Cannondale lefty - ako moze byt taka tuha??

29 nepřečtených
  • freeride

    Nazdar, uz vela krat som cital, ako je Leftyna mozno este tuhsia v krute ako obycajne dvojnohe vydlice. Neviete niekto ako to je vo vnutri urobene ze sa to nekuti po vertikalnej osi?? Nejak mi to neide to hlavy.. Dik

    0 0
    • Tomcat  

      Tužší než některé ano ,ale né všechny. Je to dvojkorunka, noha má velký průměr, kluzák je hranol, proto se to neprotočí

      0 0
    • Richie  

      Jo a taky be me zajimalo jaky to ma zdvih co to vydrzi, jak to drzi kolo…(?)

      0 0
      • cabbage  

        pevna osa,zdvihy:10,13,14; jezdi se na tom 4×(jak kdo), 1,5"hlava.

        0 0
        • Tomcat  

          „pevná osa“ atyp jak nikdy. 4× na tom jezdí čuně Grasia Jinak 1,5 od kanonu není 100% 1,5 „OnePointFive“ jde to ale urovnat jinou „hlavou“ Zajímavej je elektrickej lock-on

          0 0
    • kandik psi zub  

      mimochodem je desna skoda ze headshok se neda pouzit na vyssi zdvih nez 80mm myslim ze to je nejgenialnejsi reseni na XC vidli, uz jen ten lockout na predstavci, o tuhosti nemluve, a vaha kolem 1250g – kam se sere SID

      0 0
      • Richie  

        Jo na XC asi dobre. Ma to stryk na cannonu. Ale nejsem si jisty jestli to ma tlumeni.

        0 0
        • Pekáček  

          Třeba Duratec ti udělá na přání hlavovou trubku na tenhle systém. Tlumení má, ale jak jsem se doslechl tak nic moc i pohodlí. Je to pro chrty. Ale nevím jak leftyna, co jsem se na ní houpal tak měla tvrdej doraz jak elastomerový RST.

          0 0
          • miťo  

            Nový Lefty mají tlumení od Manitou, TPC. Mají dole to klasický regulační kolečko jako Skareb, Mars atd… Kannoňáci věděli, že jejich systém fungoval blbě, tak koupili TPC.

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Bych rek, ze na cisty XC to staci, ne?

        0 0
        • zirecek  

          Chtel jsem to rict pred Tebou, ale zase by mi rikali, ze na XC je treba 100mm, :o).

          0 0
    • robero  

      jinak pokud te zajima, co je vevnitr, neni nad to precist si manual… :-) http://www.cannondale.com/…eadshok.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.