• gucan

    nevite nekdo, kde najdu stranky vyrobce komponent ZOOM, popripade jejich dovozce? Teda jestli nejake stranky vubec ma, v Googlu jsem nic dobreho nevygooglil …

    0 0
    • blue  

      teda nevim, jestli to je ono, ale hned druhej odkaz v googlu…

      http://www.zoomhl.com/

      0 0
    • Jogador  

      jj, včera jsem nanich byl, ale teď si nemůžu vzpomenout, ale je nás tu víc, co nás to ví.Dokonce to tu už i jednou bylo, ale nemůžu to najít…

      0 0
    • Richie  

      Z tech vidlic se mi chce grcat!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

      0 0
      • gucan  

        nejsi ty takovy ten, co tu nedavno grcal z RST? :))

        0 0
        • speedy gonzales  

          to vis, tezky je zivot cyklistickeho odbornika… doufam ze si po sobe aspon uklidi

          0 0
        • Richie  

          Jojo. A nenavidim bikes ala makto a tak. Tam tydle vidle jsou- so fuck!!!

          0 0
          • speedy gonzales  

            no ale ony sou i na GTckach…ale to jen tak mimochodem

            a to jako des na nedelni nakup do intersparu a vidis bajka s vidli zoom a vsechno v okruhu 5m jim tam poblijes??

            0 0
            • Richie  

              Nevim co lidem v GT proslo hlavou, ale je to jejich vec…

              Dneska jsem fakt v intersparu byl, prisel jsem k tem kolum a uvazoval jsem nad tim (fakt nekecam):-)

              0 0
              • Vrci  

                Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi vybavilo: Jednim uchem tam, druhým uchem ven a přeci v hlavě něco zůstane. Co to je?

                0 0
                • Richie  

                  Nevim Nevim napadl me hrnec, ale to nedava smysl…

                  0 0
                  • wroum  

                    no a pritom to je uplne obycejnej krumpac.

                    … bude to velmi narocna operace, takze vam vubec nemuzeme slibit, ze vam ten krumpac vratime v poradku.

                    0 0
      • Pá-dlista1  

        Jak je to dlouho co vozis svoji prvni lowendovou vidlici slavnejsi znacky? :)

        0 0
        • Richie  

          Tak zaprve: Trhni si A za druhe: Chces tvrdit, ze zoom neni shit??? a za treti: Chces tvrdit, ze manitou stance jsou kvalitou nekde jako zoom?- Trhni si!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-)(-:(-:(-:(-:(-:(-:(-:(-: a za ctvrte: Ja si myslim, ze low-end jsou sr suntour XPC-75 a podobne ne rada STANCE od Manitou…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Rekneme, ze hi-end je na uplne jinem konci nabidky nez je rada Stance :) Nebo znas jeste mnoho levnejsich dvoukorunek na 170mm? Ja znam tedy vic tech drazsich nez je Stance :)

            0 0
            • cabbage  

              levnejsi ne, ale blbejsi jo: co ta od rst?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja si taky myslim o skarebu, ze je to pekne blba vidlice, ale vyvracet o ni ze je to hi-end bych si nedovolil :)

                0 0
                • cabbage  

                  co je to za uhybnej manevr, padlo? je tu nepsal o skarebovy ale o horsi 2korunce nez je kingpin.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ta rozhodne neni levnejsi. Tzn. to porad nejak neni ten lowend. Si myslim, ze stejne jako u jinych komponentu urcuje co je low a co hi jen cena. Jinak jsou si podobne jak vejce vejci. Jediny trochu rozumny setrideni udela vyrobce nasazenou cenou jednotlivych modelu a tou rozhodne Manitou zaradil Stance na dno nabidky.

                    0 0
                    • cabbage  

                      sem nepsal ze je levnejsi, ale low-end urcuje i kvalita provedeni a znacka(santus,rst).

                      0 0
                      • Richie  

                        Znacka jako santus(:-D) si myslim neurcuje umusteni v low az hi-end stupnici. Ani cena moc ne. Spise technologie a co nabizi. Tak jako u telefonu. Jednu dobu jsem v tom dost chodil.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To by pak musely byt Suntoury na vrcholu nabidky, kdyz maj treba regulaci zdvihu nebo lockout ze riditek a pritom to jsou vidlice jako odpruzene nepouzitelne :)

                          0 0
                          • Richie  

                            A system tlumeni a takove? Ja nevim jak je to u vidlic asi tam bude hrat vetsi roli cena. Fine mas pravdu (z casti):-)

                            0 0
            • Richie  

              Ale pockej tak se to nebere. Nerikam ze je to hi-end. Jako dvoukorunka 170mm je to asi nejlevnejsi z !!!kvalitnich znacek!!!.

              0 0
            • Richie  

              Je jich hodne si myslim… (RST KANGAROO A JINE HNUSY…)

              0 0
        • blue  

          huraaaaa… uz je to tady, vidlicova valka dlouho neprobehla :-)))

          0 0
    • TinkTink  

      Jo, tak ted to hledam taky a server jim nejede… :)…nevite nekdo kde to muzu najit?

      0 0
    •  

      Taky by me zajimalo jestli sou ještě nějaký stránky kde je jejich nabidka,

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.