• McBlacky

    Zrovna se v jiným threadu nakousl svoufázový trénnink. Docela by mě zajímalo v čem je lepší než klasický a pro koho je to vhodné, a pro přípravu na jaký typ závodů se používá. Je tady někdo kdo tak trénuje?

    0 0
    • lempl  

      tak 1. ja to netrenuju (mozna bych mel…) 2. tady nekdo nebude mit cas co? pritom tajne sprada taktiku jak makat a pak na nas machrovat ze zajizdet vysledky se daj i bez treninku a ze trenink je jen pro netalentovany :)

      0 0
      • McBlacky  

        hele já to fakt nechci pro sebe… jenom mě to zajímá, kromě toho já nikdy neřekl že trénink je jen pro netalentovaný…jdi se projet na trenažer :-)

        0 0
    • Eila  

      treba dobry je na zacatku sezony pokud chces shodit vanocni spek, rano vyjet na 20 km pred snidani a pak jeste jednou dopoledne… funguje to sice skvele, ale klasicky problem,ze se nikomu 2× denne na kolo nechce a zabere to moc casu. jinak se treba jede jeden na vydrz a druhy na useky a podobne veci celkem uzitecne ne jare, ale je to spis pro silnicare

      0 0
      • MARIN  

        … nejvetsi klasicky problem ale bude hlavne v tom ze na to 99% lidi nema v tydnu cas a o vikend si da radeji dlouhy trenink v kuse :) Jinak me by se celkem libilo rano si dat 20–30km pred praci a pak po praci tak 80–100km. Buhuzel hakuju ale uz od 6:00.

        0 0
        • Eila  

          no i kdyz treba cas mam, tak rano a dopoledne ztratim „planovanim trasy“:) a prmlouvanim ze teda pojedu… ona uz to 2× denne je skoro nuda, nedelas cela den ez na kole:)

          0 0
      • Radek Broz  

        „nechce“? Tak to jste malo odhodlany bikeri;-) Kdyz mam prazdniny, tak v podstate jen jezdim, spim a mezitim jim.

        0 0
        • Eila  

          no ja se pul dne odhodlavam a nutim na kolo a pak druhou polovinu dne premyslim jak si to prodlouzit abych nemusela hned domu:)

          0 0
    • jizby  

      A nabylo by lepší jet na tři fáze? Teprve tři fáze vytvoří správně točivé pole a to je přesně to, co cyklista potřebuje!

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Je to skoro zbytecny. Dve faze jsou malo, kdyz chces sportovat a kdyz jedes aby ti chutnala vecere staci ti jedna.

      0 0
    • martt  

      ja som ako dieta mal dvojfazove treningy. Nie bikovanie ale plavanie. A nemozem povedat, ze trning rano od 6:00 do 7:30 by bol zrovna nejaky plezir.

      0 0
      • Darkson  

        mám stejnou zkušenost. ale jako úplně první rozčeřit vodní hladinu jak zrcadlo má taky svý kouzlo:-)

        0 0
        • martt  

          mozno na jazere. Ale rozhodne nie v bazene kde s Tebou kruzi mnozstvo dalsich rozospanych spoluplavcov.

          0 0
    • jecnak  

      Najdi si praci dal od bydliste a jezdi tam na kole – to je dvoufazovy trening jak… Ja kdyz jsem takhle jezdil, tak jsem byl ke konci tydne pekne vyrizeny. K nejakemu serioznimu trenigu by to chtelo aspon 40 rano a 60 vecer, jenze to by za mnou musel jezdit na motorce drab a bicovat kdyz by se mi nechtelo :-)

      Kazdopadne je to o case a i kdybych cas mel, tak si radsi dam neco dlouhyho na cely den nez dva maly frky (jenze ja netrenuju, ale proste jezdim pro zabavu).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.