• BB

    je docela zajímavé. Představili tam nové GT se systémem iDrive. Už v Brně mě to hodně zaujalo. Velo ho bude dlouhodobě testovat, tak uvidíme. Mimochodem podobnou dohodu udělali v americe Santa Cruz s časopisem MBAction, dali jim na dlouhodobé testy Blur a hodně se jim to vyplatilo. MBA neustále psal o tom kole, všechny komponenty testoval na něm, takže neustále plno zmínek a fotek. A kolo se stalo hitem sezóny. Tak jsem zvědav, zda se něco podobného stane i u nás.

    0 0
    • Lance  

      si myslim,ze to tve nove velo uz neni nove. stalo se?

      0 0
    • warzone  

      tak to som zvedavy na vysledky tych testov,zaujmaju ma hlavne ako na tom budu loziska,vraj zvyknu odchadzat…

      0 0
      • jecnak  

        Myslim, ze po 5 letech je uz ten test snad dost dlouhodoby.

        0 0
    • claid  

      kam se letos chystáte na dovču?? bude zase Lavarone??

      0 0
      • BB  

        jo jo, Garda 5.-12.5. a Lavarone první týden v červenci. Už se nemůžu dočkat.

        0 0
        • claid  

          loni jsme jezdili Lavarone podle tvých tras a bylo to super…ještě tam mám nějaké resty a tak doufám, že se tam ještě taky podívám..máte plno, nemohlo by se eventuelně ještě pár lidiček přidat???? ale není ten květen trošku brzy??

          0 0
          • BB  

            květen jedem na Gardu, na Lavarone jedeme první týden v červenci, takže akorát, je to poslední týden před plnou sezónou, takže počasí už OK a ubytování ještě levnější. Plno samozřejmě není, jede nás tak cca 16, takže i v penzionu, kde bydlíme bude volno. Pokud bys chtěl jet s námi, tak se ozvi na mail a domluvili bychom se s ubytováním. To objednáváme tak někdy v březnu.

            0 0
    • cekanka  

      i-Drive? Co to je? Asi nějaká žhavá novinka;o)

      0 0
    • morgan2  

      VELO: 2/2010

      VELO: 4/2010

      Našla by se hodná duše , která by mi oskenovala Testy kol v těchto čísel, jedná se o Trek fuel EX a Scott Spark.

      Bratr je trubka vyhodil , děkuji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.