• R.1

    Pred par mesiacmi som vymenil na saltru Deore kladky za BBB s priem. lozisky. Na jednom je napisane LOWER na druhom UPPER. Tak logicky som ich takto nasadil.Ale dnes kukam, ze ten LOWER (ktory som dal dole) je hrubsi ako ten UPPER (pri pastorkoch). Na Shimane je Center Pulley ten UPPER a Narrow je ten LOWER. No, tak ako som to napisal, sa ani necudujem ze je v tom bordel. Kua ako to je sprane? Preco je UPPER uzsia ako LOWER?

    0 0
    • Daf  

      Myslim ze i kdyz je prohodis tak rozdil nepoznas :) Shimano ma horni kladku plovoci a spodni pevnou na lozisku. BBB jsou pevne obe a mozna proto je ta horni jinak tvarovana. Aspon teda v katalogu pisou ze horni kladka je specielne tvarovana pro snazsi razeni.

      0 0
    • MARIN  

      mam je asi pul roku nasazeny tak jak maji byt (UP-nahore LOW-dole) a zadny problem. Problem muze u BBB nastat jeste pri spatne zvolene sirce prilozenych podlozek ale tusim ze to je na baleni popsany ktere jsou na jake prehazky

      0 0
      • Martyss  

        Měla výměna kladek nějaký vliv na řazení?

        0 0
        • MARIN  

          Jelikoz jsem s nima nahradil olitany kladky XTR tak pozitivni vliv byl znat – razeni zacalo byt presnejsi

          0 0
        • McBlacky  

          když už máš ty zuby zpilovaný do hladka a dáš nový tak určitej posun v řazení tam znát je :))))

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.