foxky mívají o něco menší rozptyl co se týká různých kusůstejného modelu, ale zase tam záleží na konkrétním provedení, jak moc tozrovna omezuje komprese; takže rozmezí tím ještě větší tak 7–20kg, tyopravdu vysoká čísla ke 20kg tam to je kvůli Talasu; a naopak těch 7kg tose u Foxek moc nevidí

            I RS a Foxky na tom mohou být výborně jako Epicon, ovšem jedině také po úpravě a nesmí to být Talas (ten ani upravený se k 5kg ani nepřiblíží).

            Tady zase pár dalších změřených kousků:

            • větší množeství upravených Reb, odtrh také 5kg, tedy vyrovnají seupravenému Epiconu
            • Floaty se u Foxu po úpravě také dostávají na těch perfektních 5kg,tady je smůla jen u Talasu
            • lehce pod 5kg se pak občas dostane nějaká upravená RS pružinovka

            Jenže RS a Foxku koupenou jinde už mu Milan stejně neupraví, takže jediná možnost získat opravdu perfektní citlivost je koupit již upravenou vidlici od Milana jako celek.

            On i Epicon v originál stavu je poměrně často na to mírně lépe s citlivostí než dost Foxek. V tomto případě je to za podmínky, že není zima (kde jde při mazání vazelínou Epicon v originále do háje).

            0 0
            • Georrge  

              a on milan prodává i foxky a RS když je zvenku neupravuje? Nebo jediné co od něj člověk koupí je SR a kdyby chtěl cokoli jiného tak prostě smůla?

              0 0
              • scret  

                jen SR pokud vim…

                0 0
                • Georrge  

                  to je docela blbý… jsem uvažoval, kdyby bylo o prázdninách dost peněz, že bych koupil 34mm X-Fusion vidli, a případně si ji nechal upravit (bo nevím jak si x-fusiony stojí), ale tak asi smůla no :)

                  0 0
                  • scret  

                    tak pokud jsi Milanuv byvaly zakaznik, muzes se s nim zkusit domluvit, pokud ne, tak asi smolik…

                    Ja se mu nedivim, jak on sam pise, musi byt duvera z obou stran… a kdyz po nem kolikrat lidi chteli zaruku i na veci, kterych se ve vidli ani nedotknul, tak je to tezky…

                    0 0
              • MlokCZ  

                Bude to individuální. Určitě bych se zkusil domluvit. V tomhle případě nějaká šance je, není to tak problematický případ jako upravovat vidlici koupenou jinde.

                Přesně tohle nevím, pro stále osvědčené zákazníky je to jiné, tam není problém určitě.

                V každém případě i když by to šlo, tak pak cena za takovou upravenou vidlici nebude nic moc a předpokládám, že to bude omezené na modely které se dají koupit u dovozce do ČR (a že třeba Žitný spoustu variant vůbec nemá).

                0 0
                • Lister  

                  Jo s tím žitným máš pravdu. Sehnat u něj vidlici, která by odpovídala zadání bude aktuálně nemožné, jen na objednávku – 8 týdnů. Pokud vím, tak bílou XC vidlici s pevnou osou skladem nemá.

                  0 0
                • maajkee  

                  Šance není, já bral od milana dva upravený epicony, když jsem pak chtěl nechat upravit jednoho už novýho koupenýho a i jsem psal, že nepožaduju záruku, tak se na mě milan hezky pěkně vysral :)

                  0 0
    • jonti  

      Proč nechceš klasiku klasik – Rebu?

      Na 26 kola ji seženeš za tuto cenu v pohodě, funguje velmi dobře.

      0 0
        • Lister  

          A neviděl někdo někde bílou s taper krkem?

          Zdvih taky 120mm, může být i SID.

          0 0
          • scret  

            tvl, a ja myslel, ze delas v nemocnici a ono to podle utraceni spis vypada na soukr.praxi:))

            0 0
            • Lister  

              Neutrácím, pouze přelévám zdroje z jednoho materiálu do druhého :-)

              Našel jsme jednoho odpovídajícího SIDa do 10 tis, ale jinak je nabídka fakt bída – všude samé rychloupínáky a klasické krky – jako bychom žili v roce 2005 :-(

              0 0
              • scret  

                Neco jako „ted je prizniva svetova situace, tak lejeme z kulek pismenka..“ :)

                bohuzel, dostupnost je obcas tragicka:(

                0 0
              • black.horse  

                linkneš mi toho SIDa pls?:-)

                0 0
    • flyman  

      Zapomněl jsem na jeden důležitý údaj WHITE. Přes to vlak nejede :-)

      0 0
      • tonik666  

        Mrkni na nemeckej bazar

        nabidka vidli solidni, ja tam koupil novou foxku za 300E, bez problemu.

        Je to vyrazne vychytanejsi bazar nez nas – hodnoceni jako na ebay, sledovani prubehu obchodu, soukrome zpravy ohledne konkretni veci…fakt moc pekne udelane, nejlepsi bazar co jsem videl.

        0 0
      • tonik666  

        Tady mas foxe

        A druhyho, s cenou dohodou

        0 0
    • flyman  

      Tak jsem objednal Pepikona od Milana.

      A pak že si Pepikona už nikdy nekoupím.Mi z toho…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.