doporucte cyklokomputer - bezdrat

30 nepřečtených
  • BB

    jako darek chci koupit cyklokomputer a zakladni dva pozadavky jsou bezdrat a vysoka spolehlivost. Na funkce zadne spec. pozadavky, spise cim mene tim lepe. Takze jednoduchy, spolehlivy a bezdrat, existuje neco takoveho, dik a prosim vsechny moudre, kteri mi hodlaji doporucit vyhledavani, aby si dali pokoj.

    0 0
    • om  

      jestli jde o použití na MTB tak bezdrát nedoporučuju.Mám sigmu 800 a dvakrát jsem musel měnil vysilač.Jednou po pádu došlo k rozlomeníní a podruhé praskl kryt u baterky(nevim jestli nedostal kamenem či větví, ale po pádu to nebylo).Do třetice všeho dobrého jsem radši přešel na klasickej drá?ák a doposud bez problému.

      0 0
    • Dlhý pes  

      Já jsem zase několikrát přetrhnul nebo probrzdil drát.Teď mám půl roku Sigmu 800 – bezdrát a spokojenost.

      0 0
    • MartinXC  

      Mám sadu od CicloSportu. Bezdrát jsem sundal, protože přední blikačka ho rušila.

      0 0
      • Glum  

        Jo. Blikačka Smart ho rušila na vzdálenost cca 10 cm, musel jsem to na řidítkách kvůli tomu úplně přeházet. Zajímavý je, že blikačka Cateye mu vůbec nevadí.

        0 0
        • K2  

          Zkoušel někdo Smarty vevnitř odstínit alobalem?

          0 0
        • Paja  

          Mne se stejna kombinace rusila jen cca na vzdalenost 5cm.

          0 0
        • kovar  

          Možná proto, že CAteye blixna asi nemá měnič, Smart asi jo, nebo? je v něm bílá dioda a ta potřebuje větší napětí než dají dva alkalické články. Asi, nerozdělával jsem to

          0 0
    • jiral  

      Jezdil jsem Sigmu 800 bezdrát a taky jsem měl problémy s přenosem. Teď mám dva roky VDO C15+ a naprosto v pohodě i v kombinaci s Polarem. Ten mám jen na tepovku. Letos ma VDO nové modely. S větším displejem. Koukni na www.progresscycle.cz.

      0 0
    • Daf  

      Mam Sigmu BC1200 a je dobra.

      0 0
      • miki  

        Tak tu chci taky ,ted mám sigmu 800 a super

        0 0
      • Mamutt  

        Také tak. RDS funguje jak má, a ještě to dobře vypadá :-) Dobré zkušenosti mám také s bezdrátem od Echowell, ale ten opravdu fofrem papal baterie.

        0 0
        • Daf  

          V BC1200 mi baterie vydrzela asi 15000km ve vysilaci o neco malo vic v prijimaci. V samotnem tachometru jsem ji jeste menit nemusel.

          0 0
          • Mamutt  

            Echowell – budík OK, ale vysílač nevydržel přes 3000. „Vybíjecí“ rekord ze zimy byl asi 800 a konec.

            0 0
            • Daf  

              Netusim jestli to tim muze byt, ale pro jistotu vzdy kdyz parkuju kolo, tak koukam abych nemel magnet kola zrovna u vysilace.

              0 0
              • kmi  

                delam to taky nic jinyho me nenapadlo. zkusim to ale opacne polozim vysilac na magnet a uvidim.

                0 0
    • Wickey  

      VDO C15+ naprosta spokojenost, jedine pozor na starsi modely (na nekterejch kramech je jeste mozna doprodavaj) kterym za par tydnu popraska (zpuchri) ta gumicka co je drzi na riditkach

      0 0
    • notakale  

      No se chci taky zeptat na tu spolehlivost ohledne ruseni, jestli je ten prenos nejak kodovany? Protoze treba muj sporttestr hazi blbosti kdyz jedu pod trolejbusovyma dratama nebo kdyz jedu vedle nekoho, kdo ma taky sporttestr..

      0 0
      • mars  

        Mam bezdratovy tachak VDO MC1.0 a pouzival som ho vedla pulzmetra Sigma PC14, teraz vedla Polar S720i vratane snimaca rychlosti. Tachometer nerusi ani jeden z nich (ale Polar rusi u kamosov ich PC14 :-))

        0 0
    • grey  

      VDO C10+ kvalitní, jednoduchý a až na malé yjímky spolehlivý. 1. strašně žere – cca jedna baterie za půl sezony, při výměně se samozřejmě vše vymaže. Drát by tolik nežral, baterie prý vydrží i několik sezon 2. Z nějakého důvodu (asi vysoké napětí ale jen občas) se zblázní maximální rychlost. Jo a taky při vytahování computeru z držáku v řidítkách jsem ukroutil ten držák, a to jsem něžný. Když tak nad tím přemýšlím vlastně to jsou dost velké minusy, aspoň pro mě.

      0 0
      • Alesh  

        Mam ten samej model a musim souhlasit s tou vysokou spotrebou baterek. Maximalka mi neblazni, zato ten drzak na riditka chycenej gumickou mne dost stve – krouti se to. Ale pry delaji i drzak na klasickou plastovou objimku a prodavaj to samostatne. Chci se po tom na jare popidit. Ale jinak spokojenost

        0 0
        • Jester  

          Zkus dat pod ten drzak pryzovy pasek. Bude se to taky kroutit, ale min.

          0 0
      • Jester  

        I na bezdratovem blbne okamzita rychlost. Taky jsem si puvodne myslel, ze to dela vysoke napeti, ale blazni to i tehdy, kdyz je clovek nahony vzdalen jakekoliv civilizaci. Jedina utecha je, ze se to do dalsich poctu nepromita.

        0 0
      • jiral  

        Jak jsem psal mám VDO C15+. K té spotřebě baterií.V návodu (mám original německý) doporučujou po dojetí počítač vyjmout z držáku. Přijímač, který je v tom držáku je totiž napájenej z baterky, která je v počítači.V pří­padě, že je počítač nacvaklej v držáku baterka teče z baterky pořád malej proud do přijímače. Mě takhle baterka drží už dva roky. Sigma RDS má tři napájecí body. Vlastní počítač, přijímač a vysílač (tam je baterek několik – podle roku výroby).

        0 0
    • JackXl  

      Doporučuji PC7 od Sigmy nebo PC9 taky od Sigmy.PC7 stojí 1490Kč

      0 0
    • Standa  

      VDO C10+ občas chytne nesmyslné km.,takže třeba místo padesáti ujetých mám najednou 300.Při nastavení stejného obvodu kola jako na drátovém VDO ukazoval víc km než ve skutečnosti.Seřídil jsem ho na atl.dráze-400m.Když ho zapomenu na noc otočit v držáku-aby se vypnul tak mi jen tak počítá km.Za noc dva až pět.Do současného bezdrátového modelu od VDO bych už nešel.Kup si rovnou tepák-třeba Polar 725i máš tam cyklokomputer + tepák,výškoměr atd…

      0 0
      • Jirik123  

        myslis ze clovek co chce bezdrat computer s co nejmin funkcema, by si koupil polar za 11000?

        0 0
    • Bleda tvar  

      Ja som mal VDO C05+ a celkom spokojnost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.