• TinkTink

Prave resim problem. :)..takze by jste mi mohli pomoct.

Jaka barva na ram by byla uplne nejlepsi tak, aby byla vyjimecna, hodila se na kategorii ceskyho poharu v DH na HT (proste magori co si nici zdravi)…aby byla neprehlednutelna?

V zasade mi jde o to, aby ta barva byla tak divna, ze si me vsichni vsimnou :)) (ta barva se mi nemusi libit…ruzovou taky nemam rad a vozil jsem ji dost dlouho :)))))

Ruzovou uz nechci…uz ji vozi moc lidi…

Takze mam zatim v merku takovou zarive fluorescentni zelenou a takovou zarive modrou – takova vyblita…

Nak me moc vic nenapada…help :)

• Pá-dlista1  

Norco Sasquatch 04 ma tu zelenou (skoro) a 05 ve zlute budu vozit ja. Tak radsi neco jineho. Opravdu bych nerad, aby si nas fanousci pletli :)))

• Twisp  

a co neco takovyhleho : http://www.klein-bikes.cz/…or_fadem.jpg

a k tomu v brasnicce pod sedlem bys mohl vozit letni model sveraci kazajky :)

• Homer  

Shit brown color – mohla by pusobit nevtirave…

• pos3k  

co nejake puntiky?

• Bleda tvar  

a co airbrush????

• Franta  

nevim o nikom kdo by mel v ceskym poharu dh ruzovou barvu ramu… co vim tak jedinej gaspi a ten ted ma kola v „kawasaki green“…

• McBlacky  

já bych řekl že kombinace oranžová/tyrkysová nenechá nikoho na pochybách o tvém duševním zdraví. Sám plánuju na jaro taky nějakou prasárnu na rámu, tak se rád nechám inspirovat :-) budeš to stříkat doma nebo si to necháš udělat?

• Andrzej  

no, ja jsem kdysi chtel mit kolo v designu ¨fialovostrakateho skotu¨, proste takova milka…ale dalo by to moc prace, tak mne muzes predstihnout…

• pos3k  

by v tomhle pripade mohl byt i sponzor (mnam,mnam), ktery by zajistil i lepsi vysledky (vice hmoty – rychlejsi z kopce) :-)

• Manas  

Hehe, ja si chci na jaro hodit takz nejaky vzorecky na ramecek. … asi to budou nejaky nesmysly. Asi ty lebky … ale nenapada me co na olivovou zelenou dat. mozna cerny, nebo stribrny :-)

Jinak doporuceni .. najdi si neco v logotypech a nech si to vyrezat , treba :-)

• riki  

kasli na farbu, daj tam nalepsky kelly_s a vsetci si ta zapamataju :)

• Azagthoth  

keby mam dost prachov tak tam dam jednoznacne chameleonovy efekt,hadam viete co to je… :-) z kazdeho pohladu ina farba…fuckt kool

• jakub  

jedine KTM ORANGE je ta prava.. ale asi nebudes sam, tak dej jinou barvu zadni stavby, treba cernu to by se mohlo siknout a cernou vidli…

• Radek Broz  

Tink chce originalitu a KTM orange je na RBckach az az. Navic ted v takovy oranzovy delaj nejakyho Aganga.

• blue  

na tom oranzovym agangu jsem v sobotu jezdil a do KTM oranzovy to ma hodne daleko

• TinkTink  

Panove a damy (vyberte si, kam se kdo radite), diky Vam za rady..uvidim jak se to vyvrbi…zatim to vidim bud na tu nechtenou ruzovou a nebo tam necham to co tam mam ted… :)…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.