Konečně rozumné téma:-) drop&tricks

55 nepřečtených
  • black.horse

    Zdárek, chci se naučit nějaký nový triky na dropech, tak mě zajímají vaše zkušenosti atd… a i zajímavé fotečky:-)

    0 0
    • Richie  

      Ja si rad davam TableTop. Jinak se spis soustredim na dopad. Triky je (si myslim ja) lepsi skouset na dirtech nez na dropech- na dirtech je vice casu. Fotky na mojich strankach.

      0 0
    • Jogador  

      Rozumné téma? A já myslel, že jsi ho nahodil už včera?:)

      0 0
      • JohnLee  

        :)

        0 0
      • black.horse  

        to je fakt, tak tohle je polorozumné téma:-) ale už mě fakt nebavilo jak každej řeší kolik našlape kilometrů po čistý rovince a podobný téma:-/

        0 0
    • ddd - andy  

      Co treba no-henda na dropu.. :-)

      0 0
      • black.horse  

        hmm a dáváš ho?:-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Jo – chces vedet jak na to?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Staci se pustit :) Ja mam teda plny ruce prace, abych dole riditka udrzel a jeste se jich dobrovolne poustet…

            0 0
            • ddd - andy  

              No ja se v tom vzduchu vzdycky leknu a tak smatram rukama po zachrany brzde – no a kdyz ji nenajdu, tak teda zas ty klandry chytnu.. :-)

              0 0
              • black.horse  

                no foot mě neláká, kdysi sem ho zkoušel a nicmoc a parkrát sem se málem vykastroval:-) ale ten nohand, je zajímavější, na dirtu ho občas zkouším, zatím mi moc extra nejde, ale to prostě musím poladit, učenej z nebe nespad… a jestli jo, tak shořel v atmosféře:-)) ale poraď jak děláš nohand na dropu? mě to připadá trošku zvláštní, jelikož tam neletíš oblouček jako na dirtu a taky i těžiště a tělo bývá občas jinde… než ho tam pošlu, tak se radši ptám:-D

                0 0
                • ddd - andy  

                  Nejdriv to skocim jen tak na zkousku.. No a pak – rozjezd uplne stejnej, ale kus pred hranou se zhoupnes v pedalech(v tlu­micich) tak, aby, kdyz predni kolo je na hrane dropu sly uz obe kola skoro do vzduchu, pak jeste trochu potahnes riditka, aby ti to nespadlo za vidli, no a poustis klandry.. Pro zacatek nejlepsi technika na to, je zkusit ve vzduchu jen rozevrit dlane.. Blbe se to popisuje bez ukazky, ale Pá-dlista me ma myslim na videjku jak takhle skacu.. :-)

                  0 0
                  •  

                    hm padlista ma to je hezky, co takhle sem hodit nejaky svoje fotky, nebo dat odkaz kde sou ke zkouknutí Dík

                    0 0
    • fousac  

      half frontflip…

      0 0
      • ddd - andy  

        Vidis – tos moh ukazat ve Vsenorech… :-)

        0 0
        • fousac  

          to musim jeste vyladit, sem to zkousel zatim jenom jednou na tocny.. ;)

          0 0
          •  

            jo to se mi taky povedlo na rolete :) mooc prijemnej pocit

            0 0
      • Beeda  

        dobrej je HeadWall, pak BreakBone a ten vylepsit o BackBone :-)

        0 0
        • dhmiki  

          tet sem na jednom videjku viděl jak typek haže z dropu 360,byl to hukot, ale pokud se nebojite o ptáka tak zkuste no foot. vypada to hodně dobře

          0 0
          • ddd - andy  

            Odskouseno – teda ten no-foot a v pohode odjeto.. :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ne ze by mi delal problemy, ale pri dropu mas fakt dost casu poradne popremyslet proc si dole rozdrtis kule :)

              0 0
              • ddd - andy  

                Zkusil sem to 2× a odjel to. (Na co se mi honilo v tu chvili v hlave se ale nikdo neptal.. :-)

                0 0
        • black.horse  

          zapomněl si No-family :-)

          0 0
    • Azagthoth  

      V teaseri na video No More Heroes je na zaciatku super trik…backflip a v strede skoku ked je chrbtom k zemi si pod sebou otci bike…co ja vim jak sa to vola…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pod sebou? A otoci jako flip nebo jako whip? Jinak je to backflipwhip? Asi. A kdyz se ocitnes v tu pravou chvili u dobryho skoku, tak ho muzes videt i u nas. Docela mazec.

        0 0
      • ddd - andy  

        Backflip-tailwhip neboli Flipwhip.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Neprestavas me udivovat :)

          0 0
          • fousac  

            nerikej, ze ON to uz taky nekde delal.. to jdu dat asi biky do sberu.. :´(

            0 0
          • ddd - andy  

            Ale to snad.. :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              …, ale jooo :) Je tu jista pravdepodobnost, ze bych se o weekendu mohl ukazat treba na bikrosce v Repich. Mate nekdo chut nebo cas a pripadne kdy a v kolik, ze bych zase pojezdil s nejakyma lidmami.

              0 0
              • fousac  

                viz nejaky jiny thread…

                v nedeli v 11:00 se hodlam vyskytnout v repich na bixce…

                0 0
              • blue  

                mam pocit, ze vedle uz je domluvenej nedelni sraz :) i kdyz to je sobotni vyjizdka .-)))

                0 0
        • Manas  

          Ono to obcas popisujou jako Whipflip, ale je to to samy. Nazivo to tady bylo pred 2 rokama na Stvanici. Letos to tam bylo slabsi, i kdyz double tailwhip a superman seatgrab onehand taky celkem uslo :-)

          0 0
          • Manas  

            BTW: nevite jak se jmenuje ten typek co tohle toci na biku ? Nebo ten druhej co tam kope double tailwhip ? Nejsou oba dva ten jeden ? A Jan Tleskac ?

            0 0
            • black.horse  

              pokud vím, tak doublewhip dával Chase, ale nerad bych nezodpovědně kecal:-) a ten flipwhip sem viděl někde na www.dolekop.com tak se mrkni do fotek;-) byla tam sekačka…

              0 0
              • Manas  

                Spis bych rekl ze Chase to nebyl, pac letosni jeho video jsem videl a nic na tema tailwhip on nedelal. Ale tipnul bych si Von „V-Dub“ Williams, pac ten ma asi nejvetsi progres za posledni dva roky. Loni uz daval frontflip na dirtu.

                0 0
                • Manas  

                  Nebo taky Jim DeChamp. Ten uz otocil double backflip. No a nebo taky uplne nekdo jinej :-)

                  0 0
              • madcat  

                nebyl to paul basagoitia?

                0 0
            • McBlacky  

              aha tak už jsi mě předešel… taky jsem zachytil že letos to někdo dával na nějakým kontestu. Mě přišlo že se jmenoval od B. ale fakt si nevzpomenu

              0 0
      • McBlacky  

        ten backflip-tailwhip prej dávaj i na biku 26", a to mi přijde masakr.

        0 0
        • black.horse  

          no hele, podle mě na MTB dáš všechno co na prckovi, jen je to ovlivněný tím, že většina lidí tomu moc nevěří… a tak se čeká až se najde odvážlivec kdo to zkusí a pak už to dává každej druhej… stejně jako třeba beko nebo tailwhip… já věřím tomu, že tyhle dva sporty se časem dostanou na stejnou nebo spíš hodně podobnou úroveň triků… Ono stačilo jak prej NateDog…(Wessel)… čuměl, když viděl co se dělo v Baltimoru:-))))

          dle mě, kdo umí, umí na MTB i na prckovi:-)) je to jen jak si to srovnáš v hlavě a vyšleš to tam;-))))

          0 0
          • Manas  

            Hele ale zase tohle nejde rict tak uplne, protoze spousta veci je na malym mnohem jednodussi, vem si treba tailwhip. Na malym ho kopnou i ze 2 schodu, vem si Honzu Janecku. Na velkym nez to rozhejbes do pohybu tak potrebujes mnohem vic casu a lepsi techniku. Vzdycky na trikovy urovni bude BMX vepredu. Tezko si predstavit 540 double tailwhip, kterej uz je na dirtu pro BMX pro umisteni takrka povinnej ( myslim svetovou uroven :-) ). A je to samozrejme taky o penezich, 15× zahodis maly a furt nic a na velkym uz menis veci.

            0 0
            • black.horse  

              joooo, prachy, to je svinstvo…:-/ ale většina sponzorovaných jezdcůto neřeší, tak můžou diktovat… co by pak dělaly na FMX? tak to stačí jednou položit a motorka na sračky a jezdec taky:-) a jak začínaj diktovat! podle mě pravdu, na MTB sou ty triky těžší, ale zase na biku dávaj lidi větší polety, protože to kolo je stabilnější ve vzduchu… asi je fakt, že každá tahle disciplína je jiná a jsou tam jiné podmínky, ale do budoucna se stejně podle mě hodně přiblížej… ale ten rozdíl tam asi nějakej malej bude… uznávám

              0 0
              • Manas  

                Jako ten FMX je extremni vec, jenze tech penez co je v tom. Jakou to ma sledovanost u nas a predstav si to 50× vic v Americe. Takze diky tomuhle muzou ty motorky ***** :-) Ono i sponzorovani jezdci si celkem vazej kol (nemyslim zrovna ted FMX), preci jen musis byt hodne moc videt abys mohl zlomit/ponicit nejakejch 8 – 10 ramu. Ale to uz je extrem. Stejne kdyz se podivas jak se novy veci trenujou, tak to je:

                1. nejdriv na trampoline s ramem a riditkama namakat pohyby abys nemusel premyslet a nechat praci na svalech
                2. skakani do foam pitu (molitanu), natrenujes strasne moc s celym kolem
                3. skok na mekky dopad (ne zrovna mekky, treba pouzivaj vrstvu pilin)
                4. konecne po 2–3 mesicich trenovani (nekde sem cetl rozhovor s E-Botem) des na tvrdy.

                Ja bych chtel pristi rok davat husty veci takze asi budu casteji na jare stanovat v Monkey Campu :-)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Takze pri kvalde u nas na 4X das na prvnim dvojaku alespon superman seatgrab, jasny?;-) (za nejakej bonus)

                  0 0
                  • Manas  

                    Jedine pokud se zase den predtim nevozeru .. vis jak mi bylo posledni dva roky … vzdycky na umreni :-) Vsak totaky na vysledku bylo videt :-))))

                    0 0
      • Meesha  

        Tusim, ze to je i v Marosane

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.