• pavel.sezima

    Nemáte někdo náhodou zkušenosti s tímto pulsmetrem? nebo alespoň názor?? Díky

    0 0
    • tydlidek  

      nazdar, mám 101 a nejsem s ním spokojenej, doma na rotopedu je to vcelku dobrý, ale venku, tam docela často skáčou úplně jiný hodnoty, než který tam byly před sekundou a během vteřiny pokles třeba o 40 tepů, to snad není možný, teda ještě když žiju.:o)

      0 0
    • Honzin  

      Ja mam zkusenosti, mel jsem ho asi 3 mesice a byl bych s nim spokojenej, kdyby mi nezacal blbnout (viz starsi prispevky, treba http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… ). Tomu ze blbne bych ale neprikladal takovej duraz – me totiz uz blbne i Sigma PC14, tak asi to bude mym spatnym vlivem. Jinak se funkcne vicemene shoduje s Echowellem OPAL 100, na kterej je zde recenze v recenzich.

      0 0
      • Bobo  

        Na to poskakování TF pomáhá vodivej gel z lékárny. Namatláš na snímače na hrudním pásu a je po problému. Stojí to dvacku a vydrží to 2 měsíce. Na typu testeru tohle asi moc nezáleží, já jsem Sigmista a znal jsem to taky. A teď už mám pokoj.

        0 0
        • Honzin  

          v tomhle pripade ten gel nebude to pravy reseni, tady zbyva jedine reklamace – fakt jsem se s tim hodne natrapil a vyzkousel vsechno co mi pod ruku prislo a vysledek? – dva Echowelly = dve uspesny reklamace :-(

          0 0
          • tydlidek  

            gel jsem si koupil ještě dřív než sporttester.:o) Moc nepomáhá, zkusím na vlasy.:o)

            0 0
            • jimmy63  

              nevite,kde na netu maji ty echowelly??chtel bych se kouknout na ty novy modely a na echowell.cz maj jen ty stary:(

              0 0
              • Bobor  

                No, já mám asi dva měsíce Echowell Opal 300. Gel nepoužívám, jen ten snímač před švihem namočím a snímá v poho. Na těle drží, ale to je možná mým tukovým obalem do kterýho se pěkně zařízne (: Jinak jsem ho kupoval http://www.bikezone.cz

                0 0
                • Bobor  

                  ..jo, ještě trocha kritiky…mám je ve stříbrné verzi a už se sice nepatrně, ale přece odřela barva, takže žádný titanový pouzdro. Sklíčko už taky vykazuje mikroodřeniny…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.