až se mi tomu v týhle době nechce věřit!

11 nepřečtených
  • Dlouhou dobu jsem sháněl tříčtvrteční návleky na kolena, které by se nevyhrnovaly a držely za lýtka, až jsem našel jedny od fi. JEANTEX, které dodává Buenos Dias Praha.Dodání do 14 dnů v požadovaný velikosti za 800 Kč a světe div se, tak mi je poslali normálně poštou do schránky (nedoporučeně) a v tý obálce byla přiložená faktura k zaplacení.Docela jsem byl z toho vyvalenej,jak v době samejch vychcanďírů někdo někomu takhle na dálku věří, že jim tu fakturu zaplatí, a že neřekne, že v tý schránce nic nebylo.Zas mám o něco lepší pocit, že v tomhle státě není všechno prohnilý.Takže já to jdu na poštu zaplatit a rád si u nich zase někdy něco objednám.Uf, to jsem toho zas nakecal.Ahoj

    0 0
    • Lance  

      trosku sci-fi ze?

      0 0
      •  

        Bohužel (bohudík) svatá pravda!Mohu doložit!Zdar

        0 0
    • náčelník  

      Kdysi mi takovýmto způsobem posílal pružiny TERMIT.

      0 0
    • Daník  

      Tomu nevěřím, leda bys poslal jako důkaz ty návleky!! :)))

      0 0
    • enjoy  

      proste neresej no:-) anebo jsou to zacatecnici:-)

      0 0
    • mosquito  

      mozna je jejich skutecna hodnota (cena za kterou je nakupuji) mensi nez poplatek za dobirku, takze to s klidem delaji takto :))

      0 0
    • Paja  

      Stejne tak prevodniky od 2XM, postou a v balicku papir s cislem uctu.

      0 0
    • Meesha  

      Me takhle prisly fotky z Krale a to jen za 120Kc, a taky me to prekvapilo. :-)

      0 0
    • Lister  

      Mě tímdle způsobem pravidelně chodí knížky z Trifidu, takže ti to věřím. Nikdy by mě nenapadlo to neplatit, ale jediný problém vidím právě v tom, že to to může někdo šlohnout. Ale to je zas věc poštačky, když vidí, že máš nezabespečenou schránku nebo to moc kouká ven, tak tam má hodit lístek, a? si pro to přijdeš na poštu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.